• Огляд

  Справжній флагман асортименту, пропонованого банком насіння Dutch Passion. Причому, цей статус стрейн зберігає вже протягом двох десятиліть, з'явившись ще у вісімдесятих роках після кросу Afghani і Skunk # 1. Двадцять років тому штам був вдосконалений і продовжив залишатися найбільш реалізуємим для компанії донині. За такий тривалий термін, сорт завоював з добрий десяток нагород, отримавши всесвітнє визнання, і сьогодні ви маєте прекрасний шанс купити насіння конопель з Голландії безпосередньо від її творців.

  Загальні характеристики конопель Mazar feminised

  Восьми-дев'яти тижнів досить для розвитку рослинам для завершення цвітіння, фіналом якого буде шикарний зарвест канабісу з часткою ТГК близько 20%. Висота кущів невелика і рідко перевищує 70-80 сантиметрів. Стандартно, цей розмір істотно менше. В процесі гровінга на свіжому повітрі, стежте за календарем. Найімовірніше, збір врожаю настане до рубежу жовтня-листопада.

  Вирощування конопель Mazar feminised

  Коли коноплярі кажуть «ялинка», вони мають на увазі будь-який кущ конопель, але саме Мазар більше всіх схожий на то саме різдвяне дерево, що дарує свято. Враховуйте, що харвест настає в аутдорі до початку листопада. Якщо ваш регіон не славиться м'яким осіннім кліматом, краще вибрати вирощування конопель в теплиці або гроубоксі. Зверніть увагу, хоча цей канабіс і легко вирощувати, в заключній фазі, перед самим піком зрілості, рослини вимагають додаткового підживлення. Суцвіття виділяють досить сильний запах, що може стати проблемою, тому рекомендуємо встановити заздалегідь якісні вугільні фільтри повітряної системи.

  Медичне застосування конопель Mazar feminised

  Ця марихуана зменшує дискомфорт, а також справляється з нападами паніки і занепокоєння, а також єфективна для пацієнтів з біполярним розладом. Стандартна допомога в зміцненні сну і поліпшенні апетиту вже сприймається, як звичайна справа.

  Запах, аромат і ефект конопель Mazar feminised

  Під час цвітіння, запах від шишок виходить дуже сильний, і ще на цій стадії ви можете в повній мірі відчути незвичайний букет канабісу Мазар. Готова марихуана має хвойно-лимонний освіжаючий аромат з характерним смаком класичного гашишу. Сорт володіє прекрасною властивістю розслабляти навіть самих нервових і напружених. Він дарує стоун і робить вас неймовірно миролюбною, життєрадісною людиною.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:розслабляючий, дарує легкість думок і приємну знемогу по всьому тілу
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Afghani x Skunk # 1
Код товара: 3946
  Buy Mazar feminised Dutch Passion Seeds
  Зверніть увагу, хоча цей канабіс і легко вирощувати, в заключній фазі, перед самим піком зрілості, рослини вимагають додаткового підживлення. Суцвіття виділяють досить сильний запах, що може стати проблемою.
   Немає в наявності 
  1 398 грн.

  3 reviews for Mazar feminised Dutch Passion Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 19 червня 2019 20:33
  мппл

  Купить здесь всё можно самое лучшие) насколько хороший магазин толковые ребята. Спасибо вам зато что вы есть

  • 09 травня 2019 12:46
  Mazar feminised

  Причем, этот статус стрейн сохраняет уже на протяжении двух десятилетий, появившись еще в восьмидесятых годах после кросса.

  • 08 лютого 2019 16:11
  мазар

  Знатный стафф, угощали ним когда доллар еще по 8 был. Щас цена конечно на семки высока да и мороки с ним много так что пока воздержусь от покупки

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду