• Огляд

  Високопродуктивний сорт конопель A.M.S. feminised володіє унікальною і якісної генетикою сортів Sativa Swiss і Indica Swiss. В результаті спадковісті фемінізований штам наділений сильним ефектом психоактивної дії, міцної структурою і високою врожайністю. Крім цього стрейну притаманні суто індивідуальні параметри і властивості.

  Загальні характеристики конопель A.M.S.

  Рослина розвивається до компактної висоти 70-120 см, що дозволяє гроверу вирощувати A.M.S. feminised без жорстких обмежень. Період цвітіння триває до 9 тижнів. Цього часу достатньо, щоб шишки досягли зрілості і 19-процентного вмісту тетрагідроканнабінолу.

  При культивації в Indoor з 1 м? можна зібрати близько 700 грамів суцвіть і до 800 грамів з куща на відкритому повітрі. Час збору врожаю визначається на кінець вересня - початок жовтня, в залежності від температурного режиму в регіоні.

  Вирощування конопель A.M.S.

  Кущі пухнасті, компактні і гіллясті, чудово культивуються в умовах закритого простору і на відкритому повітрі. Відмінна стійкість до агресивних атак цвілі дозволяє вирощувати стрейн в середовищі з підвищеною вологістю. Завдяки такій властивості штам заслужив визнання ідеальної конопляної культури для культивації в прибережних районах, включаючи тропіки.

  Після закінчення фази цвітіння рекомендується відкласти харвест на 6-7 днів. Цей час рослина використовує для максимального насичення смолою і, відповідно, компонентом ТГК.

  Медичне застосування конопель A.M.S.

  Марихуана легко усуває головний біль, безсоння, повертає апетит і життєрадісний погляд на світ.

  Аромат, смак і ефект конопель A.M.S.

  Стрейн володіє сильним психоактивним "high" впливом на організм. Одночасно зі збалансованим, але складним смаком, який справляє незабутнє відчуття щастя, безтурботності і сміху. Хоча в деяких випадках неконтрольоване споживання стаффа може викликати занепокоєння і тривогу.

  Незважаючи на потужну розслаблюючу дію, штам не пригнічує, залишає розум ясним і дозволяє тримати ситуацію під контролем. Якщо планується провести день в колі товаришів і однодумців, цей сорт зробить вечір спокійним, а спілкування невимушеним.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:потужне розслаблюючу дію, залишає розум ясним і дозволяє тримати ситуацію під контролем
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Swiss sativa x Swiss indica
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3594
  Buy A.M.S. feminised Green House Seeds
  Кущі пухнасті, компактні і гіллясті, чудово культивуються в умовах закритого простору і на відкритому повітрі. Відмінна стійкість до агресивних атак цвілі дозволяє вирощувати стрейн в середовищі з підвищеною вологістю.
   Немає в наявності 
  560 грн.

  1 review for A.M.S. feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 15:45
  благодарность-ребятам

  Спасибо большое, ребятам этого сайта!!!!Получил посылку из семенами, отдельное спасибо, за быстрый сбор заказа, и акции !!!!! БУДУ ЗАКАЗЫВАТЬ ЕЩЕ!!!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду