• Огляд

  Справжній подарунок гурманам, які цінують неповторну смакоароматику стаффа. Цей сорт каннабісу має надзвичайну властивість створювати відчуття відпускного періоду, де б не знаходився курець. Генетика штаму представлена складним кросом стрейнів Pineapple Chunk та Super auto, які додатково схрещували із чистим рудералісом для стабілізації. Купити насіння коноплі автофема Pineapple Express – означає стати володарем легендарної історії селекції сідбанку Barney's Farm.

  Загальні характеристики конопель Pineapple Express


  Генотип автофемінізованого «Пайнепл Експрес» – найчистіша індика, що відкладає відбиток не лише на «прихід» ганджі, а й саму структуру розтишок. Компактні кущі на піку зрілості в аутдорі ледь досягають висоти 100-110 см. Тривалість цвітіння 7-9 тижнів пояснюється тривалим формуванням центральної коли. Її розміри, порівняно з рослиною повністю, просто гігантські. Частка ТГК у сухій речовині коливається не більше 15-17%. Врожайність з одного кущика складає 60-100 грам або до 600 г з квадратного метра в індорі.

  Вирощування конопель Pineapple Express


  Автоматичний перехід на колір, рослини виключно «дівчата» - все це робить культуру напрочуд податливою та простою в культивації. Гібрид досить захищений від атак цвілі та грибків. Наявність імунітету до найпоширеніших захворювань робить штам дуже привабливим для дебютантів гровінгу. Створено канабіс для індорного культивування, але відмінні результати допустимі і в аутдорі.

  Медичне застосування конопель Pineapple Express


  Для медицини марихуана поки що залишається темною конячкою. Відомо лише ефективне використання для стимуляції апетиту, покращення якості сну та розслаблення.

  Смак та ефект коноплі Pineapple Express


  Аромат конопель складно описати, настільки він гармонійний і різноплановий. У смаку серед інших тропічних фруктів чітко розрізняються ноти ананасу. Вплив на організм виключно розслаблюючий, позбавляє нав'язливих думок, надовго відправляючи пароксизми релаксу.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:позбавляє від нав'язливих думок, надовго відправляючи в пароксизми релаксу
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Pineapple Chunk x Super auto
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6441
  Buy Auto Pineapple Express feminised Barneys Farm
  Цей сорт каннабісу має надзвичайну властивість створювати відчуття відпускного періоду, де б не знаходився курець. Купити насіння коноплі автофема Pineapple Express – означає стати володарем легендарної історії селекції сідбанку Barney's Farm.
   Немає в наявності 
  360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду