• Огляд

  Характерні відмітні риси нового гібрида - стрімкість зростання, формування і дозрівання суцвіть, прекрасний фруктовий аромат, ейфорійний контрольований психоактивний ефект.

  Безпосередньо цвітіння стрейна триває до 8 тижнів і завершується 500 г смолистих шишок з квадратного метра посіву в Indoor.

  Походження конопель Vertigo

  Ледве фемінізований Vertigo з'явився на ринку конопель, виробники і любителі каннабісної стимуляції негайно проявили інтерес до цього сорту канабісу, який, як хороше вино, з роками стає все більш популярним і затребуваним.

  Та й як інакше, якщо в створенні його генетики брало участь рівне, в 50% співвідношення кращих сортів індічно-сатівних фенотипів, завдяки яким високі лікувально-психоделічні властивості стрейна важко переоцінити.

  Вирощування конопель Vertigo

  Рослина середньої висоти міцна і стійка, проте, в процес культивації рекомендується включити метод SCROG. Це допоможе грамотно сформувати кущ і, таким чином, зібрати максимально високий урожай.

  Завдяки невибагливості до середовища і умов вирощування, штам давно став відмінним навчальним посібником для початківців гроверів, які вирішили освоїти техніку культивації конопляних культур в Indoor і Outdoor.

  Медичне застосування конопель Vertigo

  Переконливі лікувальні властивості марихуани використовуються прогресивною медициною і хворими людьми для протистояння хронічному безсонню, депресії, мігрені, нудоті, фізичним болям.

  Аромат і ефект конопель Vertigo

  Потужне безтурботне розслаблення і спокій під впливом даного сорту справляють враження навіть на вимогливих каннабісних гурманів. Під стать психоактивним властивостям і смако-ароматичні характеристики. У букеті виразно відчувається п'янкий запах лимонів і мандаринів та прянощів.

  Ми пропонуємо замовити насіння конопель поштою!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Sativa
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5673
  Buy Vertigo feminised Ganja Seeds
  Ледве фемінізований Vertigo з'явився на ринку конопель, виробники і любителі каннабісної стимуляції негайно проявили інтерес до цього сорту канабісу, який, як хороше вино, з роками стає все більш популярним і затребуваним.
   В наявності 
  119,60 грн.

  1 review for Vertigo feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 24 червня 2019 12:07
  Auto Vertigo feminised Silver

  автоцветущій, фемінізованих сорт, який є одним з кращих в світі. Він бере свій початок від кращих представників індика і сатіва, які були обрані для отримання максимально кращого результату.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду