• Огляд

  Наче кораблі в безмежному морі сортів канабісу, кожен стрейн прокладає в ньому свій шлях, гордо носячи ім'я, яким він був наділений своїми творцями. У кожного своя історія, відмінні властивості, характеристики та унікальні особливості. Сьогодні під вітрилами, наповненими попутним вітром, білосніжний фрегат, наділений магією, що викликає захоплення найвибагливіших гроверів і споживачів.

  Генетика та характеристики Sweet Cheese

  Sweet Cheese – фемінізований фотоперіодний сатива-домінантний гібрид (70/30) з високим вмістом ТГК, що досягає 20%. Його генетика таїть складну і багаторічну роботу бридерів, яким вдалося не тільки схрестити, а й стабілізувати кращі риси представників індустрії каннабісу: Black Jack (Black Domina х Jack Herer) і Cheese, що сягає своїм корінням у фенотип Skunk #1 і Afghani.

  Компактна рослина з широкими міжвузлями та пружними колами виробляє подовжені шишки із щільними, немов грона винограду зав'язями, покритими вогненно-жовтогарячими стигмами та неймовірно ароматними, смолистими трихомами. Стадія цвітіння укладається в 60-65 днів, що вважається коротким терміном для сортів з переважанням сативи. Досягаючи позначки 100 см в індорі та 200-250 см в ауті, стрейн подарує справді щедрий урожай: вражаючі 450-600 г/м2 у закритому та 350-500 г з куща у відкритому ґрунті.

  Смак та аромат Sweet Cheese

  Назва стрейну точно відображає його смакову та ароматичну композицію. Солодкий, пікантний і водночас пряний смак витриманого сиру перемежується з насиченим сканком і лимоном, що освіжає, повертаючись на видиху нотками стиглих фруктів, ніжним ароматом базиліка, розмарину і суворої землістості, залишаючи рецепторам незабутні враження.

  Рекреаційне та медичне споживання Sweet Cheese

  Вплив Sweet Cheese – стрімкий та тривалий. Потужний сплеск енергії проявиться за кілька хвилин, буквально вистрілюючи свідомість у захмарний хай. У міру наростання церебральної активності, вами опанує почуття невагомості, витісняючи негативні думки та заміняючи їх позитивними емоціями. Вийшовши на рівну орбіту, вас невпинно супроводжуватиме тілесний стоун без зайвої седації. Тут у свої права вже вступить індійська безтурботність, яка гарантує незабутні відчуття.

  У поєднанні з широким профілем терпенів з переважанням камфену, пінену, мирцену, каріофілену та лимонену, а також високим рівнем ТГК і присутністю КБД в межах 1,4%, Sweet Cheese має впевнені терапевтичні властивості ефективні в усуненні втоми та занепаду сил , тривожності, болю та запалень, підвищеного тиску та відсутності апетиту. О, бережіть їстівні запаси! У компанії зі Sweet Cheese вас буде складно зупинити, а їжа і навіть снеки набудуть нових відтінків смаків та ароматів. Не забувайте про воду. Потрібно, повірте!

  Вирощування Sweet Cheese

  В індорі забезпечте рослині стабільний мікроклімат з обов'язковим обдуванням з різних боків. Режим освітлення світлодіодними лампами повного спектру – 20/4 на ранній везі, 18/6 в активній фазі та переведення на 12/12 для переходу в цвітіння. Об'єм горщика – 12-15 л.

  На цвітінні Sweet Cheese утворює великі та важкі суцвіття, тому забезпечте гілкам підтримку у вигляді підпірок та сіток, щоб запобігти надлому та створити більш відкритий профіль куща. Тренування – весь доступний для вашого досвіду спектр! Чи не володієте таким? Зупиніться на LST, FIM, ScrOG.

  В ауті Sweet Cheese віддає перевагу теплому, помірному клімату з безліччю сонячних днів. Поживний грунт повинен мати дренажні властивості, що досягається внесенням до нього агроперліту, вермикуліту і кокосового волокна. Уникайте переливів та постійно контролюйте pH та ppm поливного розчину. Не нехтуйте профілактикою фоліарної та прикореневої обробки рослини натуральними засобами боротьби зі шкідниками. Мульчуйте. Будьте уважні, дбайливі та Sweet Cheese відповість вам взаємністю!

  Рекомендації Sweet Cheese

  Увага, в генетиці є сканк! На цвітінні рослина не просто пахне, а буквально вриватиметься в органи нюху. Усуньте інтенсивний запах, а з ним і побоювання в частині безпеки, шляхом встановлення в систему вентиляції надійного фільтра.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:эйфория в stone
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
Код товара: 9068
  Buy Sweet Cheese feminised Ganja Seeds
  Наче кораблі в безмежному морі сортів канабісу, кожен стрейн прокладає в ньому свій шлях, гордо носячи ім'я, яким він був наділений своїми творцями.
   В наявності 
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду