• Огляд

  Для селекціонерів банку насіння Ganja Seeds, схоже, немає нічого неможливого. З року в рік професіонали генетики радують все новими і новими штамами, ускладнюючи генетичну історію і розширюючи можливості для гроверів. Одним з найбільш очевидних і актуальних прикладів такої роботи є відносний новачок лінійки автофемів від Ganja Seeds - Аuto Purple Sunset feminised. Гібрид був народжений в результаті кросу відразу трьох генетичних ліній: Purple Kush, Original Skunk і Fast Bud.

  Загальні характеристики конопель Purple Sunset

  Пурпурний Захід - дуже благозвучна, а головне, логічна назва для цього дивного сорту конопель. До дванадцяти тижнів часу потрібно каннабісу, щоб повністю відцвісти. За час вегетації рослини сорту встигають набрати до метра висоти. Урожайність простіше відобразити в грамах на квадратний метр. Цей показник для штаму Аuto Purple Sunset feminised становить близько 300-500 г / кв.м. Цікаво, що бажання купити насіння конопель даного сорту у гроверів не стає меншим. Адже марихуана, яку виростили, при аналізі показує неймовірно високу частку фітоканнабіноідов. Це стосується, як ТГК, так і КБД.

  Вирощування конопель Purple Sunset

  Для успішного і якісного гровінгу рослинам потрібно достатньо освітлення. Чим воно сильніше, тим більша кількість суцвіть встигне вчасно сформуватися. З інших особливостей догляду, зверніть увагу на поміркованість поливу. Для багатьох стрейнів надлишок вологи є не просто стресом, але і однією з причин захворювань, появи цвілі і т.д.

  Після того, як завершите пророщування насіння конопель, не поспішайте заливати водою молоді паростки. Використовуйте для зрошення шприц або взагалі пульверизатор, створюючи невелику вологість. І таких дрібниць в процесі вирощування може виявитися багато. Якщо вашої інтуїції і досвіду недостатньо, задайте питання експертам. Сорт Пурпурний Захід відмінно культивується в індорі, аутдорі і взагалі будь-яким методом, який вам більше подобається.

  Медичне застосування конопель Purple Sunset

  З таким змістом ТГК і індічним домінуванням, Аuto Purple Sunset feminised був приречений стати медичним, що і відбулося насправді. Марихуана даного сорту зробить ваш сон ідеально міцним і здоровим, апетит повернеться буквально після першого прийому, а будь-яка стресова ситуація вирішиться повним розслабленням і відмінним зарядом позитиву.

  Аромат і ефект конопель Purple Sunset

  Солодкий смак конопель доповнюється легкими кислими нотками і ароматними спеціями Близького Сходу. У процесі куріння ейфорія миттєво окрилює, і канабіс звично смішить. За кожним наступним затягуванням вас може очікувати сюрприз миттєвого розслаблення, аж до слабкості і бажання полежати.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:може очікувати сюрприз з миттєвого розслаблення, аж до слабкості і бажання полежати
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1763
  Buy Auto Purple Sunset feminised Ganja Seeds
  Для успішного і якісного гровінгу рослинам потрібно достатньо освітлення. Чим воно потужніше, тим більша кількість суцвіть встигне вчасно сформуватися.
   В наявності  Україна
  279,60 грн.

  3 reviews for Auto Purple Sunset feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 13:41
  Ganja Seeds

  Привіт, порадьте хороші сорти для вирощування сорти на вулиці) .Рекомендую !!!

  • 16 січня 2017 12:12
  как приготовить гашиш из конопли

  как приготовить гашиш из конопли?

  • 15 грудня 2016 10:57
  срочно подскажите!!

  нужна литература про, выращивание марихуаны в откритом грунте

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду