• Огляд

  Фемінізовані насіння конопель New York Diesel feminised - чудовий гібрид, який відрізняється високою стійкістю до захворювань і здатний порадувати навіть недосвідченого гровера великим урожаєм смолистих суцвіть. Пухнасті кущі формують щільні бутони насиченого оливкового кольору. Ідеальний баланс листя і шишок дозволяє світлу проникати до найнижчих гілок, даючи їм можливість дозріти.

  У період цвітіння бутони виділяють стійкий пряний аромат з відтінками анісу і шафрану. Запах досить їдкий і вимагає маскування. При вирощуванні більше двох рослин в обмеженому гроубоксі, буде потрібно установка якісної вентиляції, оснащеної вугільним фільтром.

  На вулиці рослини досягають 140-150 сантиметрів у висоту, а в домашніх умовах не перевищують 100 см. Контролювати висоту на вулиці можна за допомогою прищипування верхівки, а в індорі контроль здійснюють шляхом скорочення часу вегетативної стадії.

  Родовід New York Diesel

  New York Diesel feminised були отримані в результаті схрещування оригінальних фенотипів Hindi Kush і Skunk Hibrid. Батьківська "Кушева" лінія наділила штам стійким імунітетом і стійкістю до несприятливих факторів навколишнього середовища, а "Skunk" передав свій потужний ефект і благородний аромат. Рівень ТГК досягає 22%, що дає право стрейну відправляти в «нокдаун» навіть толерантних любителів канабісу.

  Особливості вирощування конопель New York Diesel

  Насіння конопель New York Diesel feminised мають високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування на ніч у воді і пророщування в ватяних дисках. Культура добре росте у відкритому грунті і домашній оранжереї, а також теплиці. Цвітіння злегка затягнуте і становить 10-12 тижнів, але унікальні якості кінцевого продукту з лишком перекривають цей недолік.

  Кущі піддаються тренуванням і SCROG. Заповзятливий гровер може в рази збільшити врожайність ароматних суцвіть за допомогою клонування (SOG). Материнську рослину доведеться постійно підтримувати на стадії вегетативного росту і відщипувати від нього необхідну кількість живців. Кожен клон матиме ті ж характеристики, що й материнський кущ.

  Потужна коренева система рослин зажадає від садівника горщики об'ємом 7-12 літрів. У менших ємностях штам також покаже хороший результат, але врожайність постраждає. В якості поживного субстрату використовують суміш, що складається з трьох компонентів:

  - покупна земля, збагачена азотом, фосфором, калієм;

  - вермикуліт або великий перліт;

  - кокосове волокно.

  Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт. За оптимальних умов культивації стрейн порадує 450-600 грамами сухого продукту з одного метра квадратного, а під відкритим небом конопляр зніме 250-600 грам з куща.

  Смак і ефект конопель New York Diesel

  Сухі подрібнені суцвіття заповнять простір чарівним ганусовим ароматом. За цей багатий вишуканий аромат відповідає вуглеводневе з'єднання в смолі рослин - анетол. Його зміст змушує суцвіття виділяти шалений солодкий запах, а також дозволяє відчути відтінки прянощів при вживанні блискучих шишок.

  Насичений густий дим залишить післясмак, що нагадує соснові інтонації і відтінки сухофруктів. Після першої затяжки відчувається потужний психоактивний прилив, який теплою хвилею ейфорії пронесеться по всьому тілу, розслабляючи м'язи і даруючи високий "Хай". Через деякий час відчуття, що межують з психоделічними переживаннями, поступово зменшать оберти, поступаючись місцем "Стоун", який розжене рій метушливих думок і дозволить насолодитися спокоєм і приємним розслабленням всього тіла. Сорту характерно "сповільнювати час" і посилювати чутливість.

  Медичні характеристики конопель New York Diesel

  Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти для лікування глаукоми, бронхіальної астми, розсіяного склерозу і підвищеної нервозності. Шишки добре справляються з депресією, а також допомагають налагодити сон.

  У нашому магазині можна купити елітне насіння конопель від сідбанка Ganja seeds. Всі товари відправляються у фірмовій упаковці, що гарантує збереження «горіхів» при недбалому транспортуванні.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:потужний психоактивний прилив, який теплою хвилею ейфорії пронесеться по всьому тілу, розслабляючи м'язи і даруючи високий "Хай"
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:стійкий пряний аромат з відтінками анісу і шафрану. Запах досить їдкий і вимагає маскування
  :високе
  :Hindi Kush x Skunk Hibrid
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1647
  Buy New York Diesel feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель New York Diesel feminised мають високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування на ніч у воді і пророщування в ватяних дисках. Потужна коренева система рослин зажадає від садівника горщики об'ємом 7-12 літрів. У менших ємностях штам також покаже хороший результат, але врожайність постраждає.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  9 reviews for New York Diesel feminised Ganja Seeds

  9
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 04 червня 2019 19:46
  mnbv

  Спасибо большое!!! Посылочку получила, из своими семенами конопли))))). Всё соответствует, без брака, очень аккуратно и оперативно!!! Очень хороший интернет магазин, удобный сайт, советую!!!! Ещё раз, спасибо!!!!!)))

  • 21 травня 2019 12:37
  Diesel

  Известность ремонтантных видов конопли увеличивается,Ягоды конопли устойчивы к грибковым и бактериальным заболеваниям, серой гнили. Практически не подвергается вреду насекомых. Если слушать внимательно продавцов, как садить коноплю. И за ней ухаживать, то такой урожай и получается .А если посадить по своём, то толку не будет. До каждой конопли есть свой подход.

  • 03 жовтня 2017 20:49
  Нью Йорьк

  вот это настоящая бомба! мощныйэффект. гениальные мысли просто фонтанируют! И ЧТО САМОЕ УДИВИТЕЛЬНОЕ, то чего я не ощущал ни от одного сорта - ВИЗУАЛЫ! по силе ниже среднего естественно.. но тем не менее, они есть!! всем рекомендую!Сорт супер мощный!Уметь нужно поднимать!Совет пользуйтесь только органикой как дома так и в ауте!У многих которые выращивают дома и пользуются химудоброй в основном борщат!Вывести из земли полностью химию невозможно только на гидре можно очистить!Из за насыщенности химией растение не правильно развивается и вы его до ума не доведёте!От химудобрений и вкус не тот и тяга!Короче только органика и желательно коровий навоз! Еще проба будет семян от этого Банкамагазина-это Бабль гум ,уж очень его хвалят по всем форумам гроверским,типа просто йад не реальный! я подозреваю что это так и есть! Ганджа сидс он не парит попугайный корм у него только реальные семена !

  • 20 березеня 2017 15:54
  asdfghjkl;

  сильно пахнет он?кто знает?

  • 22 лютого 2015 17:20
  бесплатные семена от ganjaseeds

  Доброго вечера суток уважаемые коноплеводи ! Хотел би поведать вам о свем первом знакомстве с етим величайшим соhтом имя которому NEW YORK DIESEL ! ДЕло било в 2011 году от рождества Христового . Ростил его я в индоре под днат 400 3 фемки - ето прекрасное чудо ростениену что сказать pостет оно бес особих проблем ! ростет он хорошо на веге бес особих проблем листя его имеют оливкого-зеленый оттенок, но под конец цикла тоесть когда бокс заполняeт кучя побегов от NEW YORK CITY DIESEL, много ботви на шишках становяться темно-фиолетовими,хоть если передержать чуток ДИЗЕЛЬ на цвете то много листви маленькой на шишечках становиться темно-фиолетовой ! один екземпляр у меня с 3-х ростуших , имел почти всю листву на шишках темно-фиолетовую! У остальних листва на шишках имела оливково-зелёний окрас ! У чашечёк етого прикрасного сотра имя которому ВЕЛИКИЙ ДИЗЕЛЬ - окрас ярко-зелёного лайма, а волоски на бошесках имеют очень ярко-вираженую золотистую окраску. У етих сногшибателтних прекрасних кустиков если прикоснуться, то жирные со светло-коричневым или же тёмно оранжевым окрасом волоски, примерно десяти процентов этих волосков желтовато-белого окраса необычно, даже можно сказать экзотически украшают растение. А какой прекрасний аромат у етой бомби замедленого действие имя которому ВЕЛИКИЙ ДИЗЕЛЬ - ЕТО ШТО С ЧЕМ-ТО ФАНТАСТИЧЕСКОЕ явно не ис мира етого ! над етим уж очень прекрасно поработали товарищи гровери. И так начнем только как ви понюхаете ето чудо ви вам сразу же ударит в нос очень приятнй сильний запах цитрусових мне казалось што ето лимон и апельсин с ярко вираженим сосновим оттенком.Запах его бил настолько сильний на цвете што мне пришлось уже под конец цикла поставить витяжку! Хоть первие 40дней цвета но не показивал яркий дизельно-топлевний запах! Который под конец цикла заполнял все пространство возле моего бокса чудо ароматом! ЕСли би не етот мошний запах я б его и 11 недель на цвете би держал, а так пришлось на 10 неделе срезать!Ну и теперь о самом главном Очень мощьный, большинству достаточно одного напаса, но не убьёт наглухо если непереборщить! Позитив, бодряк и ясность мыслей . Вначале чусвтуеться индичная сторона в первих минут 40-50 но с позитивомСвин практически отсутствует, но всё же есть. И практически не тянет на сон если же конечно не курить его с утра по 3-и банки - ну ето уже для опитних индюшников! А етот сорт для всех повторяю для всех любителей мошних-ейфорических красок ! Если би не цветение 10недель то ростил би его в ауте с огромним удовольсвием, так как етот сорт для теплих регионов ! Ну вопше могу сказать ето-то што нужно в зимние холодные вечера ДИЗЕЛЬ явно не даст вам завтикать зимой! PEACE BROTHERS!!!

  • 21 січня 2015 00:06
  на любителя

  Доброго дня всем фанам магазина GanjaSeed!

  Среда выращивания: OUTDOOR/INDOOR

  Период цветения: 75 дней

  Минимальное к-во урожая: 75 грамм

  Положительные эффекты:
  эйфория
  энергичность
  ощущение счастья
  концентрация внимания
  общительность
  улучшение настроения

  Побочные эффекты:

  паранойя
  сухость во рту
  подавленность
  головная боль
  сухость глаз

  Показания к применению:
  усталость
  депрессия
  боль
  тошнота
  тревога
  стресс
  мигрень
  синдром недостатка внимания
  ПМС

  NYC Diesel — это сорт с хорошей урожайностью. Растет колосоподобной формы с пушистыми соцветиями и довольно малым количеством листьев. Прекрасно растет внутри помещений, на открытом воздухе дает хорошие урожаи в тропическом климате, в средней полосе нужно много влаги и постоянное тепло.

  Этот сорт может достигать 2-ух метров в высоту, при выращивании на открытом воздухе, 1,2 м при выращивании в помещении.

  «Торт с цитрусовыми» — так определяется вкус сорта. Имеет немного сладковатый привкус.

  NYC Diesel дарит пользователям церебральный высокий приход с небольшой телесной тяжестью. Хорошо подходит для отдыха и восприятия высокого искусства.

  Вопреки распространенному мнению почти 100% прорастаемость и устойчивость к заболеваниям.

  P.S.Всем хороших урожаев и прятного времяпровождения в компании с продуктами от GanjaSeed!!!

  • 15 січня 2015 15:25
  ww

  Хороший такой сорт, мне понравился очень, брал месяц назад, уже где-то кололо 50 см, срезал на пробу очень понравился эффект при накуривание)) всем советую:=)

  • 14 січня 2015 17:49
  ss

  Очень крутой сорт мне понравился, получаю удовольствие от его выращивания, всем советую, уже 2 раз беру, накуривает отлично)

  • 06 січня 2015 18:12
  ss

  думал тяжелей будет выращивать но нет все просто, проросло все 2 семки которые заказл, очень рад, магазину спасибо за бонус)))

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду