• Огляд

  Самі посудіть, хіба може крос двох легендарних стрейнів дати в результаті щось погане або неякісне? А якщо над проектом працює ціла команда бридерів одного із найуспішніших банків насіння Ganja Seeds? Вочевидь, що обидва питання були риторичними. Адже свого часу поява гібрида Big Bud feminised справила справжній фурор на ринку медичних сортів марихуани. Схрещування сортів Afghani і Skunk # 1, з подальшою модифікацією в фемінізований гібрид, подарували гроверам усього світу шикарну новинку, що залишається однією з найпопулярніших і до цього дня. Аромат, смак, зовнішність, якісні характеристики - в Big Bud прекрасно все.

  Загальні характеристики конопель Big Bud

  Якщо ви вирішите купити насіння конопель цього сорту, то при достатньому догляді ваші кущі можна буде відправляти на сушку вже до початку сьомого тижня з моменту посадки. Але це правило працює тільки в індорі. Для аутдору термін більший приблизно на один тиждень. У календарному обчисленні це вийде десь в двадцятих числах вересня і до кінця другого тижня жовтня. Цвіте конопля Big Bud feminised в середньому близько 55-65 днів. У сухій речовині вас приємно здивує висока частка тетрагідроканнабінолу і помірна кількість каннабідіола. Щодо врожаю можна сміливо розраховувати на 400-600 грам з квадратного метра, використовуваного під гровінг.

  Вирощування конопель Big Bud

  Незважаючи на досить потужні стебла у дорослих рослин сорту, вони напевно будуть потребувати тренування або підтримки, настільки потужні і важкі суцвіття утворюються у кущів. Не забувайте вчасно підрізати верхівки рослин, щоб вони самі сформували щільні і масивні суцвіття на перспективу. Будьте впевнені, кількість смоли буде дуже великою. Але нехай описані рекомендації не лякають початківців-коноплярів. Сміливо беріться за вирощування Big Bud і результат вас обов'язково порадує.

  Медичне застосування конопель Big Bud

  Для медицини сорт Big Bud feminised цікавий в першу чергу своїми знеболюючими властивостями. Тим більше, що марихуана здатна нівелювати больові відчуття будь-якого походження.

  Аромат і ефект конопель Big Bud

  Про аромат і апетитність класичних індічних сортів впору складати балади. Наш Big Bud feminised не став винятком. Аромат насичений прянощами і фруктами, а в смаку явно відчувається терпкість і незначна землистість. Навіть самого аромату вистачить, щоб підбадьоритися. Але у марихуани Big Bud дещо інший ефект, вона максимально заспокоїть вас і поверне емоційний баланс в ідеальний стан.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Afghani x Skunk # 1
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1583
  Buy Big Bud feminised Ganja Seeds
  Незважаючи на досить потужні стебла у дорослих рослин сорту, вони напевно будуть потребувати тренування або підтримки, настільки потужні і важкі суцвіття утворюються у кущів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  6 reviews for Big Bud feminised Ganja Seeds

  6
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 14:32
  Big Bud

  Маленькі такі листочки вийшли, по сантиметрів 60-70 см. Плотні собака і пахучі. Хочу подякувати персонал магазину за відмінну роботу і чуйне ставлення до покупців. Я залишився дуже задоволений грамотним обслуговуванням і ввічливістю продавців !!!!!!!!!!!!

  • 20 квітня 2018 11:59
  orexi

  Семечки клевые,скарлупа как у орехов крепкая бл...я.растение сильное удивляюсь как можно пробить такую бронь!!!природа и генетика творит чудеса!!!!!!банку уважение.

  • 25 лютого 2018 18:21
  биг

  никому не помешает растить эту коноплю в доме или на улице попробуйте и вас удивят шишки которые нарастут .С семенами проблем не будет, хорошие, я уже заценил тепеь придеться растить снова под лампами биг бад)

  • 21 листопада 2017 16:42
  хороша трава своя и постоянно!!!!

  Пестатый сорт! всем кто любит не детскую травушку а реальную космическую дурь , шмякающую как вселенский хай - рекомендуюна пробу вырастить из семян с этого магазина себе пару кустиков,вы просто прозреете ребята что за шмаль растет с этих благодатных семян!

  • 14 вересня 2017 13:16
  Как по мне то сорт на любителя

  Выросла супер,хотя и перепады температуры были сильные, но все здоровые, правда см. по 80, плотные. Ветер нелюбит, 75 дней - готова на юге, цвет - 45.. Дурь как дурь, адски дурная трава .Семки супер, за сутки прорастли . Обслуживание, и бонусы - на высоте. Масть выше среднего довольно прикольная но повторюсь на любителя упороться наглушняк.Мясная еще такое называют и она не сразу действует после покура а мин 20 разгоняется с запозднячком вообщем)

  • 18 червня 2015 11:14
  Круто

  Заказал, пришло быстро, около 7 дней с момента заказа(большая часть времени тупила почта), Крутая упаковка!))) очень крутой сайт с хорошим сервисом!Огромное спасибо за подарок!очень порадовал)

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду