Насіння конопель AK feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Якщо ви шукаєте ідеальний баланс indica / sativa, то, вважайте, що вже знайшли його. Більш збалансованого сорту, ніж класичний AK від брідерів сідбанка Ganja Seeds просто не знайти. Взагалі, історія сорту дуже тривала і цікава. Вона обчислюється вже кількома десятиліттями і для багатьох гроверів саме AK вважається еталоном марихуани в усьому, включаючи безпосереднє вживання і отриманий ефект. Що вже говорити про задоволення вирощувати таке диво селекції та генетичних досліджень.

  Загальні характеристики конопель АК

  Найближчий родич легендарного AK-47 демонструє свої найкращі якості. В першу чергу це стосується змісту ТГК (до 15%) і трохи меншою часткою каннабідіола. Сорт дуже хороший в гровінгу і досить стійко витримує тренування. Також він рекомендується для вирощування новачками в зв'язку з відсутністю особливих вимог по догляду. Цей фотоперіодний гібрид дозволить вам зібрати з одного квадратного метра до 550 грам добірного хеша з характерним ароматом. Збір починається під час останнього тижня вересня, а завершується ближче до середини наступного місяця.

  Вирощування конопель АК

  Найперше, що вам необхідно врахувати при культивуванні сорту AK feminised, це його досить сильний запах. При вирощуванні в закритому просторі, вам знадобиться якісна вентиляція та наявність повітряних фільтрів. В процесі веги, аж до цвітіння, інтенсивність аромату буде тільки посилюватися. Звичайно, не варто також забувати про своєчасне підживлення рослин необхідним комплексом корисних речовин і достатню кількість світла. Нехай вас не вводить в оману повільне формування суцвіть. Як тільки перший етап формування завершиться, шишки почнуть інтенсивно розростатися.

  У стандартних умовах цвітіння триває близько дев'яти тижнів, але може бути і коротше, при успішному гровінгу. Висота куща рідко перевищує 70 сантиметрів, але його гіллястість дозволяє сподіватися на відмінний урожай, навіть якщо ви через незнання допустите декілька помилок. Насіння конопель AK - відмінний «тренажер» для початківців-коноплярів. До речі, у відкритому грунті висота рослин може бути і вище, але за умови інтенсивного догляду.

  Медичне застосування конопель АК

  Даний сорт відноситься до категорії медичних, за рахунок хорошого поєднання в генетиці індіки і сатіви. Рекомендовано застосовувати для протистояння стресовим станам і депресії. Також AK актуальний для стимулювання апетиту і усунення мігрені.

  Аромат і ефект конопель АК

  У готової до вживання сухої речовини характерний деревний запах. У процесі куріння від загального малюнка буде відділятися приємний цитрусовий тон. Ефект потужний і практично миттєвий. На зміну стоун-ефекту поступово приходить легкість сатіви з усіма витікаючими наслідками енергійного тріпу.

 • Характеристики
  Гібрид:Yes
  Виробник: Ganja Seeds
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Деревне
  Ефект:потужний і практично миттєвий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Генетика хрест:AK47
  :середнє
 • Насіння конопель AK feminised Ganja Seeds Відгуки
  4
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • О
   • 07 жовтня 2019 14:48
   AKK

   Давно пользуюсь данным магазом. Уже и скидочка есть как в постоянного клиента, и плюшки постоянно присылают. По поводу сорта не плох, но Ак-47 будет по мощней, этот такой для новичков в этом деле. Брал на пробу, остался между двумя мнениями, и хорош, и слабоват лично для меня.

  • j
   • 07 червня 2019 07:40
   8r7k

   Відкрила для себе магазин "Ganja Seeds" доставка здійснюється поштою Россії. Дуже зручна послуга в цьому магазині. Замовлення пришло швидко. Дякую продавцям-консультантам.

  • с
   • 20 квітня 2018 14:09
   находка века

   потрудились не на шутку!вот бы до нашей эры такой банк,жизнь была бы иной.

  • U
   • 17 липня 2017 19:57
   souss

   заказал доставили, всё гут. Месяц как в "работе" вид приличный и поднимаются тоже прилично! Куститки выглядят хорошо!! Жду как что поделюсь расскажу про настроение!всем мира и добра.

  • S
   • 06 травня 2017 11:17
   заказзз

   вот это семочки!!)) это просто кедровые орехи!! ипо проростаемости суперрр! не одной не загубил своими руками)) я вообще 2й раз только растить буду канаплю.Немного криворук еще.Но эти семки просто что то)) спасибо Банку!

  Read all 5 reviews on Насіння конопель AK feminised Ganja Seeds
Код товара: 1575
  Buy Насіння конопель AK feminised Ganja Seeds
  Найперше, що вам необхідно врахувати при культивуванні сорту AK feminised, це його досить сильний запах. При вирощуванні в закритому просторі, вам знадобиться якісна вентиляція та наявність повітряних фільтрів.
   В наявності  Україна
  83,60 грн.
  119,60 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду