• Огляд

  Bubble Gum feminised найпопулярніший і яскравий представник фемінізованого насіння канабісу в усьому світі. Його неповторний смак жувальної гумки змушує миттєво зануритися з головою в дитинство і згадати все пустощі, радість і веселощі того безтурботного періоду життя.

  Завдяки надпотужному ефекту і яскравій смако-ароматичній насолоді, яку сорт дарує гроверам на всій планеті, цей стрейн отримав величезну кількість нагород і десятки кубків на всіляких конкурсах канабісу. Його генетику брідери беруть за основу при створенні нових, ще невідомих стрейнів конопель.

  Іноді за штамом помічається «time» ефект, тому настійно рекомендується не гнатися за «повтором», а почекати хвилинку, іншу, щоб у всій мірі відчути і оцінити першу затяжку. Якщо курець легко «піддається» марихуані, то при вживанні Bubble Gum feminised не варто переживати. Найголовніше «не скупитися» і правильно визначити відповідне і посильне самому собі дозування. Навіщо поспішати «хапнути» все відразу, якщо можна поступово, у міру «відпускання», додавати обертів і отримувати задоволення більш тривалий час?

  Сорт активно піднімається на п'єдестал пошани серед усіх існуючих фемінізованих стрейнів конопель, завдяки своїй неймовірній витривалості і здатності дати відсіч будь-яким захворюванням і кожному шкіднику протягом усього вегетативного періоду. Це дуже гідна якість канабісу, оскільки на даній стадії дуже часто рослина не справляється з виниклими складнощами, і гровер втрачає свою улюбленицю, на яку він вже покладає великі надії.

  Стійкість гібрида перед усіма «примхами» природи, що полягають в частій зміні температурних умов - це не єдина приємна риса канабісу. Штам чудово приживається і росте в різноманітних субстратах і поблажливо ставиться до помилок новачків, яким через бажання «зробити як краще» властиво перелити або перегодувати канабіс. Незалежно від наявного досвіду Bubble Gum порадує своєю врожайністю і дозволить відчути всю смакову принадність шишок.

  З однієї насінини виростає досить висока і міцна рослина. Розвинена центральна кола тримає безліч бічних гілок, на яких поступово формуються бутони, що нагадують своїм привабливим ароматом великі цукерки на паличці в цукровій пудрі. Солодкий запах спонукає з'їсти все прямо на місці, не відходячи далеко від галявини або боксу.

  Висота куща в залежності від умов культивації може досягати від 0,8 до 2 метрів, не даючи гілкам розкинутися дуже широко. Листя рослини всипані великою кількістю кристалів ТГК, що дозволяє гроверу в процесі харвесту перетворити їх в самоскатаний «смаколик».

  Фемінізований сорт марихуани прекрасно реагує на застосовувану гровером в процесі вегетації техніку «SCROG», а також, являючись материнською рослиною, дозволяє використовувати клонування канабісу. Клонування дає можливість коноплярам в рази збільшити врожайність одного і того ж стрейна. Кожна «дитинка» формує одну важку шишку, яка нічим не поступається по щільності основній рослині.

  Довідка! Фемінізований канабіс можна тримати на вегетативній стадії необмежену кількість років! Коли «кімнатне деревце» досягне необхідних для конопляра розмірів, він може відразу включити освітлення, відповідне для періоду цвітіння. З такого вирощеного «гіганта» гровер зніме безліч прекрасних і якісних шишок із забійним ефектом.

  Родовід Bubble Gum

  Таємниче походження Bubble Gum feminised наділяє його додатковою «родзинкою». Фемінізований сорт був виведений шляхом схрещування Indiana Bubble Gum із загадковим, нікому не відомим сортом індіки. Маючи гідну генетику, що дозволяє всім гроверам насолодитися стабільним і дивовижним смаком з переважною часткою індіки, сорт не має порівняння ні з одним з вже існуючих стрейнів. Bubble Gum feminised канабіс з солодким ароматом жуйки, який впізнає кожен, хто хоч раз його спробував.

  Нестабільність погоди, а також часта зміна вологості повітря не вплине на сорт. Батьківські гени наділили стрейн відмінним імунітетом, який впорається з усіма негараздами.

  Особливості вирощування конопель Bubble Gum

  Сам по собі Bubble Gum feminised не вередливий і вельми простий у вирощуванні, тому виявиться казковим каннабісом для досвідченого гровера, а ось новачкові, в міру відсутності будь-якого досвіду, доведеться докласти деякі зусилля.

  Канабіс зі швидкістю світла витягується вгору, утворюючи високий кущ зростом від 0,8 до 2 метрів. На вегетативній стадії вже спостерігається величезний зелений потенціал, виражений в образі прекрасного і в міру широкого листя. Будову рослини можна охарактеризувати як специфічно-відкриту, чим рослина надає певного роду допомогу гроверу і піклується про безперешкодне проникнення світла до всіх гілок і суцвіть. Таке освітлення стрейна добре впливає на формування якісних, щільних і масивних шишок, ідентичних одна одній.

  Під час формування куща, тобто в період вегетації успішно застосовуються такі методики як: «SOG» або «SCROG». Шишки виростають настільки великими і важкими, що в обов'язковому порядку для гілок необхідно встановити додаткову опору. У разі ігнорування даної поради, гровер ризикує допустити перелом гілок і в такому випадку весь урожай залишиться недозрілим.

  Вирощування конопель Bubble Gum вдома

  У домашніх умовах дуже важливо забезпечити Bubble Gum feminised збагачений усім корисним субстрат і надати необхідне освітлення. Самим підходящим і універсальним стане грунт, в якому азот / фосфор / калій має однаковий показник в 20/20/20 або з максимально наближеною один до одного похибкою +/- 2-3% в обидві сторони. Змішавши такий грунт з вермикулітом, гровер наділяє його додатковими властивостями «пористості і легкості», що дозволяє корінню отримувати необхідну кількість кисню.

  Розвинена коренева система вимагає досить об'ємного горщика, розміром від 10 до 20 літрів з обов'язковими дренажними отворами на дні. Заощадивши на ємності і грунті в ньому, конопляр зменшує кількість бажаного врожаю.

  Висадивши пророщене насіння в горщик, протягом декількох днів слід очікувати сходів. З моменту появи перших листків починається відлік вегетативного періоду, який триває протягом 4-5 тижнів. Як тільки час вегетації підійшов до кінця відразу слід переходити на 55-65- денний період цвітіння.

  Забезпечивши рослини всім необхідним для повноцінного розвитку, конопляр зможе зняти з одного квадратного метра від 400 до 500 грам чудових і ароматних шишок. Виходячи з досвіду завзятих садівників, можна сміливо розраховувати на показник врожайності в 180-270 грам з однієї рослини.

  При бажанні гровера самостійно виростити медичну, «органічну» марихуану, варто виключити підгодовування рослини хімічними добривами і користуватися тільки «екозасобами». Підходящим для даної мети добривом вважається:

  • гуано кажанів;
  • кінський гній (гранульований);
  • настій на морських водоростях;
  • настій на морській рибі.

  У всіх наведених вище прикладах органічного добрива є тільки природні «корисності», які посприяють якнайшвидшому зростанню канабісу, а також повному розкриттю генетичного потенціалу. Така підгодівля допоможе отримати шишки найвищої якості з незрівнянним смаком.

  Якщо використовувати органіку не представляється можливим і гровер використовує хімічні препарати, то обов'язково слід здійснити «промивання» канабісу перед початком харвесту, а точніше за 1-2 тижні до нього. Таким чином, з рослини виводиться зайва кількість «хімії», що накопичилася за весь життєвий цикл.

  Довідка! «Промивання» - це рясний полив канабісу тільки чистою і бажано відстояною водою.

  Вирощування конопель Bubble Gum на вулиці

  Висота Bubble Gum feminised в умовах відкритого грунту може варіюватися від 1,5 до 2 метрів і вище, тому канабіс буде досить помітний, а його аромат стане помітним на відстані в кілька десятків метрів від куща. Обране «таємне і непримітне місце» має добре освітлюватися. Культивація не може проходити в тіні зростаючих поруч, високих  рослин. Прямий доступ сонячного світла - це обов'язкова умова для вирощування Bubble Gum.

  Збір довгоочікуваного врожаю в північних широтах настає в кінці вересня або на початку жовтня. В умовах аутдору рослина здатна дарувати гроверу близько 500 грам якісних шишок.

  Лунка для аутдорних умов вирощування повинна мати обсяг не менше ніж 25 літрів, але більш підходящою буде 50-ти літрова ямка. Субстрат для «гіганта» рекомендується підготувати самостійно. Поживний грунт складається з:

  • річкового піску;
  • придбаного в квітковому магазині грунту з відповідною кількістю мікроелементів;
  • вермикуліту;
  • органічного компосту (гранульований кінський гній або інший, виходячи з потреб конопляра).

  При використанні описаного субстрату не доведеться турбуватися про брак корисних мікроелементів. Грунт повністю збагачений і добрива не знадобляться.

  Цікаво! Грунт, в якому росте кропива, має бездоганний рівень рН (кислотності). Якщо гровер знайшов місце для висадки серед кропив'янику - йому невимовно пощастило!

  Bubble Gum feminised, як і будь-який інший стрейн канабісу, потребує регулярного поливу 1-2 рази в тиждень мінімум. Для того щоб не піддавати рослину періодичній «посухі», гроверу слід додати в лунку гідрогель. Його капсули здатні вбирати вологу, повністю віддавати її кореневій системі конопель, а потім при першому ж надходженні рідини поповнити запас і зберігати рідину до потрібного часу.

  Смакові якості і ефект конопель Bubble Gum

  Солодкий, фруктовий, місцями тропічний аромат має марихуана сорту Bubble Gum feminised. Залишитися байдужим до цього каннабісу просто неможливо. Смак і запах гібрида навіть після одиничного випадку вживання буде зберігатися в пам'яті протягом усього життя. Вловлюючи ароматичні ноти «дитинства» в іншому стрейні, можна точно визначити, що одним з його батьків є Bubble Gum.

  Ефект завжди проявляє себе з потужної і досить стійкої сторони. Він настає поступово, але з величезною впевненістю. Одна затяжки і курець занурений в ейфоричний стан, де немає місця повсякденним і приземленим думкам. Розум відступає, а йому на зміну стрімко приходить індічний ефект. Встояти на ногах при рівні ТГК в 20% дуже складно, тому новачкам рекомендується розміститися в затишному і спокійному місці для повного з'єднання з Всесвітом.

  Досвідченим курцям, які вирушають на пікнік до лісу або парк, можна взяти з собою Bubble Gum feminised для більш цікавого проведення часу з близькими друзями або своєю другою половинкою. Ефект допоможе більш детально зануритися в природу і відчути все до дрібниць. Медитація при вживанні сорту виявиться вельми глибокою і продуктивною, представиться можливість ретельно опрацювати всі хвилюючі моменти, звільнитися від тривог і наповнити себе радістю, новими життєвими силами і рушійною енергією.

  Медичний потенціал стрейна дуже різноманітний. Лікарі радять застосовувати Bubble Gum для позбавлення від стресів, депресії і її наслідків. Терапевтичний спектр цього стрейна марихуани не має кордонів. Bubble Gum feminised широко використовують в боротьбі із захворюваннями очей, аутизмом, а також при відсутності апетиту.

  Цінителі «релаксу» будуть в захваті від ефекту даного штаму. Марихуана миттєво приведе в порядок чуттєві аспекти життя, усунувши всі тривоги, підійме на рівень гармонії і прокотить по хвилях спокою.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:цей сорт можна використовувати в медицині для боротьби з тривогою, стресом і для поліпшення настрою
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1595
  Buy Bubble Gum feminised Ganja Seeds
  Bubble Gum feminised найпопулярніший і яскравий представник фемінізованого насіння канабісу в усьому світі. Його неповторний смак жувальної гумки змушує миттєво зануритися з головою в дитинство і згадати всі пустощі, радість і веселощі того безтурботного періоду життя.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  46 reviews for Bubble Gum feminised Ganja Seeds

  45
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  4.98 із 5 зірок
  • 05 червня 2019 19:41
  Gum feminised

  Большое Спасибо вашему замечательному магазину и его прекрасным сотрудникам. Заказ был собран и доставлен быстро, четко и аккуратно. Да кстати и когда у меня взойдёт эта замечательная конопля, я еще хочу буду заказывать. Хочу сделать себе конопляный лес))))))

  • 10 вересня 2018 11:20
  good

  Очень крутой сорт!!! беру уже не первый раз! спасибо вашему магазину

  • 20 квітня 2018 13:03
  Bubble Gum

  очень при очень нравится ,вкус детства)))TURBO?BIGBABL?DUBBLEGUM.

  • 07 квітня 2018 21:56
  все нормально

  Беру в этом магазине , уже не в первый раз , пока что нормально познакомился с здешними автиками , авто - фем ... Фотики именно с этого магаза буду ростить в первый раз .. парочку буликов и пару лсд взял сдесь .. Но покамест все в поряде , проросло все , а вот ужэ на финише напишу вам шо к чему ....

  • 25 лютого 2018 20:07
  бабабабабабббллл

  семки этого сорта от ГАНДЖАсидс- просто находка для техкто любит сативные ништяки, но гребет эта трава мама не горюй,атомное зелье! ращу его уже 3 лета подряд, акуенно растет

  • 25 лютого 2018 20:05
  такс

  понравился описание

  • 08 лютого 2018 17:45
  тутси ми

  бабл -это нечто...весёлый, стрёмныё нажористый и такой движняковый...пациков накурил они хавали картошку прсырую ,я вот сам хапанул сейчас бабла и прёт пипец....... ядловая зелень!

  • 11 січня 2018 17:17
  три****

  Трава ядловая,у меня хоть ин е достояла почти больше чем 2 недели,но вшибает она как заправская,зверь а не трава,на месте не уседишь ине улежишь,рейв один)))

  • 08 грудня 2017 09:17
  доволен как слон

  пора и мне за бублик отписатся урожай отличный в ауте 1200 грамм сухих отманикюренных шишулек,прет отлично,чем нравится не прибивает как афган а можно творчески работать вполне,и вкус отличный удушающий на выдохе с послевкусием жевачечки,короче пацаны сажал 6 разных фемок в этом ауте есть с чем сравнить бублик больше всего мне нравится,советую кто не пробовал

  • 19 листопада 2017 10:34
  Вопрос службе поддержки

  Высадил эту семку на днях , так с неё три ростка поперло... кто знает от чего это, и как поступить, вырывать лишние или нет?

  • 28 жовтня 2017 18:34
  комбоDF

  Беру в магазе уже в пятый раз семечки.У меня не разу не росла хня,да бывали разные немного по виду ростения с одних и тех же семян но беспонт никогда не рос! планирую и дальше совршать тут покупки! всем бразикам-мир труд жвачка и шишки!

  • 09 жовтня 2017 15:26
  ацкийдрапп

  БЫл хавр кустов этого сорта.Срезал все 4 кустика вчера вечером сегодня целый день перерабатываю ,маникюрю,подсушил в микроволнове и хапнул пару минишишек,прет пиздец как! оЧЕНЬ СИЛЬНЫЙ ДРАПЕЦ! Шишка жидковатые на вид и комочками,но их много на всем кусту,уже маленький тазик одних шишек с 2х растений, настрих и пакет 40 литров полный натромбовал листьев.))ггг)) хороший урожай!
  Кому надо камрады хорошей травы- то остановите свой выбор на етих семенах,Бабл гум от Ганджесидс-это разрыв сознания,крепкий стаф! не пожалеете

  • 03 жовтня 2017 14:59
  Fiksik

  Этот сорт отличный , и в не конкуренции!! в огороде высота 3 метра ширина тоже метра 3 весь в бошках стоит ,еще цветет пробовал бошку качество отличное правда еще месяц надо цвести .выход как пишут 300-400 грамм с куста не будет .там одна ветка грамм на 400.а их там очень много. а вот грамм 900-.1000 с куста будет сухих бошек 100 процентов к гадалки не ходи! Таких монстров еще не растил! может это от моего раннего высаживания вы апреле и навоза такое вырасло)

  • 13 вересня 2017 10:58
  1111

  Обещал я отписаться по урожаю когда сорву все цветы.Но я по раньше пришел) Я пользовался услугами этого магазина впервые,многое не знал.Случайно купил тут баьблагама не подумавши особо прочитавши отзывы о нем и тут в каментах и просто в нете.Понравилось,всегда хотел иметь серьезную траву.То что я вырастил - это просто агонь! она еще не дозрела полностью,но прет что надо! движковая до делов! куранул и тысяча дел переделывается,и спорт под ней неплохо идет очень даже интересно тягать железки и бить в грушу! Просто спорт сорт какой то! побольше бы таких трав и было бы нисчак!

  • 30 серпня 2017 18:24
  Тоутикатто

  Хороший стафчик я вырастил с этого растения!!! не полностью еще созрело,но так рубит в котях просто! очень сильное как для фемки и еще что будет как полностью вызреет-просто страшно представить)

  • 29 червня 2017 18:43
  ну да ну да

  Травка с них выросла так себе на любителя ,уж очень в мясо упарывает не расчитать дозу блин)

  • 13 червня 2017 16:47
  сенкс 5раз

  акуенчик акуенчик! это пи шет вам сам -Денчик,всем спасибо за семена,будет у меня прущая и душистая трава!О как !! спасибо,за заказик что отослали,даже в стихах поперло))ггг))

  • 26 квітня 2017 20:30
  да да да

  да действительно всхожесть радует ждем харвеста

  • 08 квітня 2017 16:04
  sdfghjkl;'

  проросли за 2е суток,афигительная всхожесть,все семки проросли ,уже росточкам по 7 дней,!!класссс!!

  • 20 березеня 2017 15:53
  сейчас растет

  уже месячная рассада такого сорта,когда ее можно в огород садить?

  • 22 грудня 2016 10:35
  периодичность полива конопли

  какая периодичность полива конопли?

  • 12 грудня 2016 13:49
  Высаживать можно в таблетки торфяные?

  Высаживать можно в таблетки торфяные семечки конопли?

  • 10 грудня 2016 10:57
  hjoe yf jryt

  вырастить на окне коноплю...можно?

  • 10 березеня 2015 22:30
  всем советуем

  Помнитца первое знакомство с Бубликом произошло где то в 2009-2010 году купили с мужем семку бублика на Ganja Seeds за полтора евро, Семя было с любовью и заботой высажено в 15 литровое ведро под днат 400 ватт в гроу бокс размером 90-100-180, Пророс наш бублик(а точнее бублиха) на3-4день На стадии вегетацыи рос бублик один месяц и неделю полив был каждые три четыре дня чистой водой на третей недели жизни немного селитры,температура в боксе стояла не ниже 32 градусов через 45 дней таймер был переведён на 12/12, Предсвет длился около двух недель поотом две недели цвета и было решено срезать петачок на пробу! Внешний вид у бублика явно был с сативными признаками Муж категорически был против сказал рано! ВАУ!!! БУБЛИК реально нас удивил меня с двух а его с трех мокрых банок , Сщасливы отт эфекта были чеса полтора два! Муж так был рад от эфекта что прешлось комнату с боксом закрывать отнего на ключ!Вобщем захарвили мы его гдето на 110-120 день от прорастания Рост его был около метр двадцати шишки неособо крупные но смоленистые и издавали голово кружительный запах, аромат при курении насыщеный как будто фруктовый Эфект бодречковый(если неперекурить лишнего) хочетца общатца и двигатца ощущение счастья и полёта! бублик дотого понравился что мы бросили курить с водника перешли на попиросы, нельзя такую вкусняшку ереводить +лишний водник и некоторые товарищи "бледного ловили"!!! кто неростил и некурил бублика попробуйте непожалеите, в выращивание неприхотлив, прёт класно, и урожай при праиельном подходе немалый!!! И ещё из жизненого опыта пятка бублика смешаная с белой вдавой сутра,,,,,!!!!! Вас будет НАКРЫВАТЬ пополной програме , сначала волна эйфории и смеха сменяетца ЖОСКОЙ изменой и втыком затем приходиш всебя ивсе поновой жар о телу и ха-ха ха потом снова накрывает измена и втык и так чеса три неменьше, потом реально понимаеш что на роботу непошла , а вот до холодильника имено ано!!!желаю всем ровных гровов и магазу процветания!!!

  • 18 лютого 2015 09:57
  Ÿ

  Завезите эти сорта
  Arjan's Haze #1
  Arjan's Haze #2
  Arjan's Haze #3
  Jorge's Diamonds #1

  • 23 січня 2015 16:49
  советую хороший сорт!

  Вааа он прост ошикарен, всем советую, накуривает не по детски, растить не тяжело, качество очень хорошое!! класс одним словом..

  • 21 січня 2015 14:39
  Просто бомба

  Вот это сортец, один из моих любимых, он не реально крут, всем советую, я вам обещаю, он вас удивит!!

  • 20 січня 2015 15:38
  n17

  Онди из лучших сортов которые я пробовал очень понравился, буду еще не однократно его брать по любому!! всем советую, магазину спасибо за скидку и бонусы все пришло быстро!)

  • 17 січня 2015 16:19
  ВКУС ДЕТСТВА

  Доброго дня всем!!!

  4-х разовый победитель High Times Cannabis Cup!

  Тип: Индика 55% / Сатива 45%

  Среда выращивания: OUTDOOR/INDOOR

  Время цветения: от 8 до 9 недель

  Время сбора урожая: середина октября

  Количество урожая: 300 — 450 г/м2

  Высота растения: до 150 см

  Рейтинг среди пользователей (шкала от 0 до 10): 7,85

  Применение:
  напряжение
  боль
  расстройства пищеварения
  стресс
  бессонница
  тревога
  тошнота

  Генетика Bubble Gum неизестна. Известно то, что разработали его в 1992 году с использованием Indiana Bubble Gum и неизвестного сорта Индики. В то же время существует предположения,что изначально он был выведен в США в 1970-х годах, а после был привезен в Голландию для гибридизации.Итак все, что мы знаем о сорте BubbleGum — что это просто фантастический сорт марихуаны. Теперь следует объяснить подробно, в чем собственно его уникальность…

  Bubble Gum поднимает настроение. Это сорт, который создает сладкий дым, который напоминает вкус сладкой жвачки еще со школьных времен.Очень вероятный эффект, который можно ожидать от Bubble Gum — раскол 50/50 между телом и головой. Это почти идеальный сорт марихуаны - действие начинается с большим приходом, за которым следует непреодолимая тяжесть тела.

  Этот вид имеет класические атрибуты старой школы, заставляет вас чувствовать эйфорию,счастье, приподнятость настроения и веселость.Уже после того, как первоначальные эффекты начинают стираться, вы почувствоваете заметную лень и чувство недостатка энергии в течение последующих двух часов. Bubble Gum ослабит ваши мышцы и значительно повысит аппетит.

  В медицинских целях пациенты используют Bubble Gum для борьбы со стрессом,напряжением, беспокойством и другими эмоциональными расстройствами. Эффект подъема настроения делают этот сорт марихуаны хорошим препаратом для пациентов с депрессией. Сорт Bubble Gum отлично подходит для проблем, связанных с аппетитом - нервная анорексия и утрата аппетита из-за приема медикаментов. Он помогает бороться с тошнотой и нивелирует симптоматическую бессонницу.

  Как и любой другой сорта марихуаны у этого есть свои недостатки. Множество потребителей, использующих этот сорт, говорят о случаях сильной сухости во рту и глазах. Тем пользователям,которые используют контактные линзы советую их снимать и при использовании Bubble Gum носить очки. Так же пользователи испытывают паранойю(измену).

  P.S. Всем хорошего урожая и приятного времяпровождения вместе с магазином GanjaSeed/

  • 16 січня 2015 02:59
  хорошо или нет

  а как в Средней полосе растет?

  • 15 січня 2015 14:58
  wek

  Отличнийший сорт, очень нравится брал пару раз уже, хорошо подойдет для новичков, растет отлично, очень нравится сорт всем советю!!!

  • 12 січня 2015 14:16
  ss

  Крутой сорт очень мощный и убойный, всем советую)

  • 11 січня 2015 18:27
  Bubble Gum

  Лично я люблю вкус и запах шишек и Bubble Gum то что нужно 5+

  • 09 січня 2015 14:51
  Убило

  Хорошие орехи проросли все на ура, бонусы тоже уже на подходе к курению, одним словом все отлично, больше не чего сказать.

  • 08 січня 2015 18:04
  Мажет!

  не знаю как вам, а мне просто нереально нравится это сотр, мажет жестко именно что надо, магазини спасибо за быструю доставку и бонусы)

  • 08 січня 2015 12:58
  бомба

  Классный сорт, запах отличный)) убивает тоже бомбово))

  • 05 січня 2015 23:45
  ss

  Магазин отличный, все пришло вовремя + бонус, сорт убойный всем советую, буду у вас еще не однократно заказывать.

  • 05 січня 2015 23:44
  ы

  Магазин отличный, все пришло вовремя + бонус, сорт убойный всем советую, буду у вас еще не однократно заказывать.

  • 29 грудня 2014 23:48
  Качественно

  мне понравился не повторимый запах жвачки самого ростения, но и так же сам эфект, запах напомнил детсво прям курил и навеивали воспоминания хочу вновь ощутить эти чувства)))

  • 25 грудня 2014 16:04
  бомба

  Вообще бомба, сорт очень понравился, буду еще раз брать, эффект убойный. Всем советую

  • 16 жовтня 2014 07:38
  BubbleGum

  Хорошая ботва в начале проясняющий эффект потом мощный как в голове так и в теле и полный релакс, так же стимулирует аппетит и мозговую деятельность рэпчик писать можно под ним!. 1 минус отходняк от него голова болит потом как с похмелья из-за того что мощно прет))

  • 22 липня 2014 13:23
  отлично!

  расстет харашо! а берет...))) буду брать!

  • 22 липня 2014 13:21
  супер!

  брал етот сорт и еще возьму!мне понравилось.всем советую взять!

  • 25 червня 2014 17:29
  dfa

  Баблегум - это чтото )) пахнет так да сладенько ,как детская жвачечка )) а шмаль довольно таки ОГОГО!) семки брал тут на тест себе и кенту ,у меня все ростет - кент-алень все проепал)
  просит еще чтоб ему заказал глядя на моих шишастых "девок"

  • 29 квітня 2014 16:57
  Купить семена Bubble Gum

  Прошу оформить заказ на семена сорта Bubble Gum.

  • 29 квітня 2014 16:56
  Купить семена Bubble Gum

  Добрый день! Хотел приобрести семена сорта Bubble Gum. Прошу оформить заказ!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду