• Огляд

  Схрещування потужної Кушевої Індіки з неймовірно ароматним стрейном Bubble Gum, дозволило селекціонерам сідбанка GanjaSeeds запропонувати комерційному ринку марихуани щось особливе і незабутнє. Нове фемінізоване насіння конопель припало до смаку гроверам, і попит на цю продукцію продовжує зростати з кожним днем. У Північній Америці даний гібрид незмінно входить в ТОП-10 найбільш затребуваних.

  Загальні характеристики конопель Bubba Kush

  Фотоперіодний штам демонструє відмінну врожайність в районі 600-800 грам з кожного квадратного метра посівної території. Для цвітіння рослинам потрібно від 10 до 11 тижнів. Якщо своєчасно висадити якісне насіння конопель, то до кінця жовтня у рослин настає пік зрілості. Кущі виростають невеликі і до моменту харвесту вкрай рідко досягають більше 90 сантиметрів. Частка тетрагідроканнабінола дорівнює приблизно 18%, а співвідношення ТГК / КБД позиціонується, як 81/1.

  Вирощування конопель Bubba Kush

  Bubba Kush feminised полюбляє сонячний сухий клімат. Теплиця буде відмінним вибором для його культивації. Хороші врожаї спостерігаються і у відкритому грунті. Якщо температура повітря опускається до +10, у забарвленні канабісу з'являються пурпурно-лавандові відтінки. Стрейн високопродуктивний і перспективний навіть для початківців коноплярів. Застосування SoG дозволить істотно збільшити підсумкову вагу продукту.

  Медичне застосування конопель Bubba Kush

  Для подолання болю передменструального синдрому і мігрені, а також больових відчуттів різної природи, смоляні шишки підійдуть як найкраще. Також відомі доволі часті рекомендації медиків щодо вживання травички в стресових ситуаціях і розсіяному склерозі, для зміцнення сну і нівелюванню симптомів нудоти.

  Аромат і ефект конопель Bubba Kush

  Ароматичний букет дуже різноплановий і крім очікуваного фруктового відтінку простежується легкий землистий присмак, а також ноти свіжообсмаженої кави і спецій. Переважна Індіка відмінно розслаблює, а сам вплив триває досить довго. Причому стан приємного сп'яніння досягнувши піку тримається рівно протягом декількох годин.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Кавовий
  Ефект:розслабляючий, наркотичний, тривалий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Bubble Gum x Kush
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1958
  Buy Bubba Kush feminised Ganja Seeds
  Фотоперіодний штам демонструє відмінну врожайність в районі 600-800 грам з кожного квадратного метра посівної території. Для цвітіння рослинам потрібно від семи до дев'яти тижнів. Bubba Kush feminised полюбляє сонячний сухий клімат. Теплиця буде відмінним вибором для його культивації.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Bubba Kush feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 04 грудня 2021 08:57
  GG growers

  Пишу отзыв для нашего брата. Много вопросов было..Посмотрел сорта и все понял. Оранж сканк ямайский и белая ива 2011 году был только у одного бридера.. Ах драконяка древняя де оно корни пустило ))). Все пришло..Упаковка..Пузырь пак -все как обычно.. О качестве отпишусь. Проверим так сказать соотношение цена - качество.

  • 23 травня 2019 11:18
  Kush

  Запретите алкоголь и обычные сигареты-они также убивают,даже в еще больших масштабах....!!!Чем конопля
  как обычно исщят тех кто выращивает коноплю, а те кто действительно несет большую опасность производя фены, шырку и прочее ник то не кого не ловит.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду