Насіння конопель Russian Snow feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Russian Snow feminised - дивовижний Індічний гібрид, який відноситься до «білої» лінійки стрейнів канабісу. Рослина характеризується невибагливим характером і володіє винятковим імунітетом до різких перепадів температури, а також до епідемій цвілі і грибкових захворювань. Висока врожайність штаму з кожним роком привертає до нього увагу нових «ботаніків» і це не дивно, адже з куща в умовах відкритого грунту можна зібрати до 250 грам готового продукту чудової якості, а в боксі стрейн порадує гровера 450 грамами на один квадратний метр приміщення. Домінуюча Індіка в генному «пантеоні» стрейна викликає тривалий «Стоун» ефект і занурює курця в царство релаксації і спокою.

  Сорт рекомендується для вирощування початківцям садівникам, а також гроверам з підвищеною толерантністю до тетрагідроканабінолу. З насіння конопель утворюються гіллясті кущі, які рідко перевищують розмір в 120 сантиметрів. «Російський сніг» характеризується неймовірною кількістю смоли, яку рослина рясно виділяє під час цвітіння. Така смолистість дозволить кмітливому конопляреві побалувати себе «смаколиками» під час манікюрінга. Під час свого цвітіння рослина виділяє солодкий фруктовий аромат.

  Насіння повністю фемінізоване, а значить «ботаніку» дістануться виключно жіночі рослини, з яких він зможе отримати високоякісну «сенсімілью».

  Представлений стрейн радує неймовірно стійкими і невибагливими рослинами. Вони спокійно переносять стиснутий простір боксу при вирощуванні в домашніх умовах, а також будь-які природні негаразди в умовах відкритого грунту. В кінці цвітіння кущ повністю покривається сяючим килимом трихом і всім своїм виглядом нагадує засніжену ялину в сонячний морозний день.

  Гібрид на вегетативній стадії зростає вкрай повільно, але при переході на цвітіння надолужує згаяне і збільшується в розмірах в 2-3 рази. Стадія цвітіння триває досить довго, до 9 тижнів. Характерна для Індіки пухнаста будова куща може зажадати від рослинника проріджування листя, так як світло не буде пробиватися через рясні «зарості» до нижніх суцвіть. Канабіс не вимагає внесення великої кількості добрив, але цілком здатний витримати «передоз», тому є підходящим штамом для новачка.

  Сорт невибагливий до живильного субстрату і показує відмінні результати на різних типах ґрунту. Зустрічалися фенотипи, які демонстрували чудову врожайність на мізерному грунті, який не містив достатньої кількості поживних елементів. Простота культивації зробила стрейн одним з найбільш затребуваних сортів канабісу на землі.

  Штам піддається вирощування будь-яким з відомих способів. «Російський сніг» добре переносить тренування в домашніх умовах і приносить колосальний урожай при культивації способом «екран зелені». Професійний гровер може отримати відмінну материнську рослину для цілої «армії клонів» і задовольнятися великим урожаєм протягом тривалого часу.

  Гібрид покаже відмінний результат при вирощуванні на гідропонній і аеропонній системах. Коріння канабісу при таких техніках культивації виростає невеликим, а весь потенціал рослини йде на формування суцвіть.

  Russian Snow feminised має неймовірну схожість зі своїми братами з лінійки «білих». Якщо «ботанік» коли-небудь вирощував АК-47, Білу вдову або «Білий російський», то виявить, що даний сорт дуже схожий на них.

  Довідка! Якщо збільшити стадію вегетації канабісу, то можна виростити справжнього монстра, який перевищує заявлені виробником 120 сантиметрів.

  «Російський сніг» можна по праву вважати вінцем брідерского мистецтва серед всіх «білих» представників сімейства канабісу. Гібрид складається на 90% з Індіки і лише на 10% з Сатіви. Стрейн вважається медичним сортом конопель і протягом багатьох років використовується для терапевтичних цілей в багатьох країнах земної кулі.

  Родовід Russian Snow

  Успішна брідерска робота дозволила отримати прекрасний гібрид Russian Snow feminised шляхом схрещування легендарної «Білої вдови» (White Widow) і не менш популярного АК-47. «Російський сніг» вийшов неймовірно стійким і стабільним штамом, в якому домінує Індіка. Зовнішній вигляд рослини здивує найдосвідченішого естета, а невибагливість у вирощуванні дозволяє навіть новачкові отримати значних розмірів урожай «запорошених снігом» ароматних шишок.

  Особливості вирощування конопель Russian Snow

  З горішків Russian Snow feminised виростають компактні рослини, які мають вузлуваті гілки. Розмір рідко перевищує 120 сантиметрів, що робить стрейн підходящим для вирощування в «тиху». Канабіс однаково добре себе почуває в умовах відкритого грунту і в боксах.

  Рослина стане чудовою прикрасою будь-якої теплиці і уживется поруч з томатами і перцями на дачній ділянці. Своїми розмірами не приверне зайвої уваги, а аромат легко маскується квітами. Стрейн стійкий до епідемій цвілі і грибкових захворювань, а також різних шкідників.

  Під час цвітіння на кущі утворюється неймовірна кількість суцвіть, а центральний «мікрофон» здивує своїми розмірами навіть бувалого гровера. Міцна структура куща дозволяє без проблем «виносити» важкий урожай до самого харвесту, тому садівникові не слід турбуватися про підпори і додаткову підв'язку гілок.

  Збір врожаю слід планувати на кінець вересня або першу половину жовтня в залежності від регіону. За оптимальних умов вирощування можна отримати 250 грам в умовах «відкритого неба».

  Стрейн на «ура» переносить тренування і дозволить застосувати до себе техніку вирощування «SCROG». При вирощуванні в боксі рекомендується встановити додаткове «нижнє» ЕСЛ- освітлення. Таким чином, турботливий гровер зможе отримати однакові по щільності і розміру шишки конопель.

  Довідка! Рослина набирає масу саме під час цвітіння, тому використовуючи техніку «SCROG» не варто чекати 100% заростання сітки. Коли канабіс заповнить 40-50% сітки можна переходити на режим 12 " 12.

  Лінійці «Білих» стрейнів конопель характерний приємний, але дуже стійкий фруктово-кислий аромат, тому для виключення непорозумінь рекомендується встановити в боксі хорошу систему вентиляції, оснащену вугільним фільтром, або використовувати спеціальні поглиначі запаху.

  Вирощування конопель Russian Snow вдома

  Розміри Russian Snow feminised дозволять вирощувати його в скромних за обсягами гроутентах. Стрейн надає перевагу просторим горщикам від 10 до 20 літрів.

  Довідка! Відмінним рішенням для горщика буде використання тканинної ємності або звичайного поліетиленового мішка.

  Ємність обов'язково повинна мати дренажні отвори знизу, інакше зайва волога буде накопичуватися і коріння «улюблениці» можуть загнити.

  Насіння необхідно попередньо замочити на ніч в склянці з водою. Деякі гровери додають до води невелику кількість перекису водню. Це дозволяє вбити небажані спори грибків і плісняви, які можуть бути на поверхні насіння.

  Після нічного замочування «горіхів» їх поміщають між двома вологими ватяними дисками або пористими губками і відправляють на пророщування в тепле місце на 2-4 доби. Коли насіння розкриється і покаже невеличкий корінець його можна помістити в живильний грунт. Пророщування насіння дозволяє підвищити відсоток схожості і економить час.

  Довідка! Щоб не допустити «випадкового» перелому білого корінця багато гроверів при пересадці в грунт використовують пінцет.

  Пересаджений «зародок» поміщають в бокс під лампу і поливають з використанням пульверизатора.

  На замітку початківцю гроверу! Паростки канабісу мають властивість дуже витягуватися, тому не потрібно наповнювати горщик землею «під зав'язку». Професійні садівники залишають 10-15 сантиметрів горщика порожнім і після сходу насіння поступово досипають грунт. Така техніка дозволяє рослині швидше формувати кореневу систему і не дозволяє зайвий раз "витягуватися".

  Грунтом для культивації може стати самостійно приготований поживний субстрат або придбаний готовий грунт в магазині з додаванням до нього вермикуліту або крупного перліту.

  Довідка! Керамзит, як дренаж, не рекомендується для новачків. Він має властивість впливати на кислотність грунту. Краще використовувати перліт або спучений вермикуліт. Вони володіють нейтральним рН для канабісу, а також створюють пористу структуру ґрунту, яка дозволяє кореневій системі розвиватися безперешкодно. До того ж вермикуліт має властивість утримувати вологу, що скорочує частоту поливів рослини. Всього 100 мл такого дренажу здатні увібрати 400 мл води!

  Всі складові частини живильного субстрату ретельно перемішуються і поливаються чистою водою. Грунту потрібно настоятися 2-3 дні, а потім можна поміщати в нього пророщене насіння.

  Непоганих результатів рослинники домагаються, вирощуючи гібрид виключно на кокогрунті, але так як в ньому абсолютно немає ніяких поживних елементів, то гроверу з самого початку життєвого циклу рослини доведеться використовувати добрива.

  Вдаючись до «еко-біо» субстратів початківцю гроверу не буде потрібно годувати свою «улюбленицю» аж до настання стадії цвітіння. Після переходу на 12 " 12 можна підливати «поживні компоти» один раз в два тижні спостерігаючи за реакцією рослини і поступово збільшуючи регулярність підживлення.

  Довідка! 600 грам гранульованого кінського гною вистачить гроверу на весь цикл життя рослини, а вартість такого добрива ледь перевищує 2 $.

  При вирощуванні необхідно підтримувати температуру в боксі + 24-28 градусів за Цельсієм. Невибагливість сорту дозволяє допускати невелике відхилення від норми + -3-4 градуси.

  Клонуванням слід займатися тільки професійним гроверам, а новачкові насамперед потрібно освоїти теоретичну базу і «набити руку». Материнська рослина дозволить ботаніку отримувати безліч клонів і знімати грандіозні врожаї з одного квадратного метра приміщення.

  Індічний канабіс любить гарне провітрювання, тому слід оснастити бокс двома кулерами або невеликим вентилятором. Конопля споживає воду не тільки кореневою системою, але і листям, тому не варто забувати про встановлення в боксі зволожувача повітря.

  Для вирощування даного сорту підійдуть натрієві лампи високого тиску від 250 ват або LED світильники такої ж потужності. Хороших результатів зможе домогтися початківець садівник, використовуючи прості лампи ЕСЛ потужністю від 100 ват. Єдине, на що слід звернути увагу при купівлі енергозберігаючих ламп, так це на спектр світла. Він повинен бути теплим.

  Кущ готовий до харвесту через 9 тижнів, але не слід поспішати зрізати рослину. Якщо потримати канабіс в темряві ще кілька днів, то якість врожаю порадує не тільки початківця садівника, але і професійного «ботаніка». Ходять чутки, що ця техніка «затримки в темряві» допомагає досягти максимального рівня ТГК, а також дозволяє рослині повністю визріти.

  Готовність конопель до харвесту можна визначити за допомогою великого збільшувального скла. Необхідно розглянути трихоми на шишках і листі. Якщо 70% з них будуть мати бурштинове забарвлення (помутніють), то рослину можна переводити на режим «абсолютної ночі» на кілька днів.

  Сушать канабіс в повній темряві в добре провітрюваному приміщенні. Сонячне світло може зруйнувати ТГК і якість врожаю помітно знизиться. Коли гілки будуть хрустіти при надломі, то можна манікюрити кущ і відправляти шишки на проліковку в холодильник на 1,5-3 тижні. Проробивши такі маніпуляції з рослиною гровер однозначно отримає ароматний медичний канабіс високої якості.

  Багато коноплярів не манікюрять свою рослину «прямо в горщику» і сушать кущ цілком з кореневою системою. Така техніка дозволяє отримати неймовірної м'якості шишки, які будуть радувати гровера протягом довгого часу. Дим стає солодкуватим на смак і не викликає роздратування і кашлю під час вживання. В коренях міститься величезна кількість цукрів і поживних елементів, які передаються шишкам під час сушіння і підвищують їх якість.

  Вирощування конопель Russian Snow на вулиці

  Russian Snow feminised відмінно росте в умовах відкритого грунту і підходить для любителів «прихованого грову» адже ріст рослини дозволить вирощувати її, не привертаючи уваги. Невибагливість стрейна робить його справжньою знахідкою для «ледачих» садівників. Урожай можна буде зібрати до середини жовтня в залежності від широти.

  Сорт висаджують у відкритий грунт попередньо пророщеною розсадою. Лунки необхідно викопати об'ємні від 15 літрів. Рослина має велику кореневу систему і потребує просторих ямок.

  Грунт для культивації переважно готують самостійно, змішавши 1 " 3 землі з-під кропив'янику з 1 " 3 вермикуліту і 1 " 3 кокогрунта. До інгредієнтів додають кінський гній або біогумус. Також підійде компостна земля. Можна додати невелику кількість доломітового вапна і англійської солі.

  Найледачішим гроверам, які не мають бажання або можливості регулярно поливати коноплю рекомендується додати до грунту гідрогель. Ця чарівна добавка здатна утримувати величезну кількість вологи, а в разі спеки і посухи капсули віддають воду корінню. При кожному наступному поливі гідрогель вбирає необхідну кількість рідини, і знову перетворюється в недоторканний запас для конопель. Такий винахід допоможе скоротити частоту поливів до 30%, а разом з перлітом - до 50%.

  Розсаду висаджують в кінці квітня - початку травня в залежності від широти. Підбираючи галявину для грову краще зупинити свій вибір на місцях від світанку до заходу сонця освітлюваних сонячними променями. Великі дерева і чагарники, що ростуть поблизу, можуть закривати сонце, тому слід уникати таких місць.

  Смакові якості і ефект конопель Russian Snow

  Russian Snow feminised - це найяскравіший представник з усіма «стоун» ефектами і седативним впливом. Після вживання «Російського снігу» тіло кам'яніє, а думки заспокоюються. Частка Сатіви приносить трохи ясності в свідомість курця і трохи окрилює його. Вживаючи сорт захочеться поспілкуватися про «нескінченне і вічне», тому стрейн підходить для дружніх «посиденьок».

  Штам рекомендований для:

  • перегляду хороших фільмів;
  • задушевних філософських розмов;
  • релаксації після важкого дня;
  • купірування різного болю.

  Візитною карткою гібрида є не тільки його зовнішній вигляд, а й прекрасний аромат, наповнений фруктовими нотками. Високий рівень ТГК в 18% допоміг домогтися визнання в медичній галузі.

  Штам надає потужну седативну дію і рекомендований людям які страждають безсонням, допомагає зняти тривогу і втому. Стрейн прекрасно бореться з депресивним станом і призначається при лікуванні душевних розладів. Протягом багатьох років сорт застосовують для терапії епілепсії, бронхіальної астми та розсіяного склерозу.

 • Характеристики
  Гібрид:Yes
  Виробник: Ganja Seeds
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:яскравий представник з усіма наслідками, що випливають «стоун» ефектами і седативним впливом
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:характеризується невибагливим характером, винятковим імунітетом до різких перепадів температури, епідеміям цвілі і грибкових захворювань
  Генетика хрест:AK-47 x White Widow
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Russian Snow feminised Ganja Seeds Відгуки
  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • R
   • 05 червня 2019 18:24
   Snow feminised

   Хочу выразить, благодарность магазину.
   За последние месяцы мы у вас купили разные сорта конопли.
   Очень все понравилось как оформление заказа а также его выполнение.
   Также огромное спасибо за консультацию.
   Всем советую тут приобретать товары.

  • П
   • 23 травня 2017 17:45
   мед сорт

   ууу,вот это яду я вырастил,читал что это просто пиздец,но реальность просто порвала.Растите этт сорт и з здешних семок.Не пожалеете

  Read all 2 reviews on Насіння конопель Russian Snow feminised Ganja Seeds
Код товара: 1662
  Buy Насіння конопель Russian Snow feminised Ganja Seeds
  Russian Snow feminised - дивовижний Індічний гібрид, який відноситься до «білої» лінійки стрейнів канабісу. Рослина характеризується невибагливим характером і володіє винятковим імунітетом до різких перепадів температури, а також до епідемій цвілі і грибкових захворювань.
   В наявності  Україна
  83,60 грн.
  119,60 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду