• Огляд

  Незадовго до появи цього гібрида, селекціонерам банку насіння GanjaSeeds вдалося вивести оригінальний Стрейн Супер Мазар, в генетичній лінії якого взяли участь легендарні батьки Afghan і Skunk. Додавання в раніше реалізований крос найчистішого Ruderalis Indica і дозволило створити автоквітучу фемінізовану версію названого вище сорту. Вона набагато стабільніше свого предка і навіть прощає можливі помилки гроверів в процесі вирощування.

  Загальні характеристики конопель Super Mazar

  Вам вже не потрібно ламати голову, як зробити авто фем насіння конопель. За вас це зробили брідери з GanjaSeeds і зробили це неймовірно професійно. Стрейн вийшов потужним за всіма параметрами. Не дивуйтеся, якщо ближче до харвесту на вашій присадибній ділянці замаячать двометрові величезні ялинки. В аутдорі рослини даного гібрида стабільно показують динамічне зростання вгору. На цвітіння кущам потрібно не більше шістдесяти днів, що для зазначених вище габаритів дуже короткий термін. Одна рослина може приносити до 250 грам шикарної марихуани. У перерахунку на квадратні метри, вийде до 600 грам. Але найбільший сюрприз вас чекає в кінці, після сушки. Суха речовина відрізняється низьким вмістом каннабідіода і зашкалює відсотком ТГК.

  Вирощування конопель Super Mazar

  Для більшості гроверів, бажання купити насіння врожайних конопель виглядає закономірним. Але в даному випадку ще має місце і краса та міць дорослих рослин. Естетичне задоволення ви будете отримувати постійно, з моменту прокльовування насіння і до довгоочікуваного харвесту. Кущ відразу викидає вгору значну центральну колу великого розміру. Від неї поступово формуються бічні гілки не менш значних габаритів. Шишки конопель покриваються такою кількістю трихом і смоли, що вкрай складно стриматися і не зробити пробу раніше харвесту.

  Рослини ефективні не тільки в пріоритетному для штаму аутдорі. Вони прекрасно розвиваються в індорі. А з урахуванням стійкості на генетичному рівні до різних захворювань і комах, які шкодять, культивувати даний стрейн початківцям коноплярам буде в задоволення.

  Медичне застосування конопель Super Mazar

  Не медичний сорт марихуани «Супер Мазар», завдяки своєму домінуванню Indica, широко використовується, як засіб боротьби з нудотою і для поліпшення апетиту.

  Аромат і ефект конопель Super Mazar

  Поверх приємних верхніх фруктових тонів, аромат канабісу доповнюється легким землистим відтінком. Смак марихуани також крім індічної классики насичений землистим післясмаком. Ефект звично потужний, з типовим Стоуном і наступним розслабленням.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потужний, з типовим Стоуном і наступним розслабленням
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1771
  Buy Auto Super Mazar feminised Ganja Seeds
  Для більшості гроверів, бажання купити насіння врожайної коноплі виглядає закономірним. Але в даному випадку ще має місце краса і міць дорослих рослин.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  3 reviews for Auto Super Mazar feminised Ganja Seeds

  2
  0
  1
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.3 / 5
  4.33 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 14:51
  Super Mazar

  Спасибі сайту, вислали майже відразу зійшло 8 з 10 шишки росли щільніше один до одного ніж на цій фотці, типу суцільний кукурізіной дуст крепкій)))

  • 11 грудня 2017 20:26
  Listen

  Сорт урожайный, ароматный но эффект лайтовый. Для пионэров, либо "Киф" собрать.

  • 17 лютого 2017 12:07
  этот мазар такой же как и просто мазар

  только с приставкой супер?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду