• Огляд

  Автоквітучий сорт Royal Bluematic feminised – надзвичайна версія оригінального, легендарного Blueberry. Завдячуючи такій генетиці, отриманий гібрид відтворює ті ж неймовірно приємні та смачні ягідні відтінки як у смаку, так і в ароматі.

  Історія походження, особливості Auto Royal Bluematic

  У селекції автоквітучого гібрида Royal Bluematic, окрім «Блюбері», були використані автоквітучі сорти тайського та афганського походження. Задля зміцнення генетики й надання стійкості було використано рудераліс. Усе це наділило новинку відмінним імунітетом, стійкістю до хвороб, приголомшливим седативним ефектом і неповторними смакоароматичними характеристиками. Співвідношення індіки, сатіви та рудералісу – 60%, 10% та 30% відповідно.

  Особливості вирощування коноплі у відкритому ґрунті Auto Royal Bluematic

  Рослині відмінно пасують умови аутдору. Стійко переносить примхи природи. Цей сорт рекомендований коноплярам-початківцям. Він здатний пробачати невеликі помилки та дарувати ароматний врожай щільних, смолистих шишок вагою близько 120-150 грамів з куща. В умовах відкритого ґрунту не варто забувати про шкідників і вчасно обробляти рослину. В іншому, сорт не вибагливий до догляду.

  Вирощування канабісу вдома Auto Royal Bluematic

  Вирощування в умовах закритого ґрунту, не потребує від агронома великого гроубокса. Рослина зрідка перевищує позначку понад 80 сантиметрів. За умови належного догляду, вона здатна потішити дбайливого конопляра харвестом вагою у 600 грамів з одного квадратного метра. Вирощування цього гібрида потребує місткості для ґрунту об'ємом 10-15 літрів. Якщо було обрано поживний ґрунт, а не, приміром, кокосовий субстрат, підкорм слід проводити лише за необхідності.

  Оскільки сорт автоквітучий, недосвідченому гроверу не варто експериментувати з техніками тренувань, адже у рослини просто не буде часу адаптуватися до нових умов та швидко прийти до тями після отриманих навантажень.

  Смакові якості та аромат Auto Royal Bluematic

  Як вже зазначалося вище, легендарна генетика гібрида нагородила його одним із найприємніших смаків – ягідним. Любителям скуштувати солодкувато-ягідну палітру смаків, цей сорт – просто знахідка. Як і його пращур, не залишить байдужим жодного гровера.

  Ефект коноплі Auto Royal Bluematic

  Ефект класичної індіки сподобається шанувальникам релаксу, отримання справжньої насолоди від легкого польоту думок і повного розслаблення тіла. Проте споживайте відповідально, аби гарний настрій не покидав вас протягом повної дії ефекту. Лише після його закінчення ви відчуєте легку сонливість.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Оскільки цей сорт не отримав високого складу КБД (не більше 0,5%), його не використовують у медичних цілях. Однак пасуватиме для профілактики безсоння, патологічного знервованого стану, відсутності апетиту. Він має досить м'який ефект, без появи стану скам'янілості.

  Терміни цвітіння та рекомендації Auto Royal Bluematic

  Повний життєвий цикл рослина проходить за 8-9 тижнів. З яких на цвітіння припадає 6-7. За цей час суцвіття наберуть вагу та неабияку смолистість. Оскільки шишки досить щільні, при вирощуванні в умовах індору, на цвітінні слід подбати про фільтр. Оскільки доволі інтенсивний запах заповнить усе приміщення і може привернути увагу недоброзичливців.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8801
  Buy Auto Royal Bluematic feminised Ganja Seeds
  Автоквітучий сорт Royal Bluematic feminised – надзвичайна версія оригінального, легендарного Blueberry. Завдячуючи такій генетиці, отриманий гібрид відтворює ті ж неймовірно приємні та смачні ягідні відтінки як у смаку, так і в ароматі.
   В наявності 
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду