• Огляд

  Для того, щоб постійно залишатися в мейнстрімі, потрібно думати інакше і нестандартно. Auto Think Different feminised - результат таких дій, виконаних брідерами популярного виробника насіння Dutch Passion. Першим кроком стала успішна реалізація ідей по фемінізації насіння в далеких 90-х роках. Для виведення гібрида використовувалися насіння конопель АК-420, послідовника забійної генетичної лінії АК-47. Зазначений штам багаторазово схрещували з ексклюзивним Ruderalis (конопля бур'яниста), щоб вивести чисті жіночі насіння автоквітучого сорту канабісу. І все вийшло на ура.

  Загальні характеристики конопель Think Different

  Новинка вийшла привабливою в різних контекстах. Сорт Think Different не тільки виробляє потужну марихуану, але і радує високою врожайністю. Для досвідчених коноплярів прикладені зусилля можуть обернутися 200-300 грамами добірної ганжі до кінця сезону, який у даного стрейна коливається в межах десяти-дванадцяти тижнів. Для індора терміни злегка зменшуються на один-два тижні, як і маса зібраної сухої речовини. Але і півкіло хеша з одного квадратного метра посівної території, теж дуже приємний результат. Частка ТГК стабільно не менше 18%.

  Вирощування конопель Think Different

  Домінування Sativa в фенотипі дозволяє розраховувати на висоту куща не менше метра. У аутдорі рідкісні випадки майже двометрових ялинок. Сорт порівняно легкий в вирощуванні, тому підійде і початківцям коноплярам. Для відкритого грунту рекомендується відразу виробляти посадку в великі 20-літрові горщики. При теплому літі, вже до середини серпня можна замислювати харвест. Рослини інтенсивно розвиваються в будь-яких обраних умовах, аж до теплиць і гідропоніки.

  Медичне застосування конопель Think Different

  Сатівне домінування (60/20 до більшості індіки) дозволяє марихуані ефективно протистояти депресії і меланхолії, стимулювати апетит і нівелювати головний біль або напади мігрені.

  Запах, аромат і ефект конопель Think Different

  Запах і смак марихуани виключно солодкий, насичений і тягучий. Ефект супроводжується легкою анестезією тіла і психоделічними передумовами до тривалого, захоплюючого тріпу.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:супроводжується легкої анестезією тіла і психоделічними передумовами до тривалого, захоплюючого тріпу
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :АК-420 x АК-47 x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3882
  Buy Auto Think Different feminised Dutch Passion Seeds
  Сорт порівняно легкий в вирощуванні, тому підійде і початківцям коноплярам. Для відкритого грунту рекомендується відразу виробляти посадку в великі 20-літрові горщики.
   Немає в наявності 
  438 грн.

  2 reviews for Auto Think Different feminised Dutch Passion Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 19 червня 2019 12:34
  Dutch Passion Seeds

  Ранче бухал как чёрт, меня жена закодировала. После того начил курить коноплю. Так это большая разница между алкаголям и канабисом. Лучше бы алкоголь бычий запретили....... под канабисом пять раз подумаешь, прежде чем что то плохое сделать.

  • 09 травня 2019 10:08
  Different feminised

  Предлагаю честный обмен:легалайз травы+сухой закон. Нахрен бухло,дебож,отупянения,бедлячество синие тила под забором!Вообщем лучшее курить травку.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду