• Огляд

  Afghash Auto – автоквітучий сорт марихуани з добре вираженими медичними властивостями. За наявності гена автоквітучого рудералісу, має 100% властивості індики, з високим вмістом THC та низьким відсотком CBD. Лікувальні властивості сорту застосовують у терапії онкології, астмі, цукровому діабеті. Afghash Auto відносять до різновидів класичних сортів канабісу.

  Походження конопель Afghash


  Afghash Auto – гібрид, створений на основі автоквітучої індики, схрещеної з рудералісом. Батьківщиною рослини вважають регіон Гіндукуш, розташований на кордоні Пакистану та Афганістану.

  Індика росте в умовах субтропічного клімату, дикорослі форми поширені в Марокко, Лівані, Тибеті, Індії та суміжних територіях.

  Зовнішній вигляд конопель Afghash


  Afghash Auto характерні низькорослі кущі, завдовжки 60 – 100 сантиметрів. Індика добре адаптована до виживання в гірському середовищі, до температурних перепадів та сильних поривів вітру. Рослина має товсте м'ясисте центральне стебло і добре розвинену гіллясту структуру, що утворює кущ пірамідальної форми.

  Листя дрібне, але відрізняється розширеною основою, має насичено зелене забарвлення. Щільні суцвіття утворюються на кінцях пагонів, покриті густим шаром смоли. Липка речовина відрізняється характерним ароматом і містить високий відсоток ТГК та інших каннабіноїдів.

  Період цвітіння Afghash Auto триває 11-12 тижнів, обсяги врожаю досягають 550 грам на м2.

  Вирощування конопель Afghash


  Індика підходить для індора та аутдора, у догляді не вибаглива. Сорт відрізняється коротким життєвим циклом та скороченим періодом цвітіння.

  Висаджувати розсаду можна при температурі від 15 градусів. Посіви за таких умов проростають протягом 2 тижнів. Вегетаційний період починається на 7 день після появи першої втечі і триває 30 днів. Потім зростання у висоту припиняється і рослина набирає листяну масу.

  Тривалість освітлення у відкритих умовах – 14 годин. В аутдорі встановлюють режим 18/6 або 20/4. Наприкінці вегетації канабіс потребує азотних підживлень для набору листяної маси. У період цвітіння удобрюють фосфорними сполуками.

  Вживання та ефект коноплі Afghash


  Afghash Auto містить до 26% ТГК, при низькій частці КБД, до 2%. Має м'яку седативну дію. Стан від вживання називають стоун-ефектом, з характерним розслабленням м'язів тіла, що переростає у практично тотальну нерухомість. Свідомість сповнюється почуттям умиротворення та безтурботності. Такий стан порівнюють з трансовим та медитативним.

  Вживати Afghash Auto краще у другій половині дня. Рослина чудово знімає напругу після трудового дня та звільняє розум від турбот.

 • Характеристики
  Виробник: THC-CBD
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Невідомо
  Ефект:stone
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghanistan Indica x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 7159
  Buy Auto Afghash feminised THC-CBD
  Afghash Auto – автоквітучий сорт марихуани з добре вираженими медичними властивостями. За наявності гена автоквітучого рудералісу, має 100% властивості індики, з високим вмістом THC та низьким відсотком CBD. Лікувальні властивості сорту застосовують у терапії онкології, астмі, цукровому діабеті. Afghash Auto відносять до різновидів класичних сортів канабісу.
   Немає в наявності 
  400 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду