• Огляд

  Будучи одним із всесвітньо відомих сортів, фаворит Snoop Dogg'а, Master Kush завоював гарячу любов гроверів і споживачів завдяки своєму поступливому характеру та потужному ефекту. Ідеальний суперник сортам сучасної селекції, а також найкращий вибір як для дебютного грова, так і для сміливих експериментів, широта яких обмежується лише вашою фантазією!

  Генетика та характеристики Master Kush

  Master Kush – фемінізований фотоперіодний гібрид з досить помірним вмістом ТГК (15-18%). Історія походження стрейну бере свій початок із гірських схилів району Гіндукуш у північній частині Афганістану. З моменту появи в середині 1980-х, Master Kush по праву вважається «золотою класикою» індійського сегменту канабісу. Компактні кущі індійської структури рідко долають позначку 150 см і при володінні тренуваннями здатні уміститися в скромний гроубокс або непомітно доповнити грядку на присадибній ділянці. Тяжкі, смолисті суцвіття, що густо увінчують потужну центральну колу і бічні відгалуження з короткими міжвузлями пропонують багатий ресурс для виготовлення гашишу, екстрактів і страв канна-кухні.

  Смак та аромат Master Kush

  Багатогранна органолептична палітра Master Kush проявляється вже на передцвіті, проте на відміну від інших кушових сортів, має елегантну витонченість. Висушені і проліковані шишки випромінюють аромат витриманого гашишу і стиглого лимона, проте ледь подрібнених суцвіть торкнеться вогонь, фруктова насолода, прянощі та спеції впевнено вириваються в лідери композиції. На видиху проявляються класичні кушеві тони з тривалим післясмаком, у якому чітко читаються землисті та цитрусові відтінки.

  Рекреаційне та медичне споживання Master Kush

  Незважаючи на невисокий вміст ТГК, при непомірному споживанні Master Kush здатний укласти на диван навіть досвідченого стонера, не кажучи вже про новачків та людей з низькою толерантністю. За умови мікродозування вже на старті канабіс принесе вам повітряну ейфорію, яка згодом трансформується в врівноважений тілесний стоун і ментальну розслабленість. Такий ефект відносить стрейн до розряду вечірніх, коли всі справи зроблені і можна із задоволенням відпочити в компанії із захоплюючим фільмом, приємною музикою чи веселими однодумцями.

  Master Kush чудово справляється з будь-якими проявами депресії, хронічного стресу, тривожності, ефективний при безсонні, втраті апетиту та болях будь-якої природи.

  Вирощування Master Kush

  Вражаюча витривалість, адаптивність, висока врожайність та виразний ефект впливу – далеко не повний перелік переваг, які здатна запропонувати ця загадкова красуня. У культивації Master Kush не може бути невідповідних умов (звичайно, крім найекстремальніших). Вона з однаковою подякою відгукнеться на будь-яке середовище вирощування, чи це просунута гідропонна установка, кокосовий субстрат або органічний грунт. У харчуванні сорт також невибагливий, задовольняючись регулярним помірним внесенням збалансованих добрив відповідно до стадії розвитку. Однак вона не оцінить систематичні переливи та підвищену відносну вологість. Тому, якщо ви живете в дощовому прохолодному регіоні, вирощуйте канабіс у мобільних гроубегах об'ємом 15-20 л і стежте за станом кущів, особливо на цвітінні, не зважаючи на профілактичні обробки натуральними інсектицидами та фунгіцидами.

  В індорі обладнайте гроубокс надійною вентиляційною системою та осцилюючими вентиляторами, уникаючи прямої спрямованості повітряного потоку на листя. Переведіть рослину на стадію цвітіння, і переведіть режим освітлення з 18/6 до 12/12. В ауті, завдяки фотоперіодній генетиці, Master Kush подолає цей процес самостійно.

  Цвітіння та врожайність Master Kush

  Master Kush буде готовий до Харва через 8-9 тижнів цвітіння в індорі, радуючи щедрим врожаєм до 500 г/м2, що є дуже солідним показником при компактних розмірах кущів. В ауті сорт завершить цикл на рубежі вересня-жовтня та принесе до 500-750 г з рослини залежно від умов вирощування та досвіду гроверу.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:эйфория на stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
Код товара: 9054
  Buy Master Kush feminised Ganja Seeds
  Будучи одним із всесвітньо відомих сортів, фаворит Snoop Dogg'а, Master Kush завоював гарячу любов гроверів і споживачів завдяки своєму поступливому характеру та потужному ефекту.
   В наявності 
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду