• Огляд

  Фемінізована версія Skunk #1 від бридерів Ganja Seeds дозволяє початківцям гроверам доторкнутися до історії виникнення селекційного канабісу, відкрити двері в далекі 70-ті роки і перейнятися чарівним потужним впливом марихуани "старої школи". Фемінізоване насіння конопель Skunk #1 дозволять гарантовано виростити тільки жіночі рослини, істотно заощадивши на часі і засобах. Сходи культури відрізняються стрімким ростом, стійкістю до різних захворювань, в тому числі цвілі і гнилі, а також легко переносять температурні перепади.

  Висота рослин не перевищує 120 сантиметрів і легко контролюється раннім переходом у фазу цвітіння або підрізкою центральної коли. Аромат під час росту дуже їдкий і в буквальному сенсі може проникати крізь стіни. Дану проблему можна вирішити хорошою вентиляцією з вугільним фільтром. Цвітіння триває 8-9 тижнів, як і годиться гібриду з домінуючою індикою в генному «коктейлі».

  Походження конопель Skunk #1

  Для виведення стрейна задіяна генетика оригінального Афгані, Золотого Акапулько і Colombian Gold. Фемінізоване насіння конопель Skunk #1 увібрало в себе всю міць, невибагливість і потужний вплив батьків і здатне продемонструвати високу врожайність навіть при мінімальному догляді з боку садівника. Рівень ТГК досягає 16%.

  Особливості вирощування конопель Skunk #1

  Насіння конопель Сканк №1 feminised можна висаджувати в теплиці, домашньому гроубоксі, а також в умовах аутдору. Податливі сходи добре переносять тренування, піддаються LST, SCROG, а також легко клонуються. Материнську рослину можна тримати кілька років на вегетативній стадії, забезпечивши себе постійним доступом до черенків.

  На вулицю стрейн висаджують добре укоріненою розсадою при усталеній нічній температурі + 10 градусів за Цельсієм. Перед висадкою розсади гровер повинен завчасно підготувати лунки, об'ємом від 15 літрів і наповнити їх живильним субстратом, що складається з суміші збагаченої землі,крупного перліту і кокосового волокна.

  У домашній оранжереї використовують горщики, об'ємом від 10 літрів з проробленими дренажними отворами. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт ДНаТ. З одного квадратного метра досвідчені садівники знімають до 600 грам сухих ароматних бутонів або до 1000 грам з одного куща в аутдорі.

  Смак і ефект конопель Skunk #1

  Аромат Сканк з нотками цитрусових і прянощів очікує кожного конопляра, який вирішив подрібнити шишку Сканку №1. Солодкий, але міцний дим викличе найсильніший наркотичний ефект і дозволить розкрити творчі здібності курця і зануритись в море спокою та релаксу..

  Медичні характеристики конопель Skunk #1

  Терапевтичний потенціал культури був помічений ще п'ять десятків років тому. Штам використовували для усунення больових симптомів, лікування бронхіальної астми, подагри, психічних захворювань, розсіяного склерозу і цукрового діабету.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:тривалий, наркотичний, стабільний, без змін настрою або самопочуття
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1672
  Buy Skunk #1 feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Сканк #1 feminised можна висаджувати в теплиці, домашньому гроубоксі, а також в умовах аутдору. Податливі сходи добре переносять тренування, піддаються LST, SCROG, а також легко клонуються.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  11 reviews for Skunk #1 feminised Ganja Seeds

  11
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 09:39
  кпц

  Не очікував. 2м лежить.Тільки зацвів. Цю насининку кинули бонусом. На ній буде дуже багато урожаю. Зглузду можна з'їхати. Мій перший опит. Я дуже радий !!!

  • 26 грудня 2017 12:05
  rullez !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  читайте и мою мессагу.Я на форумах уже тусю много лет.В основном на всех тематических где коноплю растят.Первый раз о магазине читал еще в 2010 году,я еще тогда гнал и заказывал все из за бугра(я имею вв виду семки) потом мен как то братюня пригнал парочку семян именно из этого магазина типа от гроверов и я их вырастил,курнувши первый раз с них шишек я понял что я тоже стану клиентом того магазина надолго) вот так я братики тут и обосновался

  • 18 грудня 2017 12:49
  ...

  .Покупаю тут семена уже который год , всегда с урожаем и всегда я с могучими конопляными деревьями по харвесту.Ни за что не поменяю эти семена с этого магазина ! ни на какие другие.

  • 29 листопада 2017 19:08
  мой очередной заказик приехал

  В этот заказ я снова получил скидку как старый покупатель который берет тут семячки уже почти 4 года.Вот поэтому я и продолжаю покупать тут только их не смотря на обилие магазинчиков в интернете других,и не изменю своему мнению.

  • 09 жовтня 2017 14:25
  сиольноя трава очень!:))

  Скажу и я по скунсу свои слова....
  Кубинец 100% прав,трава ух и АХ! просто фантасмагория и полный ПЭ....Не для слабаков она ребятки не для слабаков,я накурил тут на районе некоторых личностей так они втыкнули на вечер в ту реальность,один даже не смог растегнуть штаны и ссал в них с радостной улыбкой.Ну а для реальных пацикров трава -то шо нада! 1 раз курнул с утра и целый день шо на энерджайзере тусишь или работу работаешь. В выращивании она не сложная ,растет да и растет ,я ее летом даже не поливал,она от дождей толькло поливалась так в начале весной когда высаживал рассаду полили ее и все.Потом пришли и похарвили когда время пришло.Мой напарник ее курит только когда надо вопросы порешать с "тугими" людьми,она ему красноречия и выдержки предает нормально.Вообщем - рекомендую для сильных духом и телом !

  • 19 вересня 2017 18:54
  Раста Фарай

  Всем кто любит без башенную траву просто необходимо попробовать Скунса 1 вырастить и покурить.Это самое убойное создание Джа которое я когда либо растил-курил! ахреневаешь после покура и думаешь"Когда попустит?" и через минут 5 напрочь забываешь все проблемы и превращаешься просто в смеющегося Будду!
  Прибавьте это все к демократическим ценам на эти семки в этом магазинчике и вы просто щастливчик! Если и покупать семена то только сдесь!
  Во истину велик наш ДЖа! ДЖА -Раста Фарай !

  • 04 вересня 2017 15:01
  йо пацаны

  Заказал себе этот сорт, пришло довольно быстро не смотря что в другую страну, орехи крупные, упаковка хорошая (все как на фото), за качество отпишу позже. Всем работникам магазина огромное спасибо за труды, мир! Мой осенний-зимний цикл гроува этого растения будет посвящен -только вам!Курану сейчас за ваше здоровье!!

  • 04 вересня 2017 15:00
  тема очень гуууд

  Маленький очерк по поводу етого сорта от магазина-по опыту 2 циклов. 2 ярко выраженых фенотипа вонючий индюшный(сканк)и практически без запаха сативный сативный вызревает на месяц позже содержит ТГКВ (голод отсутствует напрочь).сильнее индюшного на порядок вкуснее.не прикуривается .устойчив к насекомым мучнистой росе.соответственно индюшный не устойчив.то же касается автоцвета. на ра нних стадиях различается только по запаху.сорт очень сильный даже если честно не счем и сравнитьпосильнее гагарина лемон тай куша сатори !!четко, заказ быстро получил, всходы 100%, осталось ждать рекомендую всем этот магазин семян!!! Будите всегда с хорошей травкой!!!

  • 02 червня 2017 16:34
  ндя

  ох парни,угодили так угодили, я в жизни не курил такого ахуенного драпца)) у всех голяки а у меня только скошеные кусты сушаться.Короче говоря -это пиздатейший сорт.Магазин пургу не продает.Можно брать

  • 26 квітня 2017 20:02
  проросла

  садил сразу в землю,прошло 2 дня и вуаля вижу растишку

  • 17 квітня 2017 16:46
  запох

  скажите кто растил скунка-очень сильно он штsняет в квартире?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду