• Огляд

  Забійний крос стрейна Lowryder # 2 і AK-47 зробив свою справу і під чітким наглядом селекціонерів GanjaSeeds відбулося народження нової зірки на ринку комерційної марихуани, назву якій дали auto Mini Gun feminised. Наш інтернет-магазин насіння конопель пропонує придбати дану товарну одиницю в будь-яких кількостях, які вам необхідні. Материнська лінія AK-47 в поєднанні з чоловічим Lowryder # 2, дозволило вивести найпотужніший гібрид, за властивостями якого складно знайти аналоги. Особливо, якщо розглядати насіння фем коноплі автоквітучої.

  Загальні характеристики конопель Mini Gun

  Auto Mini Gun feminised - високопродуктивний сорт, з урожайністю на рівні 400-600 грам сухої речовини в залишку, по завершенні харвесту. Звертає на себе увагу порівняно невелика висота дорослих особин, що рідко долає метрову позначку. Для повного циклу цвітіння рослин потрібно близько семи-дев'яти тижнів. Складніше визначити рамки для часу збору врожаю, адже це визначається моментом висадки, а він для кожного регіону свій. Рівень ТГК в готовій марихуані середній, а ось КБД низький, що позитивно позначається на ефекті в процесі куріння.

  Вирощування конопель Mini Gun

  Сатівно-Індічна культура добре себе показує в будь-яких умовах вирощування, від закритих просторів і Грінхауза, до відкритого грунту. Особливо гарний гібрид в теплицях, де підтримка постійного теплого мікроклімату відкриває прекрасні можливості для підвищення врожайності.

  Новачки обов'язково оцінять ефективність auto Mini Gun feminised, а більш просунуті гровери, в разі використання технік SCROG або SOG, можуть і зовсім відчути себе коноплярами, які здатні самостійно впливати на підсумки харвесту. Оберігайте рослини від надлишку вологи, щоб уникнути гниття і запліснявіння кущів, особливо в частині суцвіть. Також, у міру дозрівання, використовуйте підпірки, адже шишки у Авто Міні Гана досить масивні і стебла не завжди справляються з таким навантаженням.

  Медичне застосування конопель Mini Gun

  Auto Mini Gun feminised корисна для медицини культура, офіційно не відноситься до категорії медичних. Використовуючи канабіс Авто Міні Ган, можна непогано справлятися з преддепресивними станами і нудотою. Крім того, марихуана відмінно сприяє нормалізації апетиту і поліпшенню сну.

  Аромат і ефект конопель Mini Gun

  Аромат у канабісу м'який класичний. В процесі паління, смак стає м'яким і солодкуватим. Поєднання Indica і Sativa в фенотипі, дозволяє знайти той самий баланс розслабленості і енергійності від куріння цього чудового сорту.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Невідомо
  Ефект:баланс розслабленості і енергійності
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1883
  Buy Auto Mini Gun feminised Ganja Seeds
  Auto Mini Gun feminised - високопродуктивний сорт, з урожайністю на рівні 400-600 грам сухої речовини в залишку, по завершенні харвесту.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Mini Gun feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 10:36
  рн5урн

  Дякую магазину! взяв 5 шт., доставили через 2 дня, зійшли все. Шишки з'явилися тиждень тому, ростуть під 600 Вт швидко, за тиждень додали рази в півтора. Запах приємний).

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду