• Огляд

  Пропонуємо Вашій увазі чудовий гібрид Passion & Narkush feminised від селекціонерів Ganja Seeds. Стрейн відрізняється вкрай лагідною вдачею, а також високим імунітетом до різних захворювань і врожайністю. Сходи за 4-5 тижнів вегетативного періоду встигають перетворитися в розлогу рослину з темно-зеленим забарвленням широкого листя, значною центральної колою і безліччю міцних вузлуватих бічних гілок. В "крові" сорту домінує Індіка, а це значить, що садівника до харвесту чекатимуть важкі, липкі і тугі суцвіття, що виділяють неймовірно приємний аромат висококласного ладану і стиглого апельсина.

  Висота рослин досягає 120 сантиметрів в домашньому гроурумі і 170 сантиметрів у аутдорі. Чудовий аромат доведеться приховувати або виводити за допомогою вентиляції з вугільним фільтром. Цвітіння триває 8 тижнів.

  Походження конопель Passion №1 x Narkush

  Фемінізоване насіння конопель Passion & Narkush feminised було отримане в результаті схрещування прекрасного стрейна Passion№1 і Hindu Kush. Одержаний гібрид придбав чудові характеристики своїх батьків, а також успадкував Рівень ТГК, що досягає 19%.

  Особливості вирощування конопель Passion №1 x Narkush

  Фемінізований сорт конопель оптимальний для вирощування у відкритому грунті, домашньому гроубоксі і садовій теплиці. Рослини піддаються тренуванням і можуть вирощуватися техніками SCROG, SoG і LST. З одного квадратного метра знімають від 600 грам сухої ваги або до 400 грам з однієї рослини в аутдорі.

  Оптимальне освітлення - 400-1000 Ватт Днат. В якості ємностей для культивації використовують горщики, об'ємом від 10 літрів. В умовах вулиці стрейн висаджують вкоріненою розсадою в глибокі лунки, об'ємом від 15 літрів наповнених компостним грунтом, змішаним з крупним перлітом або вермикулітом і кокосовим волокном. Дуже важливо враховувати нічну температуру перед висадкою у відкритий грунт. Вона повинна бути не нижче +10 градусів за Цельсієм.

  Рослини спокійно переносять періоди посухи і затяжних проливних дощів. Якщо відвідування плантації планується 1-2 рази в тиждень, то для заощадження вологи до живильного субстрату можна додати 1-2 літри підготовленого гідрогелю.

  Смак і ефект конопель Passion №1 x Narkush

  Проліковані сухі суцвіття виділяють чарівний аромат справжнього ладану, апельсина і лайма. М'який, але густий дим викликає потужний кам'яний ефект, а також дарує релаксацію і спокій розуму. Підходить для вечірнього вживання в компанії друзів або на самоті.

  Медичні характеристики конопель Passion №1 x Narkush

  Медичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти, приготовлені на основі смоли для лікування безсоння, підняття життєвого тонусу, усунення фобій і пригнічених станів. Штам використовують як відмінне болезаспокійливе і стимулюючий апетит засіб.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:потужний кам'яніючої, а також дарує релаксацію і спокій розуму
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Hindu Kush x Passion№1
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1656
  Buy Passion #1 x Narkush feminised Ganja Seeds
  В "крові" сорту домінує Індіка, а це значить, що садівника до харвесту чекатимуть важкі, липкі і тугі суцвіття, що виділяють неймовірно приємний аромат висококласного ладану і стиглого апельсина.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  5 reviews for Passion #1 x Narkush feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 15:51
  Ммау

  Величезне спасибі персоналу, все було вислано оперативно замовляв дві насенинки отримав 5 дуже удевят бонус все проросли СПАСИБІ ХЛОПЦІ

  • 26 грудня 2017 12:03
  отличненко

  Семена предоставлены гроу-шопом достаточно качественные и жизнеспособные по силе хорошо.Очень крепенькие с них растут растения,ветвистые и кустистые осыпаются снежным сахарком уже на 2й неделе цвета так обильно что кустик стоит ка в снегу припорошеном.Шишки сладким пахнут и мятным чем та, по вкусу- это великолепная трава даже без пролечки.Сорт акуенен из этих семян

  • 14 червня 2017 20:23
  вот это тума!)

  хорошие семки на вид как кедровые арехи! крупные и спелые.Высадил тока что их в стаканчики,земли им спецом купил роза и лемон!

  • 31 травня 2017 17:19
  вот параход!!!!!!!!!!!!

  семечки получил,надеюсь успею еще с аутом,вы молодцы быстренько прислали,прям не ожидал.Покупал у вас первый раз,впечатления оптимистичные,буду у вас еще тарится семечьками.

  • 16 березеня 2017 13:04
  ничесси!

  бля,не курите его с утра иначе он вас прибьет к дивану на целый день,его лучче тока вечером курить и не далекоот диванчика,пипец он плющит!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду