Категорії: Фемінізовані,
 • Огляд

  Насіння конопель Freddy's Best є фемінізованим сортом, який назвали на честь неперевершеного селекціонера Фредді, який присвятив 20 років свого життя виведенню нових Стрейнів конопель. У списку значимих досягнень цієї людини знаходяться такі популярні і відомі у всьому світі сорти як:

  • «Блуберрі»;
  • «Мазар»;
  • «Passion №1»;
  • «Помаранчевий Бутон»;
  • «Strawberry Cough».

  Самою останньою новинкою селекціонера став «Freddy's Best». Купити насіння канабісу цього гібрида норовить кожен завзятий і комерційно націлений конопляр. Оскільки кожен, хто знайомий з роботою вищезгаданого селекціонера знає, що його штами - це вищий рівень якості, завжди прекрасний зовнішній вигляд рослини, показова продуктивність і шикарний запах продукту. Варто відзначити рівень ТГК в смолі масивних кулястих бутонів, що досягає 20%.

  Походження конопель Freddy's Best

  Для створення нового фемінізованого конопляного шедевра Freddy схрестив прекрасний «Chocolope» з «Dutch Haze» і добірною чистою сатівою. Результат виявився вище всяких похвал.

  Вирощування конопель Freddy's Best

  Культивація даного Стрейна найбільш успішна в умовах закритого приміщення або теплиці. Цвітіння, як і належить для Sativa, триває мінімум 10 тижнів. Кущ досить сильно витягується вгору, тому слід завчасно передбачити домашній гроубокс відповідного розміру. В якості контролю зростання найбільш часто використовують метод «Екран зелені» і загинання. Розвинена коренева система вимагає ємність не менше 15 літрів, яку слід наповнити пухким грунтом.

  Аромат і ефект конопель Freddy's Best

  Оригінальний запах сухих шишок поєднує в собі солодкі і пряні відтінки, а під час куріння дим розкриває смаковим рецепторам насичений смак какао. Любителі вишуканих смакоароматичних композицій культури будуть у захваті від вживання такої травички. Вплив триває протягом декількох годин. Курець відчуває злиття з невідомим джерелом енергії, який нескінченним потоком надихає його на звершення всіляких справ.

  Медичне застосування конопель Freddy's Best

  Марихуана цього сорту не є лікарською, але сприяє поліпшенню настрою і усуває втому.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Chocolope x Dutch Haze
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6903
  Buy Freddy's Best feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Freddy's Best є фемінізованим сортом, який названий на честь неперевершеного селекціонера Фредді, який присвятив 20 років свого життя виведенню нових Стрейнів конопель.
   В наявності 
  215,70 грн.
  239,60 грн.

  1 review for Freddy's Best feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 жовтня 2020 16:32
  Спасибочки

  Отличный сорт! До этого только читал о нем и видел репорты. Вот решил вырастить сам. Не жалею. При выращивании только на цвете были проблемы с запахом и недоглядел небольшой очаг плесени. Но там моя вина, не следил за влажностью. Урожай спас. Эффект наступает минут через 10. Улыбаешься даже сам с собой и не понимаешь почему) в компании вообще не удержаться от хохота)) Магазину спасибо

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду