• Огляд

  AndroMEDa – представник індика-домінантних гібридів походженням з Таїланду і Пакистану, що вирізняються високою концентрацією ТГК, помірним рівнем КБД і високою врожайністю. Сорт AndroMEDa належить до медичних і ефективно використовується у лікуванні онкологічних захворювань, діабету, астми, неврологічних і гастроентерологічних хвороб. AndroMEDa чинить спазмолітичну та знеболювальну дію.

  Походження коноплі сорту AndroMEDa

  Батьківщиною індіки вважають гірські схили долини Гіндукуш на кордоні Пакистану й Афганістану. У дикій природі канабіс можна зустріти у Лівані, Марокко, Тибеті та Індії. Країнах, що вирізняються спекотним субтропічним кліматом.

  Зовнішній вигляд коноплі сорту AndroMEDa

  Незважаючи на те, що AndroMEDa – це гібрид із домінантою індічних генів, він володіє сатівною енергією зростання і може сягати півтораметрової висоти. Рослина вирізняється потужним стовбуром з масивною центральною колою і густим бічним розгалуженням, що формують пірамідальну форму куща. Листя має насичений сіро-зелений відтінок і класичну сатівну видовженість. Під час цвітіння більша частина шишок утворюється у верхній частині гілок. Суцвіття вкриваються густим шаром трихом, липких від ароматної смоли, багатої на канабіноїди. Період цвітіння триває до 9 тижнів. Врожайність може становити 650 г/м2.

  Вирощування коноплі сорту AndroMEDa

  Рослина вирізняється відмінним імунітетом і адаптивністю. Підходить для культивації як в індорі, так і в ауті. Висаджуйте насіння у відкритий ґрунт, коли вулична температура вночі не падатиме нижче позначки 15 °C. Перші паростки слід очікувати на 7-14 день. Вегетаційний період триває близько 30 днів. Забезпечте рослині умови присутності на ділянці, що буде освітлена прямими сонячними променями не менше 10-12 годин на добу. Вирощуючи в індорі, подбайте про якісне обладнання зі світлодіодним освітленням у режимі 18/6 або 20/4. Перехід на освітлення в режимі 12/12 сигналізує рослині про початок етапу цвітіння.

  Вживання та ефект коноплі сорту AndroMEDa

  Органолептичні властивості сорту AndroMEDa вирізняються солодкуватим карамельним смаком із пряними та деревними нотками. Концентрація ТГК на рівні 26% вказує на потужний заряд, здатний збити з ніг і укласти на диванчик навіть досвідчених стонерів, не кажучи вже про аматорів і новачків. Споживайте відповідально!

  Ідеальний вибір для вечірньої релаксації. Ефект впливу вирізняється седативними властивостями, розслаблює тіло, знімає м'язову напругу і занурює у стан м'якої нірвани.

 • Характеристики
  Виробник: THC-CBD
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Високий – 2,1 – 5%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Thai
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Pakistan Indica x Thai Sativa
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 7114
  Buy AndroMEDa feminised THC-CBD
  AndroMEDa – представник індика-домінантних гібридів походженням з Таїланду і Пакистану, що вирізняються високою концентрацією ТГК, помірним рівнем КБД і високою врожайністю.
   Немає в наявності 
  400 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду