• Огляд

  Високі якості цього сорту канабісу з фенотипом 30% сатіва + 70% Індіка підтвердило 1-е місце в категорії «Насіннєва компанія» в кубку «Каннабіс» в 2007 році.

  Кайя-Куш став результатом поєднання двох знаменитих і затребуваних стрейнів вищого класу. Парникове насіння OG Kush об'єднали з відомим Super Silver Haze, що призвело до появи гібрида з високою врожайністю та медичної цінністю, які забезпечило гармонійно підібране співвідношення ТГК- КБД- КБН (19,8-0,38-0,26 відсотків відповідно).

  Загальні характеристики конопель Kaia Kush

  Для свого невеликого зросту рослина має гарну врожайність. При виконанні рекомендацій по культивації конопляної культури, можна отримати до 1000 грамів суцвіть з куща при вирощуванні в Outdoor. Не менш щедрий врожай очікує шанувальників Indoor - до 800 грамів з одного квадратного метра посіву.

  На відкритому повітрі якісне насіння конопель дають здорові паростки, які швидко розвиваються до генетичного середнього розміру з потужною щільною структурою. Правда, така будова куща вимагає своєчасно проводити проріджування для безперешкодного отримання внутрішніх шишок світлом.

  Стебло і гілки стрейна товсті і міцні, завдяки чому повністю виконують своє призначення. Особливої уваги заслуговують шишки - це свято для очей, які не можна відірвати від щільних тугих суцвіть, рясно вкритих якісної смолою.

  При дотриманні культивування рослини, можна сміливо розраховувати на врожай в першому тижні жовтня в регіонах північної півкулі.

  Вирощування конопель Kaia Kush

  Цей сорт відмінно росте в закритому приміщенні і на відкритому повітрі, особливо якщо використовувати методи SoG і ScrOG. Однак і без цих технологій рослина гармонійно розвивається і впевнено доходить до фази збирання врожаю.

  Медичне застосування конопель Kaia Kush

  Черговий медичний сорт канабісу неодноразово виявляв високі терапевтичні властивості для локалізації різних захворювань, особливо при хронічних больових синдромах.

  Аромат, смак і ефект конопель Kaia Kush

  Стрейн має могутній вплив, особливо силу відчувають початківці споживачі марихуани. Ефект тривалий, розслабляючий і креативний. Підвищується творча і фізична активність.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa, Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Невідомо
  Ефект:потужний, тривалий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Super Silver haze x OG Kush
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3558
  Buy Kaia Kush feminised Green House Seeds
  Стебло і гілки стрейна товсті і міцні, завдяки чому повністю виконують своє призначення. Особливої уваги заслуговують шишки - це свято для очей, які не можна відірвати від щільних тугих суцвіть, рясно вкритих якісної смолою.
   Немає в наявності 
  300 грн.

  1 review for Kaia Kush feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 14:34
  Kaia Kush

  Мне повезло познакомиться с магазином ещё 5 лет назад. Ребята как всегда прекрасны. А главное - всегда скидки акции,конкурсы. На протяжении нескольких лет, я перепробовал уже весь сорт конопли. И остановился на этом.Ещё когда он первый раз взошёл. Я понял что именно этот сорт мне подходит.
  Когда у меня был инсульт, то именно эта трава мне помогла восстановится после инсульта. Меня еженедельно осматривали врачи. И не могли понять как так быстро я стал на ноги, иначе у меня и вовсе не было инсульта. Ребята советую вам этот сорт конопли,берите не пожалеете не о чём.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду