• Огляд

  Королева сативи зібрала всі можливі нагороди на міжнародних виставках найвищого рівня, починаючи з далекого 1995 року. Штам, місцем походження якого вважається Латинська Америка, спочатку був суто сативним, поступово набувши деяких індійських рис. Такі сорти марихуани в буквальному значенні вічні, хоч би яких вершин досягла сучасна селекція культури. Інтернет-магазин насіння коноплі GanjaSeeds пропонує коноплярам та бридерам України доторкнутися до легенди, представленої насіннєвим банком GanjaLiveSeeds.

  Загальні характеристики коноплі Kali Mist


  Співвідношення в генотипі індики до сативи виглядає як 40/60. Це не заважає розтишкам Kali Mist feminised відцвітати за десять-одинадцять тижнів, приносячи на кожному квадраті по 600-800 грам забійного стаффа з часткою тетрагідроканнабінолу до 20%. Зазначимо також привабливість стрейну з погляду медицини.

  Вирощування конопель Kali Mist


  Дорослі кущі виходять відносно компактними, рідко долаючи півтораметрову висоту. Культивація хороша в індорі/аутдорі однаково. Для одного випадку – можливість досягати результату в обмеженому просторі, для іншого – шанс приховати свій грів від цікавості сторонніх персонажів. Пропорція зеленої маси до суцвіть неймовірна. Іноді здається, що «дівчата» фотофему «Калі Міст» взагалі складаються з одних бошок. Гібрид легко культивується дебютантами грова та знавцями своєї справи.

  Медичне застосування коноплі Kali Mist


  Трава сприяє зниженню панічних, тривожних нападів, позбавляє депресії, надає анестетичну дію будь-якої природи, від мігрені до передменструального синдрому. Демонструє позитивні зрушення у боротьбі з напливами нудоти для нормалізації апетиту. Особливо пацієнтів, які перебувають на курсі хіміотерапії.

  Смак та ефект коноплі Kali Mist


  Аромат конопель виражений пряний, з солодкуватим присмаком. Дим легковагий, приємний, що стимулює позитивне нестандартне мислення. Обдаровує енергетичними набоями, творчо підживлює, формує бажання вирішувати важкі багаторівневі завдання. Однозначно бадьорить, тому рекомендується вживати в першій половині дня.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:обдаровує енергетичними зарядами, творчо підживлює
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Sativa
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 5892
  Buy Kali Mist feminised GanjaLiveSeeds
  Аромат конопель виражений деревний, між сандалом і кедром, що гармонійно поєднується з прянощами і солодкуватим присмаком. Дим легковагий, приємний, що стимулює позитивне нестандартне мислення.
  Артикул:GS05892
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду