• Огляд

  Фемінізовані насіння конопель з генетичною спадковістю Sativa і Indica (30/70 відсотків відповідно), створені в процесі схрещування відомих сортів Skunk, Big Bud і White Widow, які користуються стабільно високим попитом на ринку. Успіх рослині і його якісним компонентам забезпечили висока врожайність і простота вирощування, доступна як професійним коноплярам, так і початківцям гроверам.

  Терпимість рослини до передозування добривами, часто допускається недосвідченими ботаніками. Рослина дозволяє швидко освоїти науку коноплярства і навчити культивувати культуру в умовах закритого приміщення і на відкритому повітрі без вагомих втрат врожаю. Також сорт відрізняє стійкий імунітет до агресивних атак цвілі, грибкових проявів, шкідливим комахам та іншим негативним проявам.

  Загальні характеристики конопель Super Critical

  Цей сорт коноплі практично не дає збоїв в «виробництві» великої кількості якісних суцвіть. Період цвітіння триває 8-9 тижнів і закінчується для гровера збором великого врожаю: в Indoor до 800 грамів з квадратного метра посіву і до 1200 грамів з куща, вирощеного в Outdoor.

  На необтяжливий процес вирощування рослина реагує енергійним здоровим зростанням великої кількістю пагонів, великими суцвіттями та багатством смоли.

  Вирощування конопель Super Critical

  Збільшити кількість, і якість харвесту допоможе застосування прогресивних методів SoG і Scrog. Також рослина виправдає надії гровера при підгодівлі поживними речовинами, особливо у фазі цвітіння.

  Медичне застосування конопель Super Critical

  У країнах з легалізованими медичними коноплями штам в першу чергу використовують для купірування важких хронічних хворобливих симптомів. Також «Супер Критикал» допомагає боротися з безсонням і наслідками стресу, нормалізує душевний спокій і впевненість у собі.

  Аромат, смак і ефект конопель Super Critical

  Курці в захваті від потужності і тривалості психоактивної дії, що несе ейфорійну розслабленість тілу і свідомості споживача. Тим більше, даний сорт відрізняється від аналогів приємним смаком комбінації солодощів з пряністю.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потужний, тривалий, ейфорія, релакс,
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Big Bud x Skunk x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3573
  Buy Super Critical feminised Green House Seeds
  Цей сорт коноплі практично не дає збоїв в «виробництві» великої кількості якісних суцвіть. Збільшити кількість, і якість харвесту допоможе застосування прогресивних методів SoG і Scrog.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  1 review for Super Critical feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 09:50
  Super Critical feminised

  Безцінна перлина світу коноплевих. Рослина не капризно, інтенсивно розвивається і радує щедрим цвітінням. Жорсткі яскраві сходи викликають захоплення прихованим внутрішнім потенціалом і відмінною продуктивністю. Сорт підходить як професіоналів з великої літери, так і малодосвідчених новачків.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду