• Огляд

  Сканковий гібрид другого покоління має швейцарсько-голландське походження. Він був виведений двадцять років тому в рамках спеціальної генетичної програми, орієнтованої виключно на вивчення можливостей вдосконалення і подальшого розвитку лінійки Skunk. Брідерам банку насіння Dutch Passion однозначно вдалося реалізувати свої плани в повній мірі.

  Загальні характеристики конопель Ultra Skunk

  Висота дорослих рослин не вражає своєю висотою. Всього-то 60-80 сантиметрів в індорі. Але домінування сатіви і просто гігантські суцвіття швидко позбавляють від сумнівів купити голландське насіння конопель цього стрейна. Ultra Skunk при таких компактних габаритах обдаровує Вас великою кількістю марихуани. Як би ви не вважали: хоч з однієї рослини, хоч з метра квадратного, але для розуміння уточнимо, що в індорі один квадрат дає до 500 грамів. Період цвітіння сорту стандартний - від восьми до дев'яти тижнів. У аутдорі збір врожаю починають не раніше середини жовтня. Тетрагідроканнабінол в канабісі займає частку в 10-12%. Цього вистачає для приємного куріння.

  Вирощування конопель Ultra Skunk

  Крім того, що шишки конопель мають гігантські розміри, на них ще й з'являються кілька невеликих листочків, що роблять зовнішність просто чарівною. Абсолютним дебютантам гровінга бажано утриматися від самостійного культивування штаму, для майстрів-коноплярів особливих труднощів у вирощуванні не буде. Тим більше, що захищеність гібрида на дуже хорошому рівні і вашим вихованцям не будуть страшні цвіль або комахи-шкідники.

  Медичне застосування конопель Ultra Skunk

  Ви не зможете використовувати марихуану для позбавлення від м'язових спазмів або лікування астми, але ефективно зможете використовувати проти нудоту, послабити біль і понизити тривожність.

  Запах, аромат і ефект конопель Ultra Skunk

  Сканковий аромат стає більш насиченим за рахунок ноток лайма і стиглих фруктів. Смак марихуани також характерний для сорту Skunk, але з вираженою солодкістю, цитрусовим і кедровим післясмаком. Сканковое сп'яніння настає миттєво і триває досить довго. Розслаблення і спокій в кінці, будуть відмінним стимулом для міцного сну.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:сп'яніння настає миттєво і триває досить довго
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Skunk
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 4000
  Buy Ultra Skunk feminised Dutch Passion Seeds
  Крім того, що шишки конопель мають гігантські розміри, на них ще й з'являються кілька невеликих листочків, що роблять зовнішність просто чарівною.
   Немає в наявності 
  1 080 грн.

  1 review for Ultra Skunk feminised Dutch Passion Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 08:07
  Skunk feminised

  ya yetot sort poluchil bonus.sort super..

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду