• Огляд

  Об'єднання стрейна Північне Сяйво і Максігом, а точніше їх автоквітучих фемінізованих модифікацій, привело до створення нового гібрида, з назвою якого брідери банку насіння Ganja Seeds не надто мудрували. Можна було б придумати і оригінальну назву, але зате так відразу зрозумілі основні переваги новинки. Auto Maxigom x Northern Lights feminised - сортова конопля особливого типу, вирощувати яку не так і просто, але сам процес гровінга і кінцевий результат доставляють незмінне естетичне, а потім і фізично відчутне задоволення.

  Загальні характеристики конопель Maxigom x Northern Lights

  Часові рамки цвітіння для рослин даного сорту складають проміжок в межах десяти-дванадцяти тижнів. Для вегетації вистачає і двох тижнів. Початок харвесту фіксується коноплярем самостійно, так як на нього впливають терміни висадки посівного матеріалу, кліматичні умови і обраний метод вирощування. Фактично, все залежить виключно від самого гровера, і його плідної праці. Приємним сюрпризом по сезону стане частка фітоканнабіноідів (високий ТГК і середній КБД). Крім цього важливо позначити, що навіть при середній висоті куща (70-100 см), один метр квадратний обдаровує гровера 300-500 грамами відмінного канабісу.

  Вирощування конопель Maxigom x Northern Lights

  Якщо ви купите насіння конопель Аuto Maxigom x Northern Lights feminised післяплатою або будь-яким іншим зручним для вас способом, ви можете відразу переходити до свого нового грову, а може, навіть дебютному у своєму житті. Стрейн відмінно підходить для дебютантів, не вимагаючи великих знань в рослинництві і наявності значного досвіду. Для просунутих коноплярів сорт цікавий можливістю використання експериментальних методик. Рослини чуйно реагують на внесення будь-яких змін, податливі і слухняні. А найголовніше, продовжують розвиток навіть у випадках допущення помилок. Гібрид добре культивується в будь-яких доступних на сьогодні умовах, починаючи з відкритого повітря і закінчуючи ультракомпактними боксами.

  Медичне застосування конопель Maxigom x Northern Lights

  Домінування сатіви у фенотипі, зумовило випадки використання марихуани. Фемінізоване насіння конопель, яке чудовим чином перетвориться до кінця сезону в добірний канабіс, допоможе вам позбавитися від больових відчуттів в м'язах, спазмів, мігрені. Для пацієнтів,які страждають від нападів паніки і депресій, гібрид не стане панацеєю, але зможе ефективно застосовуватися як профілактичний засіб.

  Аромат і ефект конопель Maxigom x Northern Lights

  У марихуани приємний фруктовий аромат, з нотками цитруса і солодкістю пікантного манго, доповненого свіжістю ананаса. Домінування сатіви найяскравіше відображено в ефекті - він веселий і дарує заряд енергії.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:веселий і дарує заряд енергії
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1747
  Buy Auto Maxigom x Northern Lights feminised Ganja Seeds
  Якщо ви купите насіння конопель Аuto Maxigom x Northern Lights feminised післяплатою або будь-яким іншим зручним для вас способом, ви можете відразу переходити до свого нового грову, а може, навіть дебютному у своєму житті. Стрейн відмінно підходить для дебютантів, не вимагаючи великих знань в рослинництві і наявності значного досвіду.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Maxigom x Northern Lights feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 10:28
  Ganja Seeds

  Подрастают в горшочках, уже по 12 см, скоро в сад и огород пойдут жить.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду