• Огляд

  Індорний гібрид, який отримав перше місце в Малазі на «Spannabis Champions Cup-2015», представляє собою відроджений легендарний штам, який був створений ще у вісімдесятих роках XX-го століття. На початку нинішнього століття, банк насіння Dutch Passion повернув цю позицію в свій асортимент, після десятирічної паузи. Штам був вдосконалений і доопрацьований, що ще раз підтвердив успіх на виставці. Представник генетичної лінії Afghani Indica володіє шикарними характеристиками.

  Загальні характеристики конопель Night Queen

  Перше, що звертає на себе увагу, це відсоток вмісту ТГК в марихуані, що знаходиться в проміжку 18-20%, в залежності від умов вирощування. Для цвітіння рослин сорту потрібно вісім-дев'ять тижнів у індорі. Фемінізовані насіння конопель прокльовуються швидко, відразу переходячи до активної фази веги, так і не досягаючи значної висоти. Компактність - ще одна особливість стрейна. Природно, очікувати великих врожаїв від невеликих кущів не варто, але свої 40-70 грам в закритому просторі ви неодмінно отримаєте. Якщо ж перерахувати все в квадратні метри, то загальний врожай буде набагато приємніший - не менше 500 грамів з кожного квадрата.

  Вирощування конопель Night Queen

  Сорт орієнтований на індорне культивування. Компактні розміри роблять вирощування конопель в гроубоксі або теплиці набагато зручніше. Гібрид легко піддається обрізці і може грати роль материнської рослини. А якісний захист від цвілі і різних захворювань спростить догляд малодосвідчених коноплярів. Майстрам буде цікаво домогтися більш високих результатів з використанням технік SOG і SCROG. Назва сорту невипадкова, і ви в цьому переконаєтеся, коли виростите кущі з практично чорним кольором листя і суцвіттями.

  Медичне застосування конопель Night Queen

  З найбільш очевидних варіантів використання каннабісу в лікувально-профілактичних цілях, виділимо зміцнення сну, поліпшення апетиту і антистрес.

  Запах, аромат і ефект конопель Night Queen

  Аромат і запах марихуани мають характерні індічні риси з пряними нотками і дражливою солодкістю. У смаку домінують спеції і трохи цитрусів. Ефект забійно-розслабляючий, що дарує абсолютний релакс і спокій. Вживати бажано у вечірній час, так як там і до сну рукою подати.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Культивація:Greenhouse, Indoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:забійно-розслабляючий, що дарує абсолютний релакс і спокій
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Afghani Indica
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3949
  Buy Night Queen feminised Dutch Passion Seeds
  Компактні розміри роблять вирощування конопель в гроубоксі або теплиці набагато зручніше. Гібрид легко піддається обрізці і може грати роль материнської рослини. А якісний захист від цвілі і різних захворювань спростить догляд малодосвідчених коноплярів.
   Немає в наявності 
  1 198 грн.

  2 reviews for Night Queen feminised Dutch Passion Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 07:33
  Night Queen

  а вот с прорастанием 50%. как то так. спасибо вам ребята, буду еще брать

  • 08 лютого 2019 16:21
  наличие

  то что нужно для индора, жаль нельзя заказать, не могли бы вы уведомить на почту о наличии при появлении?

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду