• Огляд

  Автофем «Лавендер» - продукт схрещування оригіналу Lavender із чудовим Lowryder#2. Крос реалізовувала селекційна служба насіннєвого банку Ganja LiveSeeds, що базується в Європейському Союзі. У свою чергу, замовити насіння конопель даного штаму рекомендуємо в інтернет-магазині GanjaSeeds, найбільшому постачальнику посівного матеріалу від провідних виробників планети.

  Загальні характеристики коноплі Lavender


  Індична домінанта відбилася не лише у зовнішності дорослих автоквітучих «дівчат». Наприклад, цикл життя в культури коливається близько вісімдесяти днів, три чверті якого рослини витрачають на цвітіння. Кущ, висотою 50-120 сантиметрів здатний обдаровувати садівника 30-90 г сухої речовини з підвищеним вмістом тетрагідроканнабінолу.

  Вирощування конопель Lavender


  У цьому гібриді все чудово: стабільна схожість, стрімке зростання, потужна центральна кола, чарівні відтінки суцвіть, апетитний бурштин смол. У порівнянні з бічними відгалуженнями, у коли по центру куща істотно більше габарити, а забарвлення самих бутонів може варіюватися від золотистого до помаранчевого. Гібридному автофему під силу культивація в закритих або відкритих грунтах, тому гровер самостійно вільний робити вибір на користь власних уподобань. Ростишки не завдадуть дебютантові особливих турбот, якщо останній регулярно доглядатиме за своїми «підопічніми», даючи їм все необхідне, від дозованої вологи, до підгодівлі та освітлення в достатку.

  Медичне застосування конопель Lavender


  Марихуана з лікувальною метою використовується зі зняття судом, стресу, загального занепаду психоемоційного стану. Звичне використання трави для позбавлення від апатії. депресії, нудоти, проблем із сном. Обов'язково виявиться апетит, часом дуже сильний, знизиться біль будь-якого походження.

  Смак та ефект коноплі Lavender


  Запах конопель визначений назвою – це справді яскраві натяки на пахощі лаванди, в яких є ароматика та інших дикорослих трав, доповнених тонами розмарину та солодкої м'яти. Ефект глибокого релаксу допоможе розслабитись після важкого дня.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Lavender x Lowryder # 2
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6185
  Buy Auto Lavender feminised GanjaLiveSeeds
  Запах конопель визначений назвою – це справді яскраві натяки на пахощі лаванди, в яких є ароматика та інших дикоквітучих трав, доповнених тонами розмарину та солодкої м'яти.
  Артикул:GS06185
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду