• Огляд

  Перед вами нащадок лендрейсів, походженням яких є справжня колиска марихуани. Гірські плато Афганістану досі залучають селекціонерів, які вирушають на пошуки нових, чистих представників виду Cannabis. Auto XXL Kush feminised – продукт ефективного кросу штамів «Гіндукуш» та «Лоурайдер». Насіння коноплі даного автофему пропонує придбати Сідбанк Polskie Nasiona, за допомогою нашого інтернет-магазину.

  Загальні характеристики конопель XXL Kush


  Надкомпактні розтишки цвітуть протягом десяти тижнів, приносячи стабільні 350-450 грамів забійного стаффа за сезоном. Йдеться про збирання з кожного квадратного метра посівної території в умовах індору. У генотипі цього автофемінізованого сорту канабісу є індика і сатива, з явним переважанням першої. Відсоток ТГК у сухій речовині не опускається нижче 19%.

  Вирощування конопель XXL Kush


  Гранична висота дорослих особин 35 сантиметрів. З огляду на врожайність складно повірити, що така маса сухої речовини буде зібрана за підсумком. Поряд з невисокою гіллястістю, розтишки формують компактні суцвіття, що рясно виділяють смолу. Стрейн добре себе показує у закритому, відкритому ґрунті, парнику та зовсім незалежний від рівня підготовки конопляра. Уміння та досвід дозволять досягти максимуму, а до фінішу дістануться всі, навіть малодосвідчені дебютанти.

  Медичне застосування конопель XXL Kush


  У медицині ганджа корисна для зняття болю, нівелювання мігрені, позбавлення м'язових спазмів. Трава та її екстракти сприяють нормалізації апетиту, появі глибокого сну.

  Смак та ефект коноплі XXL Kush

  На тлі хешового букету аромат марихуани доповнюється легкими цитрусовими нотками і приємним післясмаком з неймовірної палітри лугових квітів, м'яких прянощів. Куріння викликає бажання забути про негаразди, розслабитися та отримає задоволення від простих, банальних роздумів. Тіло відчує неодмінне скам'янiння від верхівки до п'ят.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:дуже низькорослі – до 40 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:скам'яніння від маківки до п'ят
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Hindu Kush x Lowryder
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto XXL Kush feminised Polskie Nasiona Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 6634
   Buy Насіння конопель Auto XXL Kush feminised Polskie Nasiona
   Auto XXL Kush feminised – продукт ефективного кросу штамів «Гіндукуш» та «Лоурайдер». Насіння коноплі даного автофему пропонує придбати Сідбанк Polskie Nasiona, за допомогою нашого інтернет-магазину.
    Немає в наявності 
   640 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду