• Огляд

  Автоквітучий фемінізований «Шоколоп» від насіннєвого банку GanjaLiveSeeds гідний опинитися в грові кожного коноплеводу, що поважає себе. Селекціонери проробили велику роботу над кросом оригінального Chocolope і Lowryder 2. Другий передав новинці автоматичне цвітіння та стабільність культивації, що суттєво вплинуло на популяризацію штаму. Купити насіння конопель післяплатою або іншим способом пропонує інтернет-магазин GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Chocolope


  Генний «коктейль» стрейна представлений індикою та сативою, не заважаючи при цьому розтишкам стрімко відцвітати протягом восьми-дев'яти тижнів. Причому від попадання сімки до субстрату до харвесту проходить взагалі вісімдесят днів у середньому. При висоті дорослого куща до півтора метра він здатний обдаровувати 40-100 грамами потужного стаффа з високим вмістом ТГК.

  Вирощування конопель Chocolope


  Початківцям не доведеться докладати надзусиль у процесі догляду за розтином. Основи, про які пишуть у спеціалізованій літературі, цілком згодяться для старту. Майстри гровінгу часто реалізують свої улюблені техніки на автофемі досить успішно. Вирощування конопель є ефективним будь-яким доступним методом, але в пріоритеті залишається індорна культивація.

  Медичне застосування конопель Chocolope


  Для лікування ганджа підійде у найтривіальніших ситуаціях. За допомогою трави та екстракту медики рекомендують знижувати нудоту, спричинену прийомом препаратів з подібною побічною дією. Принагідно, пацієнт заразом нормалізує апетит, адже це взаємопов'язано. У меншій мірі канабіс сприяє зняттю стресу, нівелюванню болю, мігрені, м'язових спазмів.

  Смак та ефект конопель Chocolope


  Аромат марихуани виражено шоколадний, що періодично балансує між гіркотою чорного шоколаду та підсмаженими какао-бобами. Щодо впливу, курці неодноразово відзначали напрочуд м'який «прихід» настрою.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Кавовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Chocolope x Lowryder2
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Chocolope feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • S
   • 02 листопада 2021 21:39
   Всегда с Ganja seeds

   Заказывал много всего в этом магазине и никогда не был разочарован. Всегда высокое качествро и топовый сервис. Вот взял еще Chocolope? Помню курил этот сорт в кофешопе в Голландии. Теперь вот сделаю свой шоколадный сорт. Спасибо вам, ребята из Ganjaseeds за вашу кропотливую работу и терпение. Peace)

  Read all 1 review on Насіння конопель Auto Chocolope feminised GanjaLiveSeeds
Код товара: 6137
  Buy Насіння конопель Auto Chocolope feminised GanjaLiveSeeds
  Аромат марихуани виражено шоколадний, що періодично балансує між гіркотою чорного шоколаду та підсмаженими какао-бобами. Щодо впливу, курці неодноразово відзначали напрочуд м'який «прихід», що гранично розслабляє тіло та мозок.
  Артикул:GS06137
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду