• Огляд

  Червоний Карлик - унікальний гібрид, генетичними батьками якого є сорти конопель Parent і Skunk Type Mother. Саме останній використаний в якості материнської лінії. У GanjaSeeds витратили чимало часу і сил на те, щоб не просто схрестити два цікавих стрейна, а вивести потужний штам, який буде радувати коноплярів не тільки якістю самої марихуани, а й принесе чимало естетичного задоволення в процесі гровінга. Немає ніяких сумнівів, що у селекціонерів зазначеного банку насіння це чудово вийшло.

  Загальні характеристики конопель Red Dwarf

  За своєю фактурою, дорослі рослини auto Red Dwarf feminised порівняно компактні. Наприклад, висота куща в аутдорі при найсприятливіших кліматичних умовах не досягає навіть метрової позначки. В середньому, цей показник знаходиться в межах 50-80 сантиметрів. Фемінізоване насіння конопель проростає і цвіте протягом 50-65 днів, що для даної категорії гібридів цілком нормально. Харвест настає по-різному і навіть якщо ви абсолютний новачок, пік зрілості визначається легко. У готової марихуани частка ТГК вражає, тому у вживанні слід бути акуратними. Особливо якщо врахувати, що один квадратний метр посівної території дасть вам стабільні півкіло хеша, а то і більше.

  Вирощування конопель Red Dwarf

  Компактність - важлива характеристика сорту, що дозволяє істотно економити і без того обмежений простір. Наш магазин насіння конопель рекомендує вибирати саме auto Red Dwarf feminised, якщо у вас немає великих площ під гровінг. Фактично, 9-літрових горщиків вистачить з головою, адже у рослин не надто розвинена коренева система, а наземна частина віддає майже всі сили на формування потужної центральної коли. Бічних гілок у куща зовсім небагато. Це дозволяє фіксувати горщики щільно один до одного.

  Для середніх широт і більш холодного клімату, краще культивувати Червоного Карлика в теплиці. Якщо ж ви хочете вирощувати в аутдорі, повністю покладаючись на погоду регіону, врахуйте, що середня температура протягом всього сезону повинна бути не нижче +15 і не вище +27 градусів за Цельсієм. В іншому разі, до рослин немає ніяких особливих вимог. Вони самі по собі надійно захищені від шкідників і захворювань різного характеру.

  Медичне застосування конопель Red Dwarf

  Наявність Сканку в генетиці зробило сорт марихуани корисним для людей, у яких виникають проблеми з регулярністю міцного сну і зниженням апетиту. Канабіс відмінно розслаблює і навіть заспокоює, якщо вживати його в незначних кількостях.

  Аромат і ефект конопель Red Dwarf

  Виключно фруктовий смак Червоного Карлика, присутній і в ароматі готової сухої речовини. У той же час, не відчути Skunk в смаку і ароматі просто неможливо. Ефект в більшості розслабляючий, але при позитивному настрої, підсилює ваш настрій, яким би він не був.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:розслабляючий, але при позитивному настрої, підсилює ваш настрій, яким би воно не було
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1895
  Buy Auto Red Dwarf feminised Ganja Seeds
  За своєю фактурою, дорослі рослини auto Red Dwarf feminised порівняно компактні. Наприклад, висота куща в аутдорі при найсприятливіших кліматичних умовах не досягає навіть метрової позначки.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Red Dwarf feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 03 березеня 2021 22:16
  для городских...

  пробовал у кореша в гостях...мелкий но какой уматовый-гены сативной колумбий и мексики в придачю сканк унесёт любого .просто бомба..

  • 12 червня 2019 10:55
  уап

  Добрий день! Я пенсіонер. Я давно і безпешно страждаю мігренню ще зі студеньческіх років я зрозумів як здоровскі це здоровскі. Я зареєстрував новий сорт, Дякую вам.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду