• Огляд

  Насіння конопель Green Crack feminised будуть цікаві любителям солодкої і фруктової травички чудової якості, а також налаштованим на гігантський Харвест гроверам. Дані насіння канабісу утворюють досить високі кущі з сильною структурою і довгим, тонким листям, які мають гарний світло-зелений колір. Культура дуже швидко витягується (100-150 сантиметрів в indoor, до 3 метрів в outdoor), тому доведеться виділити досить місця для культивації. Рослини формують безліч великих і важких бруньок, покритих смолою. Тетрагідроканнабінол в готовій до вживання марихуані досягає 18%, а CBD дорівнює 0,1%.

  Походження конопель Green Crack

  Фемінізований Стрейн Green Crack від виробника Ganja Seeds отримали в результаті схрещування між Skunk # 1 (SSSC 1989 роки) і Isolated Afghani Cut. В результаті вийшов сильний, міцний і легкий у вирощуванні сатівно-домінантний гібрид з коротким періодом цвітіння і дійсно високою врожайністю.

  Вирощування конопель Green Crack

  Сатівне переважання генів (60%) явно проявляється в стрімкому зростанні канабісу, тому ботаніку необхідно контролювати цей процес за допомогою застосування технік з різним рівнем стресу. Найбільш безболісний і щадний метод - «Екран зелені» або LST. Цвітіння триває 60-65 діб - неймовірно швидко для sativa-dominant штаму. На середині стадії цвітіння слід подбати про додаткову підтримку найперспективніших гілок (особливо при гровінгу в природному середовищі), оскільки приголомшлива врожайність одного куща на вулиці становить 1000-3000 грам. У штучному середовищі продуктивність рослин, правильно розташованих на площі в один квадратний метр, порадує 600 грамами чудових суцвіть.

  Аромат і ефект конопель Green Crack

  Стафф має інтенсивний тропічний запах і смак, в якому переважають ноти манго, ананаса, екзотичного дерева і ладану. Потужний ейфорічний вплив - стимулюючий і церебральний. Ідеально підходить для приємного проведення часу з друзями, пішої прогулянки з коханою людиною, активних ігор на свіжому повітрі, виконання легких фізичних навантажень (йога) або ведення жвавої, але філософської бесіди з однодумцями.

  Медичне застосування конопель Green Crack

  В лікарських цілях марихуана цього Стрейна використовується як засіб, що здатний швидко зняти стрес, головний біль, усунути напади паніки або апатію, а також поліпшення загального психофізичного стану.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Манго
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Тисяча дев'ятсот вісімдесят дев'ять SSSC Skunk # 1 x Isolated Afghani Cut
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6980
  Buy Green Crack feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Green Crack feminised будуть цікаві любителям солодкої і фруктової травички чудової якості, а також налаштованих на гігантський Харвест гроверам.
   В наявності 
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду