Насіння конопель Auto Sweet Train Wreck feminised Ganja Seeds

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Auto Sweet Trainwreck feminised - прекрасний гібрид канабісу, виведений селекціонерами сідбанка Ganja Seeds. Цей штам досить примхливий і вимагає від гровера не тільки теоретичних знань, але і досвіду у вирощуванні марихуани. Увага, турбота, догляд і любов до рослини дозволять отримати велику кількість ароматних суцвіть. Сходи культури перетворюються в міцні і збиті кущі з короткими бічними гілками, що тягнуться вгору. Баланс листя і структура куща дозволяють світлу проникати до самим нижніх ярусів гілок, живлячи життєвою силою та наливаючи смолою шишки.

  Компактні розміри рослин дозволяють культивувати їх в обмежених гроубоксах, а також в стелс-боксах. Незважаючи на карликові розміри, з однієї растішки можна зняти до 120 грам сухих бутонів. Життєвий цикл триває всього 7-9 тижнів і супроводжується чудовим фруктовим ароматом.

  У генотипі Стрейна ідеально збалансована індика і сатіва в рівних частках, що позначилося на прекрасному впливі, який поєднує приплив бадьорості і приємну розслабленість.

  Походження конопель Sweet Trainwreck

  Фемінізоване насіння конопель auto Sweet Trainwreck було отримане в результаті схрещування Trainwreck з високоврожайним штамом Big Devil XL. Одержаний гібрид піддавався стабілізації протягом чотирьох поколінь, поки генетики не отримали ідеальний штам марихуани, що перейняв від своїх батьків тільки кращі характеристики.

  Особливості вирощування конопель Sweet Trainwreck

  Насіння конопель цього сорту канабісу мають високий відсоток схожості (99%) і в індорних умовах можуть відразу висаджуватися в горщики від 10 літрів. Сходи розвиваються стрімко і не відмовляються від помірного внесення добрив. Оптимальним субстратом для культивації послужить суміш кокоса, перліту і збагаченого грунту.

  Великий врожай смолистих шишок отримують при освітленні плантації лампою від 250-400 Вт (ЕСЛ, ЛЕД, Днат). З одного квадратного метра посадкової площі знімають до 600 грам сухих шишок. Кущі не люблять високої вологості і критично негативно реагують на будь-яку техніку з підвищеним рівнем стресу. Також рекомендується не допускати різких перепадів температури. SCROG і LST застосовувати можна, але з особливою обережністю. До кінця життєвого циклу аромат тропічних фруктів стане дуже сильним, тому краще заздалегідь обзавестися нейтралізаторами і оснастити систему вентиляції вугільним фільтром. Представлений сорт канабісу розкриє свій потенціал не тільки в домашній оранжереї і теплиці, а й в умовах відкритого грунту.

  Довідка! При вирощуванні цієї культури особливу увагу слід приділити кислотності грунту. Її рівень не повинен перевищувати 6,5.

  Аромат і ефект конопель Sweet Trainwreck

  Фруктові пахощі пролікованих шишок цього Стрейна доповнюються чудовим солодкуватим присмаком, який виникає після затяжки білосніжним димом. Вплив характеризується миттєвим ментальним вибухом в поєднанні з приємним і глибоким розслабленням. Після вживання екстрактів настає стан медитативної летаргії, яка занурює в радісний екстаз. Почуття заціпеніння і захоплення носить мирний характер і закінчується через 2-3 години. В цей час буде дарована можливість підняти свідомість за межі уяви і фізично зримих меж.

  Медичне застосування конопель Sweet Trainwreck

  Цей штам не визнаний терапевтичним, але він цілком здатний побороти депресію і пригнічений стан після пережитого стресу. Добре стимулює апетит.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потужне, миттєве, фізичний вплив
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :низьке
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Sweet Train Wreck feminised Ganja Seeds Відгуки
  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • m
   • 13 серпня 2021 09:58
   Пахнет и правда зачетно

   Пришло все быстро, сорт и правда немного капризный, но оно того стоило)

  • Г
   • 21 жовтня 2020 16:38
   Sweet Trainwreck

   Заказывал этот сорт в другом магазине, но не получилось вырастить достойный куст, напала какая-то зараза, пока с ней боролся, куст погиб. В этом году посадил ваши семки. Неплохой результат, несмотря на засушливое лето. Центральная кола почти вся залита соцветиями. Шишки пока на сушке, но на вид получилось не мало. Спасибо магазину и менеджерам

  Read all 2 reviews on Насіння конопель Auto Sweet Train Wreck feminised Ganja Seeds
Код товара: 7043
  Buy Насіння конопель Auto Sweet Train Wreck feminised Ganja Seeds
  Auto Sweet Trainwreck feminised - прекрасний гібрид канабісу, виведений селекціонерами сідбанка Ganja Seeds. Цей штам досить примхливий і вимагає від гровера досвіду у вирощуванні марихуани.
   В наявності 
  119,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду