• Огляд

  Оригінальний автофем "Критикал Куш" - продукт революційного схрещування Critical Kush з найкращим авторським автоквітучим штамом від Барні. Гібрид був народжений у надрах селекційної служби відомого насіннєвого банку Barney's Farm. Купити насіння конопель даного штаму можна прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Купуйте продукцію тільки у перевірених продавців.

  Загальні характеристики конопель Critical Kush


  Найчистіший індійський стрейн має високу врожайність 550 грам готових до вживання шишок з кожного квадратного метра. При цьому частка тетрагідроканнабінолу в чудовому стаффі ніколи не опускається нижче за відмітку 25%. Вражаючі показники для рослин, що виростають заввишки до позначки 80-90 сантиметрів. На цвітіння розтишкам потрібно вісім-дев'ять тижнів, що цілком виправдовуються підсумковим результатом за сезоном.

  Вирощування конопель Critical Kush


  Для успішної культивації штаму, від конопляра потрібно дотримання мінімальних вимог щодо догляду за конопляною культурою. Уникайте переливів, надлишків добрив, забезпечуйте пагони достатньою кількістю світла. До піку зрілості шишки конопель наллються апетитною смолою, обдаровуючи шикарною ганджею. Кущі структурно компактні з масивно виділяються колами.

  Медичне застосування конопель Critical Kush


  Цілющі властивості марихуани та екстрактів каннабісу дозволяють ефективно боротися з безсонням, занепокоєнням, нападами тривожності, паніки. У комплексі дає позитивні зміни в психіці пацієнтів, схильних до шизофренії, істерії.

  Смак та ефект коноплі Critical Kush


  Аромат якісно пролікованих бошок розкриває власний потенціал у процесі куріння. Утворюється оригінальний хвойний післясмак з характерним кушовим букетом. Дим щільний, насичений. Курець практично відразу занурюється у світ релаксу, максимального заспокоєння та життєрадісності.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:курець практично відразу занурюється в світ релаксу
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Critical Kush x Advanced Autoflowering Strain
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6429
  Buy Auto Critical Kush feminised Barneys Farm
  Гібрид був народжений у надрах селекційної служби відомого насіннєвого банку Barney's Farm. Купити насіння конопель даного штаму можна прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Купуйте продукцію тільки у перевірених продавців.
   Немає в наявності 
  360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду