• Огляд

  «Фастові» гібриди – найбільш популярний продукт останніх років. Будучи аналогом автоквітучих сортів за термінами дозрівання, «скоростиглі» здатні значно перевершувати останніх у контексті продуктивності. Відтак селекціонери сідбанка GanjaSeeds не шкодують часу та зусиль для створення концептуально нових, неповторних шедеврів інбридингу. Надання бажаних характеристик, стабілізація ключових критеріїв сорту потребують не лише досконалого професіоналізму брідерів, а й витримки, спрямованості на результат. Придбати насіння унікального скоростиглого фемінізованого Tropicanna Poison F1 пропонує наш інтернет-магазин. Найкраща ціна у регіоні, безпосереднє постачання від виробника та вигідні умови співпраці – гарантовані!

  Історія походження, особливості Tropicanna Poison

  Генетична лінія «Кукіз» (з англійської - «печиво») – окремий кластер культур, об'єднаних впізнаваною смакоароматикою і тотожними генами похідних джерел. Мультикроси Girl Scout Cookies і Tangie супроводжували появу новинки, що була згодом схрещена з автоквітучим Red Poison. Титанічну працю завершило народження скоростиглого конопляного унікума з індічно-сатівним генним «коктейлем». Результат насправді заслуговує на внесення стрейну до Алеї Слави найбільш знакових та визначальних «фігур» сучасності.

  Особливості вирощування коноплі Tropicanna Poison

  Враховуючи стабільність рослини на всіх етапах розвитку, етноботанік може спокійно зосередитися на поставлених завданнях, оминаючи зазвичай необхідну увагу, матеріальні й тимчасові витрати на боротьбу з комахами-шкідниками, небезпекою грибкових захворювань, утворенням плісняви. Поки новачки освоюють елементарну базу агротехніки, майстерні «городники» інтенсивно підвищують продуктивність кожного окремо взятого кущика.

  Культивування марихуани на вулиці Tropicanna Poison

  Індор – царство граничного розкриття потенціалу рослин, а отже, у відкритий ґрунт розсада має потрапити вже після завершення зворотних заморозків на ґрунті й остаточного прогрівання повітря навіть у нічний час. Відносно невеликі кущі продукують гарантовані 550-650 грам високоякісних сухих суцвіть за умови чітких розрахунків і вчасного реагування етноботаніка на потреби грову.

  Вирощування канабісу вдома Tropicanna Poison

  Створюючи оптимальний мікроклімат, що сприяє стрімкому розвитку рослин, садівник-городник у певні моменти, напевно, відчує себе справжнім богом, що впливає на своїх «підопічних». Стриманий рівень вологості, стабільність температурного режиму, надання необхідного обсягу води та підкормка молодої парості забезпечать дійсно приголомшливий урожай. Попри зовнішню скромність, збір пів кілограма відмінного стаффа з квадратного метра гроубокса потішить кожного.

  Смакові якості та аромат Tropicanna Poison

  Знайоме поєднання благородної деревини із землистістю раптово доповнюється вираженими відтінками фруктово-тропічної суміші, запам'ятовуючись із першої затяжки. Димна гама вишукано солодка, приємна як на вдиху, так і на видиху.

  Ефект коноплі Tropicanna Poison

  Нарівні з розслабленістю зберігається ясність розуму, здатність розмірковувати, робити цілком очевидні послідовні висновки. Повна релаксація настає ближче до фіналу.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Попри значну концентрацію тетрагідроканабінолу (24%), помірні дози трави та її екстрактів стимулюють психіку до виходу з депресивних станів, апатії, знижують стресові відчуття. На додачу відзначається значне поліпшення якості сну, підвищення апетиту.

  Терміни цвітіння та рекомендації Tropicanna Poison

  Впродовж 40-50 діб рослина проходить повний етап цвітіння. Це визначна характеристика скоростиглих фаст-версій видатних фотофемів. Погодьтеся, це дійсно швидко. Відсутність втрат у якісно-кількісних параметрах взагалі робить такі сорти обов'язковими до придбання. Лояльність до ймовірних помилок та гнучкість при корисному впливі на зростання - безумовні переваги, повз які неможливо пройти повз.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:легкая эйфория и релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8773
  Buy Tropicanna Poison feminised Ganja Seeds Fast Version
  «Фастові» гібриди – найбільш популярний продукт останніх років. Будучи аналогом автоквітучих сортів за термінами дозрівання, «скоростиглі» здатні значно перевершувати останніх у контексті продуктивності.
   В наявності 
  159,60 грн.

  1 review for Tropicanna Poison feminised Ganja Seeds Fast Version

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 26 лютого 2024 11:36
  Моя благодарочка

  Результат превзошел ВСЕ мои ожидания! Семена проросли быстро урожайность на высоте

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних