• Огляд

  Auto Orange feminised - відносна новинка на ринку комерційних конопель, появі якої ми зобов'язані селекціонерам з популярного банку насіння GanjaSeeds. Генетична історія штаму сягає своїм корінням до Каліфорнії, звідки родом всім відомий Orange Bud. Саме його схрестили з Ruderalis, щоб створити новий стабілізований автоквітучий гібрид.

  Загальні характеристики конопель Orange

  Як тільки насіння конопель auto Orange feminised проклюнуться і сформують кілька пар листя, цвітіння починається автоматично і триває близько восьми-дев'яти тижнів. За цей час рослини встигають вирости на незначну висоту до сімдесяти сантиметрів. Але і при таких скромних габаритах, у одного куща можна буде взяти не менше 60 грам чудового канабісу. Частка ТГК в сухій речовині стандартно висока, а КБД стабільно на середньому рівні.

  Вирощування конопель Orange

  Якщо це ваш перший гров в житті взагалі, то спробуйте скористатися двома важливими порадами:

  • Використовуйте індорне культивування.
  • Як можна менше втручайтеся в розвиток культури.

  Не те, щоб ми в вас не віримо. Але для дебютного грова вкрай важливо більше спостерігати, ніж робити. Єдине, що від вас вимагається - дотримання основ коноплярства в закритих просторах: регулярні підживлення добрив і вологи, достатньо світла і витримування температурного режиму.

  Більш досвідчені гровери можуть експериментувати з рослинами для підвищення врожайності. Стрейн чуйний на ваші новаторські дії і обов'язково віддячить за увагу до кінця сезону.

  Медичне застосування конопель Orange

  Будь-які больові відчуття з легкістю нівелює марихуана auto Orange feminised, починаючи з м'язових спазмів і закінчуючи мігренню. Як супутній засіб, канабіс також використовують в лікуванні глаукоми, розсіяного склерозу і навіть аутизму або хвороби Паркінсона.

  Запах, аромат і ефект конопель Orange

  Аромат хеша дуже грайливий і мінливий. Сьогодні ви відчуєте запах фруктів і цитруса, а завтра вам здасться, що тут явно не обійшлося без звичного землистого відтінку. Більш стабільний смак марихуани, який дійсно має приємний букет цитрусових і післясмак запаху землі перед дощем.

  Ефект від вживання потужний і рівний, типовий стоун, з максимальним розслабленням тіла і мозку. Вам нікуди не потрібно поспішати і ви хочете побути вдома - кращої марихуани, ніж Авто Оранж, годі й шукати.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:потужний і рівний, типовий стоун, з максимальним розслабленням
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Orange Bud х Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3303
  Buy Auto Orange feminised Ganja Seeds
  Як тільки насіння конопель auto Orange feminised проклюнуться і сформують кілька пар листя, цвітіння починається автоматично і триває близько восьми-дев'яти тижнів. За цей час рослини встигають вирости на незначну висоту до сімдесяти сантиметрів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  5 reviews for Auto Orange feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 жовтня 2019 14:54
  Кратко.

  Скажу кратко, с данным сайтом (магазином) проблем не было, доставка быстрая, качественная, если еще и заказ делаешь хороший, кладут тебе бонус, это мотивирует еще покупать.
  Качесвто семян отменное, был ньюанс что семка не проросла, то написал менеджеру, скинул фотки, в следующем заказе выслали компенс и положили еще плюшки за такую ситуацию
  Сорт качесственный, хорошо так подкуривает. При выращивании не сталкивался с проблемами, и еще + что все быстро выростает, 9 недель это не 12. В плане убойности выше среднего, в плане урожая скажу что так-же выше среднего для автиков, Всем мира и больших ёлок!)

  • 10 липня 2019 14:06
  мммм ням ням

  очень люблю этот сорт, и крепит и пахнет классно, эфект ну очень сильный, не советую курить косяком, а то головы не поднять) спасибо взял ещё 10, а то закончились)

  • 10 липня 2019 14:02
  доволен

  Вот это шишки я вам скажу, мощно прибивает, растёт отлично, семена качественные, взошли все примерно в одно время, ростил в лесу мураши чуток подгрызли думал стрессанут, а нет продолжали расти, спасибо!

  • 10 липня 2019 13:56
  поклон

  Спасибо ребятушки, ваш магазин всегда дарит мне хорошее настроение и бонусы) очень рад с вами взаимодействовать, всегда качественный товар, и своевременная доставка.

  • 05 червня 2019 13:47
  аркм

  Относительно низкие цены, большой и актуальный ассортимент семян конопли (правда иногда многие позиции отсутствуют какое-то время). Очень оперативная и дешевая доставка.
  Покупал много раз, всякого разного,кроме конопли в этом магазине есть много чего интересного всегда без проблем.

  • 27 травня 2019 12:38
  Ganja Seeds

  Первый опыт. ) Еще не садил, но доставка-консультация-на высоте! Ну что могу сказать по данному сорту? Заявленной высоты и урожайности куст не достиг, что сначала весьма расстроило. А вот что касается силы... Убило так, что еле до кучи собрался!!! Выносит с одного колпака! На ощупь шишки очень липкие, если растереть между пальцами, то разлепить их получится с некоторым усилием. Очень пахнет, аромат сладкий, карамельный, устойчивый, будто прилипает к носу изнутри. По вкусу не разобрал. Но эффект на высоте, очень рад!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду