• Огляд

  Автофему "Лемон Сканк" належить дивовижна історія схрещування, в якому використовувалися видатні сорти марихуани, відомі кожному розтаману. Крос штамів Skunk#1 і Lowryder дозволив вивести щось екстраординарне понад чверть століття тому. Новинку назвали auto Lemon Skunk feminised, власну версію якого пропонують гідно оцінити бридери насіннєвого банку GanjaLiveSeeds. В інтернет-магазині GanjaSeeds гровери можуть придбати насіння конопель післяплатою або іншими зручними способами, у тому числі й сімки даного автофему.

  Загальні характеристики конопель Lemon Skunk


  У середньому вісім тижнів достатньо розтишкам, щоб завершити цвітіння. Буквально на 12-15 днів тривалішим виявляється весь життєвий цикл рослин даного гібридного автофема. Ультракомпактні розміри кущів, все одно дозволяють збирати на кожному квадратному метрі простору, що експлуатується, до півкіло потужного стаффа.

  Вирощування конопель Lemon Skunk


  Для новачків культура може становити певні труднощі, а то й знати слабкі місця і правильно розставляти акценти у процесі культивації. Це стосується насамперед пильності при внесенні корисних речовин у субстрат. Ростишки вкрай негативно реагують на перегодовування, тому дозування, концентрацію дотримуватись обов'язково. Другий момент - інтенсивність ароматики, що виділяється від утворюються суцвіть. Вона настільки відчутна, що в замкнутому просторі неодмінно знадобиться інтеграція в систему повітрообміну вугільного фільтра. При культивуванні у відкритому ґрунті слід розміщувати грів далеко від сторонніх очей. Вирощувати автоквітучих «дівчат» рівнозначно комфортно в індорі, аутдорі, парнику.

  Медичне застосування конопель Lemon Skunk


  Ця марихуана не визнана медичною. За допомогою трави, екстрактів з неї, можна позбавлятися депресивних, меланхолійних та апатичних станів. Гандж використовують для боротьби з анорексією, нудотою, втратою апетиту, спазмами в м'язах і будь-якого болю.

  Смак та ефект коноплі Lemon Skunk


  Запах конопель з вираженими нотками лимона. Щільний приємний дим розслабить тіло без звичного стоуну.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Skunk # 1 x Lowryder
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6189
  Buy Auto Lemon Skunk feminised GanjaLiveSeeds
  Сканковий запах конопель ідеально поєднується з вираженими нотками лимона. Щільний приємний дим піднімає курця на невловимі висоти ейфорії, розслаблюючи тіло без звичного стоуну.
  Артикул:GS06189
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду