• Огляд

  Ніхто не припускав спочатку, що крос Nepal і Blueberry призведе до виведення настільки презентабельного зовні і якісно-продуктивного гібриду Blue Himalaya. Брідерам GanjaSeeds вдалося не тільки передати всі можливі переваги «батьків», а й поліпшити існуючий штам з домінуючою Індікою, здатний приємно здивувати найдосвідченіших коноплярів.

  Загальні характеристики конопель Blue Himalaya

  Досить тривалий період дозрівання позначається на врожайності і якості одержуваного канабісу. Рослини неспішно набирають потрібну силу для формування суцвіть і потужного виділення смол. Висота кущів не досягає і одного метра, але навіть при такій компактності, кількість шишок і їх обсяг виходять значними. Для повного дозрівання їм потрібно не менше десяти тижнів, а цвітіння триває від п'ятдесяти до сімдесяти днів. Один квадратний метр посівів дарує до 600 грам відмінного продукту з високим вмістом ТГК і середніми показниками КБД.

  Вирощування конопель Blue Himalaya

  Який би метод культивації ви не вибрали, рослина буде відчувати себе комфортно. Слід зазначити потребу кореневої системи в пухкому грунті, регулярно-щадному поливі і внесенні добрив. Примітна зовнішність виражається в масивній центральній колі і невеликому числі бічних гілок. До моменту настання піку зрілості, бошки набувають фіолетового або синього відтінку.

  Медичне застосування конопель Blue Himalaya

  Марихуана - ідеальний засіб для розслаблення і зняття емоційної втоми. Вона допоможе відновити міцний здоровий сон і повернути відмінний апетит.

  Аромат і ефект конопель Blue Himalaya

  Ягідні ноти присутні, як в сухому продукті, так і в димі, який утворюється в процесі паління. Однак він не настільки інтенсивний, як в «Чорниці». Якщо ви прихильник стриманих смаків, то це однозначно ваш канабіс. Ефект розслаблення охоплює все тіло відразу після декількох затяжок і утримує релакс протягом декількох годин.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:сильний, розслабляючий
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:висота кущів не досягає і одного метра, але навіть при такій компактності, кількість шишок і їх обсяг виходять значними
  :низьке
  :Blueberry x Nepal
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1950
  Buy Blue Himalaya feminised Ganja Seeds
  Досить тривалий період дозрівання позначається на врожайності і якості одержуваного канабісу. Рослини неспішно набирають потрібну силу для формування суцвіть і потужного виділення смол. Висота кущів не досягає і одного метра, але навіть при такій компактності, кількість шишок і їх обсяг виходять значними.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Blue Himalaya feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 11:44
  Blue Himalaya feminised

  Я не пе алкаголя не курю, а травичку курю тільки перед сном.Так що, щовечірній косячок перед відходом до сну допоможе вам краще відпочити фізично, але зате не дозволить вам як слід відновити ваші ментальні сили і, можливо, навіть позбавить вас сновидінь.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду