• Огляд

  Гібрид відрізняється компактними розмірами, що дозволяють легко замаскувати плантацію серед низькорослих чагарників і високих трав. Сходи формують прекрасного виду пишний кущик з міцними бічними гілками і значних розмірів центральної колою. Листя мають насичений зелений колір і повністю покриваються щедрим сяючим шаром трихом до харвесту. З стриженого листя, кмітливий садівник може приготувати висококласний гашиш.

  Життєвий цикл культури становить 7-9 тижнів від розсади до збору врожаю. У висоту кущі досягають 60 сантиметрів, а концентрація ТГК в смолі - 21%. Запах доведеться маскувати або виводити за допомогою вентиляції, оснащеної вугільним фільтром.

  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Adonis гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин каннабіса. Рослини самостійно переходять в фазис цвітіння незалежно від тривалості світлового дня або режиму освітлення.

  Походження конопель Adonis

  Даний сорт був виведений генетиками шляхом схрещування легендарного Lowryder # 1 з Dinafem # 1. Пізніше до одержали гібриду були додані гени знаменитого JYD Haze.

  Особливості вирощування конопель Adonis

  Елітне насіння конопель auto Adonis feminised мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування і пророщування між вологими ватними дисками. У відкритий грунт розсаду висаджують при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм в об'ємні лунки від 15 літрів. В таких умовах рослини зможуть повністю розкрити потенціал врожайності, але при цьому можуть витягнутися до 90-130 сантиметрів.

  Кущі добре тренуються і піддаються техніці SCROG. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат. У системних блоках і невеликих шафах можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи від 100 ват. З квадратного метра посівної площі знімають до 600 грам сухих ароматних бутонів, посипаних мільйонами блискучих трихом.

  Удобрювати культуру можна після 40-го дня життя. Рекомендовані підгодівлі - органіка.

  Даний штам підходить для початківців садівників, тому якщо гровер ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого грову, то цей сорт - оптимальне рішення.

  Аромат і ефект конопель Adonis

  Висушені шишки цього гібрида після тривалої проліковці виділяють дивовижний хейзовий аромат з домішкою вологої деревини. Після першої затяжки маслянистого диму растаман відчує всепоглинаючий приплив бадьорості і ейфорії, яка закрутить свідомість в танці геніальних ідей. Розум залишиться ясним, а концентрація уваги помітно підвищиться.

  Медичне застосування конопель Adonis

  Цей стрейн не відноситься до медичних, але може використовуватися в якості підвищування життєвого тонусу. Добре розслабляє.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Деревне
  Ефект:релакс в легкую эйфорию
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Lowrider # 1 x Dinafem # 1 x JYD Haze
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Adonis feminised Bang Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • А
   • 18 червня 2019 18:18
   апыпкы

   Сайт по настоящему надёжный! На почте нормаль все получил, Рекомендую эти семки

  Read all 1 review on Насіння конопель Auto Adonis feminised Bang Seeds
Код товара: 6023
  Buy Насіння конопель Auto Adonis feminised Bang Seeds
  Даний штам підходить для початківців садівників, тому якщо гровер ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого грову, то цей сорт - оптимальне рішення.
  Артикул:GS06023
   В наявності 
  79,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду