• Огляд

  Фемінізоване насіння автоквітучого сорту Blueberry x Sweet Tooth - справжній подарунок від селекціонерів сідбанку Ganja Seeds коноплярам з усього світу. Сорт був виведений шляхом схрещування стрейна Auto Blueberry і Auto Sweet Tooth зі штамами ruderalis з Америки і Азії (в цілому мінімум чотири). Генетика рудераліс була необхідна в майбутньому гібриді для фемінізації і автоквіта. У брідерів все вийшло на абсолютні 100%.

  Загальні характеристики конопель Blueberry x Sweet Tooth

  Даний гібрид вийшов неймовірно стійким до впливу цвілі і різних захворювань. Якщо конопляр приділить достатньо уваги догляду за рослинами сорту Blueberry x Sweet Tooth, то висота кущів буде все одно не більше 60 сантиметрів, а один квадратний метр оброблюваної площі подарує до 500 грамів забійного канабісу. Все це вас чекає лише після того, як дорослі рослини переживуть повний період цвітіння. Для гібрида Аuto Blueberry x Sweet Tooth feminised він становить не так і багато - близько семи-дев'яти тижнів. А ось пік дозрівання конопляр визначатиме самостійно, адже він пов'язаний з моментом висадки насіння в грунт.

  Вирощування конопель Blueberry x Sweet Tooth

  Сам по собі автоквіт дуже зручний, тому гроверу вирощувати канабіс Blueberry x Sweet Tooth простіше, ніж фотоперіодні стрейни. Однак вам знадобиться приділяти увагу іншим аспектам гровінга, незалежно від того, вирощується конопля у відкритому грунті або індорі. До речі, для цього гібрида дійсно не так принципово місце вирощування і метод. Це робить Blueberry x Sweet Tooth доступним і комфортним навіть для абсолютних новачків-гроверів. Якщо це буде ваша перша спроба виростити марихуану, можливо, кращого варіанту і не знайти.

  Медичне застосування конопель Blueberry x Sweet Tooth

  Аuto Blueberry x Sweet Tooth feminised – не медичний сорт конопель, що жодним чином не позначається на його лікувальних і профілактичних властивостях. Проблеми зі сном або труднощі з апетитом, регулярна нудота? На всі озвучені проблеми однією і незмінною відповіддю буде канабіс Blueberry x Sweet Tooth.

  Аромат і ефект конопель Blueberry x Sweet Tooth

  Гібрид двох відомих стрейнів прекрасно перейняв їх ароматні властивості, тому в ароматі явно присутній апетитний запах чорниці, який переходить і у смак, доповнюючи солодкуватими нотками зрілих фруктів. Так як переважає в генетиці індіка, сорт Blueberry x Sweet Tooth з перших затяжок огортає все тіло приємною знемогою і бажанням розглядати зоряне небо або відправитися в яскравий незабутній тріп, але без особливих фізичних зусиль.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:з перших затяжок огортає все тіло приємною знемогою
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Auto Blueberry x Auto Sweet Tooth
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1717
  Buy Auto Blueberry x Sweet Tooth feminised Ganja Seeds
  Даний гібрид вийшов неймовірно стійким до впливу цвілі і різних захворювань. Якщо конопляр приділить достатньо уваги догляду за рослинами сорту Blueberry x Sweet Tooth, то висота кущів буде все одно не більше 60 сантиметрів, а один квадратний метр оброблюваної площі подарує до 500 грамів забійного канабісу.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Blueberry x Sweet Tooth feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 10:57
  atw4t

  Добрый день! Ребята я если чесно то очень в большом шоке,ваший сайт,интернет магазин, товары и семена конопли просто бомба!!!! Сколько можно нового узнать.Первый раз чесное слово слышу что обувь можно делать сконопли!!!! Всем рекомендую всем сюда

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду