• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Top 44 дозволить в короткий термін отримати прекрасний урожай смолистих і ароматних суцвіть. У генному «коктейлі» стрейна присутні 20% сатіви і 80% індіки. Індічне коріння дарувало рослинам можливість формувати тугі і вкрай важкі суцвіття. Щоб уникнути надлому рекомендується підв'язати найперспективніші гілки або встановити підпірки.

  За структурою кущі розмашисті і міцні. Сходи формують величезну центральну колу і кілька довгих бічних гілок. Висота рідко перевищує 100 сантиметрів і контролюється шляхом швидкого переходу на цвітіння або прищипуванням верхівки. Сорт повністю відцвітає за 6-8 тижнів. Мабуть, це самий скоростиглий штам з усієї лінійки фотоперіодних стрейнів Ganja Seeds. У процесі росту плантація виділяє сильний фруктовий аромат з домішкою прянощів.

  Походження конопель Top 44

  Для виведення гібрида селекціонерами задіяна генетика оригінального Skunk і Viking. Фемінізоване насіння конопель Top 44 містить в собі грандіозний потенціал батьків і гарантовано дасть тільки жіночі рослини. Рівень ТГК коливається на рівні 14-16%.

  Особливості вирощування конопель Top 44

  Top 44 feminised адаптований під культивацію в домашньому гроубоксі, а також на вулиці і в теплиці. Компактні розміри дозволять любителям вуличного грову заховати плантацію у високій траві, не боячись виявлення її випадковими перехожими.

  Висадку розсади в аутдор здійснюють при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм в глибокі лунки, об'ємом від 20 літрів. У домашніх умовах можна використовувати горщики від 10 літрів.

  Сорт рекомендований для техніки SCROG і LST. При оптимальному освітленні в 400-600 Ватт Днат з одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих суцвіть або до 300 грам з куща в аутдорі з кінця вересня.

  Клонувати культуру також можна, проте низька життєздатність живців буде вимагати від гровера певних знань і умінь.

  В якості добрив можна застосовувати органіку або хімічні добавки на розсуд садівника.

  Смак і ефект конопель Top 44

  Насичений лимонний бриз з відтінками карамелі заповнить всі приміщення, в якому курець вирішить скришити проліковану шишку. Дим насичений, але терпкий. З першої затяжки він занурює в стан безтурботного спокою і задоволення. Дарує розслаблення всіх м'язів тіла і допомагає відволіктися від щоденних турбот і метушливих думок. Відчуття невагомості і польоту стануть останнім штрихом, після якого настане солодкий сон.

  Медичні характеристики конопель Top 44

  Цілюща сила сорту дозволяє застосовувати його в медичних цілях для лікування глаукоми, розсіяного склерозу, епілепсії і хвороби Паркінсона. У мінімальних дозах застосовують суцвіття і екстракти для зняття больових симптомів, відновлення сну, стимуляції апетиту, а також в якості м'язового релаксанта.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:занурює в стан безтурботного спокою і задоволеності
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Skunk x Viking
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1684
  Buy Top 44 feminised Ganja Seeds
  Top 44 feminised адаптований під культивацію в домашньому гроубоксі. а також на вулиці і в теплиці. Компактні розміри дозволять любителям вуличного грову заховати плантацію у високій траві, не боячись виявлення її випадковими перехожими.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Top 44 feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 13:58
  Top 44 feminised

  За два з половиною місяці витягнув під льодом в боксі до 120 см його. Зрізав і очманів. Хороші квіточки у Вас. Брав тільки одну,зернинку на пробу, тепер хочу спробувати інші насіння коноплі. За таке навіть думати неможливо)))))).Що щось вийде не так!!! Чудовий магазин, так зручно з вами працювати, приємні консультанти

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду