• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель фотоперіодного сорту Hindu Kush - чиста індіка, родом з підніжжя гір Гіндукуш. Тривалий інбрідинг дозволив отримати стабільний гібрид, що відрізняється невибагливим характером і формує компактні рослини з широким насичено-зеленим листям і важкими шишками, які щедро продукують ароматну смолу. Висота не перевищує 90 сантиметрів.

  Походження конопель Hindu Kush

  Фемінізоване насіння конопель Hindu Kush було отримане в результаті кросу оригінального індічного лендрейса. Сьогодні сорт відомий у всьому світі завдяки неповторному психоактивному впливу і чудовому аромату. Рівень ТГК досягає 21%.

  Особливості вирощування конопель Hindu Kush

  Насіння конопель Гіндукуш feminised - чудовий посівний матеріал, який високо цінують любителі індорного вирощування, а також гровери, які віддають перевагу культивувати Cannabis в умовах аутдору. SCROG є оптимальною технікою для обробітку стрейна. З одного квадратного метра знімають до 550 грам сухого продукту. Цвітіння триває тільки 50 днів.

  Рекомендоване освітлення - 400 Ватт Днат або від 100 Ватт ЕСЛ в системному блоці. Горщики - 10-15 літрів.

  Смак і ефект конопель Hindu Kush

  Чарівний фруктовий аромат з відтінками благородного гашишу відчувається при палінні пролікованих суцвіть представленої культури. Вплив плавний і повільний. Викликає відчуття невагомості і повної розслабленості. Думки ясні, розум не затуманюється.

  Медичні характеристики конопель Hindu Kush

  Як панацею екстракти штаму використовують для виходу з глибокої депресії, зняття наслідків стресу, а також усунення тривожності і нав'язливих станів.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Hindu Kush
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1624
  Buy Hindu Kush feminised Ganja Seeds
  Тривалий інбрідинг дозволив отримати стабільний гібрид, що відрізняється невибагливим характером і формує компактні рослини з широким насичено-зеленим листям і важкими шишками, які щедро продукують ароматну смолу.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  4 reviews for Hindu Kush feminised Ganja Seeds

  4
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 09:47
  арын

  Dostoynyy Ganja Seedsmagazin,sovetuyu

  • 20 квітня 2018 09:36
  Всем привет

  Я в этом деле не бум,бум.заказал три семена и в течении недели получил.Садить дома не где,пошел в посадку просто вкинул в землю и с бутылки полил.Спустя неделю пришел на тоже место думал голяк!Все три растут)))через полтора месяца сорвал(высота полтора метра,шишки хорошие)дольше держать не стал,может еще подросла бы.Травка хороша!

  • 23 квітня 2017 18:04
  посадка

  Ребят, новичок во выращивании. посадил на улице 8 дней назад, 5 семян, просто посадили в грунт и полили водой, до сих пор ничего не проросло, стоит подождать еще дней 10-12 или они вообще не вырастут? да и вообще сколько ждать чтоб что-то вылупилось так скажем.
  Заранее спасибо!!!

  • 22 березеня 2017 17:48
  курю и тащусь!

  у меня харвест был 5 дней назад,семечки приобретал тут,что сказать,слов нету,растение просто божественно,нахлобучивает нормальненько так часиков на 5 ! пророст на отлично семян,просто в грунт положил и полил,не подпиливал не надкусывал

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду