• Огляд

  Брідерам сідбанка Ganja Seeds вдалося виконати шикарний крос класики марихуани в особі сортів Californian Orange і Skunk # 1, де баланс генетики якщо не ідеальний, то гранично близький до нього. Чіткий розподіл indica і sativa зумовив успіх нового гібрида, а неповторний колір з відтінком зрілої моркви і зовсім став однією з головних його відомих «фішок».

  Загальні характеристики конопель Californian Orange

  Відомий вже майже чотири десятиліття сорт славиться своїм відсотком фітоканнабіноідів, де близько 16% становить ТГК. Цвіте рослина Californian Orange від восьми до десяти тижнів. Все залежить від вибору локації для гровінга і інтенсивності догляду за вашим садом. При успішному вирощуванні, можна сміливо розраховувати на приблизно 500 грамів добірної ґанджі. Принаймні при гровінгу в аутдорі. Навіть найбільш нетерплячим гроверам настійно рекомендуємо проводити збір готової сухої речовини не раніше жовтня. В іншому випадку, ви ризикуєте зібрати не кращий результат.

  Вирощування конопель Californian Orange

  На всіх стадіях розвитку рослини, гібрид Californian Orange regular демонструє стабільність, починаючи з прокльовування регулярного насіння і закінчуючи піком зрілості, коли шишки покриваються рясної смолою, а трихоми нагадують справжні дорогоцінні кристали. Смола може проступати навіть на листі, що само по собі дивно. Для фотоперіодних рослин принципово важливе дотримання світлового режиму, і цей гібрид не є винятком. Наостанок, хочемо уточнити, що сорт Californian Orange прийнятний для вирощування початківцями коноплярами.

  Медичне застосування конопель Californian Orange

  Рівні пропорції індіки і сатіви роблять Californian Orange regular дуже неоднозначним медичним засобом. З одного боку, стимулювання апетиту і гарантований міцний сон, а з іншого - можливість максимально розслабитися після закінчення трудового дня і подолати стрес без особливих зусиль і розхитування нервової системи. Також для Californian Orange характерні анестетичні властивості.

  Аромат і ефект конопель Californian Orange

  Крім легкого морквяного відтінку в пік зрілості, рослини Californian Orange відрізняє солодкуватий цитрусовий аромат, ближчий до апельсину. У післясмаку ви неодмінно відчуєте фруктові нотки тропічних зрілих плодів. Легкість ефекту сприяє веселому спілкуванню і приємному проведенню часу. Чим саме зайнятися, вибирайте після вживання. Так буде правильніше.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa = Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:легкая эйфория
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Californian Orange x Skunk # 1
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 820
  Buy Californian Orange regular Ganja Seeds
  На всіх стадіях розвитку рослини, гібрид Californian Orange regular демонструє стабільність, починаючи з прокльовування регулярного насіння і закінчуючи піком зрілості, коли шишки покриваються рясної смолою, а трихоми нагадують справжні дорогоцінні кристали.
   Немає в наявності  Україна
  599,60 грн.

  3 reviews for Californian Orange regular Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 11:40
  Брать и не думать

  >> а уж неповторимый цвет с оттенком зрелой моркови и вовсе стал одной из главных его узнаваемых «фишек»
  да, это так. правда, из 15 поднялось 13. но менеджер об этом предупреждал. не жалею ни секунды. обхаживал своих девочек как ... девушек. такие умницы выросли все обзавидуетесь! оранж ребзя, берите оранж.

  • 28 січня 2015 17:53
  ds

  Отличный сорт, мне нереальн понравился, хоть у меня все проросло, урожай думаю будет отличный, срезал на пробу шикарно)

  • 08 квітня 2014 19:47
  эффект

  что значит "социальное воздействие"? общительным становишься?=)

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду