• Огляд

  Chronic feminised є чудовим фемінізованим стрейном канабісу, який ідеально впишеться в будь-які умови освітлення. Саме в індорі сорт зможе повністю проявити всі принади своєї генетики. В процесі культивації досвідчені коноплярі радять уникати прищипування верхівки даного стрейна, оскільки така техніка відчутно знизить врожайність куща.

  Дуже обережно слід висаджувати штам під відкрите небо, оскільки рослина дуже ніжна і часом насилу справляється з екстремальними «капризами» природи. Любов коноплярів до цього чудового стрейна з'явилася завдяки 100% схожості і високій продуктивності, а растаманська вдячність завойована сильнодіючим ефектом, а також проникливим і вишуканим ароматом.

  Вся пишність сорту і його невимовна краса виражена в рослині висотою від 120 до 150 сантиметрів. Кущ має вільну будову, а його центральна кола з утворюється великим бутоном та нагадує «чарівну вежу», яку охороняють не менш об'ємні і численні «стражники» на бічних гілках. Канабіс Chronic feminised приголомшує своєю красою і перевагою, що підкуповує навіть самого завзятого гровера.

  Канабіс цвіте протягом 55-60 днів. Величезна кількість смоли, що виділяється під час цвітіння, має м'який пряний аромат з відчутною частиною солодощів. З одного квадратного метра гровер може зняти шикарний урожай вагою від 400 до 600 грам.

  Вирощуючи Хронік в умовах аутдору стрейн готовий до збору врожаю вже на першу половину жовтня, але після вилучення канабісу з грунту його слід висушити в темному і добре провітрюваному приміщенні. Правильна сушка допомагає зберегти в шишках всі олії, а також дозволяє максимально зберегти солодкі пряно-медові нотки властиві Chronic feminised. Такий смаковий букет моментально переносить свідомість в обійми лугових трав і квітів.

  У процесі створення сорту брідери провели активну роботу з декількома легендарними стрейнами канабісу та тільки при схрещуванні з генами відомого сатівного гібрида вони змогли досягти кращих показників. Кількість смол Chronic feminised збільшилася, а за рахунок цього підвищилася психоактивна дія стрейна на організм.

  Людство постійно прагне до досконалості, тому брідери по всій земній кулі прагнуть створити неповторний і ідеальний за всіма показниками канабіс. Їхня праця щодо даного стрейна була помічена усіма сід-банками планети, а аромат пряних трав, що нагадує східні лавки, в яких панує запах пахощів з солодощами, є по-справжньому фантастичним.

  Родовід Chronic

  Спочатку штам Chronic feminised складався з генетик таких відомих і улюблених стрейнів як: Northern Lights і Skunk x Northern Lights і в ньому була велика перевага індіки. Але в процесі селекції брідери вирішили додати ген АК-47, що призвело до неймовірного результату. Генетика отримала більш впевнену і стійку основу і ефект вже мав переважання сатіви, яка в момент вживання проявляє себе дуже швидко і тримається протягом довгого часу.

  Особливості вирощування конопель Chronic

  Серця коноплярів були завойовані невибагливістю Chronic feminised в процесі культивації. Забезпечивши культурі необхідне освітлення, поживний грунт і відповідну температуру стрейн з усією щедрістю віддячить гровера високим ваговим показником врожаю шикарної якості та аромату. Ідеальними умовами для штаму є індор, але у відкритому грунті також можна досягти хорошого результату.

  Після зняття шишок, рекомендується їх якомога ретельніше і професійно просушити, при дотриманні технології сушки гровер розкриє справжній аромат канабісу.

  Вирощування конопель Chronic вдома

  Відмінно розвинена коренева система Chronic feminised надає перевагу просторим горщикам, обсяг яких досягає мінімум 10 літрів, але для отримання врожаю збільшених розмірів варто придбати для «красуні» ємність розміром в 20 літрів.

  Сорт чудово засвоює добрива, хоч рослина і зможе пробачити новачкові невелике перегодовування, цього робити все ж не рекомендується.

  Довідка! Грунт для вирощування канабісу обов'язково повинен мати «повітряну» структуру, вона дозволяє корінню безперешкодно і швидко розвиватися і отримувати потрібну кількість кисню для свого повного розвитку.

  Прекрасний зростання показує Chronic feminised в грунті, комбінованій землі, гідропоніці, а також кокогрунті. Новачкам в «конопляній справі» бажано застосовувати той вид субстрату, який не вимагатиме частого внесення підгодівлі, такий грунт він може запросто приготувати сам.

  Для «Універсального» варіанту субстрату на горщик об'ємом 10 літрів знадобиться:

  • 1 літр гумусу;
  • 2 літри вермикуліту або крупного перліту;
  • 1 літр кокосового грунту;
  • 5 - 6 літрів магазинного грунту з необхідним показником мікроелементів.

  Важливо! Живильні елементи азот " фосфор " калій в магазинному грунті повинні бути рівні показниками 18 " 18 " 18 або максимально наближені один до одного, припустиме відхилення +/- 15-20% в обидві сторони.

  Якщо початківець-конопляр вирішив застосовувати в процесі культивації хімію, то йому обов'язково потрібно чітко слідувати прикладеній до засобу інструкції, а краще злегка знизити зазначене там дозування, щоб випадково не обпекти кореневу систему.

  Застосувавши техніку «Зелений екран» гровер з легкістю зніме 400-600 грам відмінних шишок з одного квадратного метра.

  Вирощуючи гібрид з використанням тільки органічної підгодівлі, конопляр отримає якісний медичний канабіс, який має справжній, найчистіший, властивий тільки Chronic feminised аромат.

  Довідка! Різниця ваги врожаю між органічним добривом і хімією становить всього 12-15% в сторону «хімії». Але чи варто своїми руками погіршувати якість продукту заради незначного збільшення ваги шишок - це справа вибору кожного гровера.

  Незалежно від сорту канабісу, кожен стрейн дуже чутливий до кислотності грунту. Для гарного зростання і повного розкриття всього генетично закладеного потенціалу рН в грунті необхідно постійно контролювати і утримувати на рівні 6-6,5.

  Каннабісу необхідний безперервний «рух» листя і провітрювання, тому в умовах індора потрібно створити штучний «вітерець».

  Вирощування конопель Chronic на вулиці

  Чудовий урожай можна зібрати з Chronic feminised в умовах відкритого грунту при дотриманні певних рекомендацій. При зрості до 150 сантиметрів рослина нагородить турботливого гровера першокласним урожаєм в 100-250 грам з одного кущика.

  Обсяг лунки для культивації не повинен бути менше 12 літрів. Субстрат для висадки канабісу слід підготувати якомога більш поживним. Такий грунт можна придбати в квітковому магазині або ж приготувати самостійно.

  Субстрат, який призначений для вирощування екоканнабісу (органічного) складається з наступних компонентів:

  • 1 " 3 гумусу (замінити його можна компостом);
  • 1 " 3 крупного перліту (вермикуліту) перемішаних 50х50 з кокогрунтом;
  • 1 " 3 грунту з-під кропиви (накопати її можна в будь-якому лісі або на дачній ділянці);
  • За бажанням можна додати 1-2 літри річкового піску і 1 " 2 чашки доломітового вапняку.
  • Змішавши всі компоненти їх потрібно рясно полити водою і дати настоятися протягом 2-3 днів.

  При використанні хімічних добрив, варто розглянути наступний склад грунту. Компоненти на 20-ти літрову лунку:

  • 2-3 літри гумусу на основі кінського гною;
  • 3-4 літри кокогрунту;
  • 3-4 літри річкового піску;
  • 10 літрів грунту з-під кропиви.

  Chronic feminised слід висаджувати не раніше, ніж в середині квітня, виростивши попередньо з насіння канабісу розсаду. Насіння, поміщене прямо в лунку без пророщування, може не зійти, і гровер залишиться ні з чим. Паростки ж дуже сильні і запросто адаптуються в нових умовах, проявивши всю красу генетики.

  Важливо! Висаджувати канабіс в грунт забороняється, якщо температура повітря вночі не стабільна і може опуститися нижче + 7-10 градусів за Цельсієм. Зовсім ще маленькі паростки або насіння не готові до таких стресів і при низькій температурі замерзнуть і загинуть.

  Негативний вплив на зріст і формування шишок надає відсутність вологи. Рослину необхідно поливати не рідше ніж 1-2 рази в тиждень, а якщо «таємне місце» знаходиться в досить вологому грунті, то полив потрібно здійснювати в міру висихання грунту.

  Хитрість! Позбутися від переживань з приводу пересихання грунту можна однією простою дією. При підготовці лунки в субстрат потрібно додати невелику кількість (відповідно до інструкції) гідрогелю. Гранули цього «Чудо-засобу» вбирають воду і повністю віддають її кореневій системі канабісу в той момент, коли це необхідно, а при першому ж надходженні рідини капсули знову наповнюються і чекають слушного моменту для повної самовіддачі каннабісу.

  Гровер повинен обов'язково подбати про доступ прямих сонячних променів до рослини. Рекомендується підібрати галявину на височині, оскільки стрейн є теплолюбивим і явно реагує на капризи погоди, яка може різко змінити свій «настрій» від спекотного до холодного.

  Підійшовши до культивації з любов'ю і увагою до кінця вересня - початку жовтня конопляр отримає урожай з виблискуючих на осінньому сонечку шишок з неймовірно сильним ефектом.

  Смакові якості і ефект конопель Chronic

  Генетичні батьки Chronic feminised подарували стрейну шикарний, медовий аромат східних солодощів з приємними нотами прянощів, а також високий вміст в марихуані ТГК, який досягає 20%.

  Стрейн ідеально підходить для денного застосування: прогулянки з друзями, активного відпочинку на природі, занять спортом, а також для якнайшвидшого завершення численних справ.

  Ефект від вживання настільки багатогранний, що не вистачить слів повністю його описати. Спочатку канабіс проявляє сатівну складову, викликаючи піднесений «Хай», що супроводжується підйомом енергії всередині тіла і за його межами, життя б'є ключем і творчий потенціал виливається у формі віршів, музики або живопису. Можливо, курець ніколи раніше навіть не підозрював про наявний у нього потенціал до будь-якого виду мистецтва, але від Chronic feminised нічого не сховаєш.

  Коли стан ейфорійного «Хая» поступово починає «відпускати», на зміну заступає частинка індічних коренів, яка занурює розум в стан спокою і релаксу, а також дає відпочити після тривалої «активності», яку так щедро подарував Chronic feminised. Відчуття щастя і задоволеності життям допоможе плавно зануритися в таємничий світ сновидінь.

  Гібрид широко застосовують в медичних цілях. Завдяки високому рівню ТГК в 20% стрейн є відмінним спазмолітичним, знеболювальним та седативним засобом.

  Сорт застосовують в процесі лікування розсіяного склерозу, втрати апетиту, подагри і в якості терапії бронхіальної астми. Марихуана здатна миттєво зняти стрес і усунути найважчу форму депресії.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:тривалий high супроводжується підйомом енергії
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:може дати урожай вже через 48 днів
  :середнє
  :Northern Lights x AK-47 x Skunk # 1
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1600
  Buy Chronic feminised Ganja Seeds
  Chronic feminised є чудовим фемінізованим стрейном канабісу, який ідеально впишеться в будь-які умови освітлення. Саме в індорі сорт зможе повністю проявити всі принади своєї генетики.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  5 reviews for Chronic feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 05 червня 2019 18:45
  Ganja Seeds

  Спасибо!!!! Посылочку получил и бонус тоже. Супер!!!

  • 20 квітня 2018 10:36
  все как обычно

  Доставлено,получено,проверено,одобрено!Спасибо за роботу ребята.Доволен)

  • 06 листопада 2017 22:51
  Классическая Индика

  Пятикратный чемпион, генетика: Northern Light x Skunk x AK47 !
  Во время цветения растения рост средний но выделяется центральная очень крупная кола. Аромат сканковый сильный. Урожай хороший 200+ гр.
  Эффект превосходный!Вечерний, мягкий,долгий,наркотический афродизиак.

  • 05 лютого 2015 21:12
  Вопрос

  Это семена от Serious Seed ?

  • 02 лютого 2015 17:36
  jeko

  очень крутой орех, мне нереально понравился, всем РЕКОМЕНДУЮ, накуривает отлично, выращивать не очень тяжело, урожай у меня лично очень хороший вышел, + еще и бонусы получил, вообще понравился этот магазин! класс все просто(

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду