Насіння конопель AK 49 feminised GanjaLiveSeeds

 • Огляд

  Підвищення нумерації від «47 класики» натякає на поліпшення властивостей, порівняно з культовим оригіналом. Ідея не позбавлена сенсу. За багатьма показниками насіння фем конопель АК 49 виглядає явно краще, цікавіше. Селекціонери сидбанку GanjaLiveSeeds залишили в секреті походження фотофему, уточнивши лише, що задіялися індійські та сативні стрейни. Власне, для більшості коноплярів інформація про вихідники мало чого скаже. Більше говорять результати тестів, проведені іншими бридерами та гроверами, вони вражають. GanjaSeeds рекомендує придбати цей продукт, щоб зрозуміти, наскільки стабільними, високоврожайними бувають якісні гібриди європейського походження.

  Загальні характеристики конопель AK 49


  Сативно-індійський гібрид цвіте протягом восьми-дев'яти тижнів, встигаючи утворити за цей час значну кількість відгалужень, що приносять у результаті вражаючий урожай. Для аутдора орієнтиром наступу Харвест вважається остання декада першого осіннього місяця. Після якісного сушіння та пролікування, вміст тетрагідроканнабінолу в стаффі буде не нижче 20%.

  Вирощування конопель AK 49


  Фемінізоване насіння коноплі AK-49 відмінно сходить, швидко формуючи перше листя, якого до піку зрілості утворюється достатня кількість, з відповідним числом бутонів, покритих THC-кристалами. Нічого неординарного від гровера не потрібно, досить традиційного догляду, включаючи дозовану подачу вологи, своєчасне внесення поживних речовин та дотримання світлового режиму. «Дівчатка» рівнозначно стабільні у відкритому ґрунті та гроурумах.

  Медичне застосування конопель AK 49


  Відсутність стабільного сну, регулярні головні болі, хронічний артрит природно нівелюються вживанням ганджі. Цілющі переваги трави простягаються набагато ширше і медики все частіше рекомендують її в комплексі з препаратами як додатковий інструмент у боротьбі з глаукомою, бронхіальною астмою, розсіяним склерозом та іншим захворюванням.

  Смак та ефект коноплі AK 49


  Знайомий деревний аромат марихуани доповнює незвичайний букет зі спецій та прянощів. Щільність диму здатна викликати кашель, що повторюється, тому новачкам-растаманам є сенс поберегти легені і попередити перебір з канабісом. Вплив на курця виявляється практично миттєво повною мірою. Скам'янення супроводжується розслабленням та умиротворенням.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:эйфория, плавно переходящая в stone
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Sativa
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
 • Насіння конопель AK 49 feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 5884
   Buy Насіння конопель AK 49 feminised GanjaLiveSeeds
   Фемінізоване насіння коноплі AK 49 відмінно сходить, швидко формуючи перше листя, якого до піку зрілості утворюється достатня кількість, з відповідним числом бутонів, покритих THC-кристалами.
   Артикул:GS05884
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду