• Огляд

  Для створення гібрида, селекціонерам сідбанка GanjaSeeds знадобилося докласти чимало зусиль в процесі схрещування сортів Red Poison і «Солодкого Сканка». Робота була виконана відмінна, і брідерам отриманий результат припав явно до душі. Тепер у будь-якого охочого є можливість купити якісне насіння конопель.

  Загальні характеристики конопель Bloody Skunk

  Штам перейняв у генетичних батьків міць і оригінальне забарвлення. Якісне насіння конопель перетворюється в гарні кущі середнього розміру (по висоті від 60 до 110 сантиметрів). З урахуванням усереднених показників вмісту фітоканнабіноідов (ТГК і КБД), кількість врожаю, для такого типу конопель, дуже навіть гідна - не менше 400 грам з 1 кв.м. Для повного циклу цвітіння, рослинам необхідно від семи до дев'яти тижнів. Зрілість шишок визначається гровером персонально.

  Вирощування конопель Bloody Skunk

  Гарний кущ схожий за формою на ялицю і має значну кількістю бічних гілок, за якими коноплярам необхідно стежити з особливою ретельністю. Незважаючи на поєднання в генетиці Індіки і Сатіви, зовнішність рослин типова для сканку. У період кольору формуються великі бошки, а масивна кола позначає себе практично з перших тижнів веги. Варто також відзначити, що відомий фіолетовий колір реалізовується приблизно в 90% випадків. Канабіс не потребує якихось принципово радикальних методів догляду, але вимагає регулярного контролю і швидкого реагування на будь-які зміни в розвитку. Єдине, що обов'язково для будь-якого грову з цим штамом - якісна система фільтрації повітря.

  Медичне застосування конопель Bloody Skunk

  Bloody Skunk допомагає в періоди депресії або панічних атак. Нейтралізує будь-які напади болю, в тому числі і під час ПМС у жінок.

  Аромат і ефект конопель Bloody Skunk

  Якщо говорити про насиченість аромату, то він неймовірно глибокий і солодкий. Справжні гурмани обов'язково відзначать в загальному малюнку смаку приємні пряні відтінки і легкий фруктовий присмак. Ефект від вживання максимально розслабляючий, без стоуна. Навпаки, розслабляючись, мозок активізує весь творчий потенціал і уяву.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:розслабляючий, без Стоуна
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:формуються великі бошки, а масивна кола позначає себе практично з перших тижнів веги
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 2284
  Buy Auto Bloody Skunk feminised Ganja Seeds
  Штам перейняв у генетичних батьків міць і оригінальне забарвлення. Якісне насіння конопель перетворюється в красиві кущі середнього розміру (по висоті від 60 до 110 сантиметрів).
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  6 reviews for Auto Bloody Skunk feminised Ganja Seeds

  6
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 25 серпня 2021 17:03
  Мягкая посадка с парашютом

  Данный магазин подарил семку в качестве бонуса за заказ. Изначально отнёсся к бонуса очень скептически и оставил зерно на самую последнюю очередь посадки. В итоге зерно выросло около метра с копейками, шишки рыхлые, вес сухого урожая около 10гр. В итоге зерно оказалось добротным и превзошло ожидания. Рекомендую для новечков.

  • 07 грудня 2020 13:32
  Магаз ТОП сорт реально мощный оказался

  Гровлю уже 2 года,аут и индор.Семена все это время покупаю только тут.Цена-качество огонь.В этот раз брал ВайтРашн,БлуБерри,Сканк кровавый.Все семена проросли идеально,быстро,не боятся ватных дисков,хотя настоятельно рекомендую торфянные таблетки.Магазин отличный.Очень радует скидка постоянного клиента и неожиданный бонус в виде подарочной семки))Семки у ребят из Ганджасиидс огонь.
  P.S. Пожалуйста,введите в ассортимент пару сортов,популярных,по типу опиум,гагарин,брюс беннер,за эти сорта очень много ребят будут благодарны.Вы окончательно выщимите эрроров и прочих)

  • 10 липня 2019 13:14
  профи

  магазинчик высший класс, быстро нашел нужные семена, заказал оплатил, прислали тоже быстро, качеством семян доволен, спасибо за вашу работу.

  • 10 липня 2019 13:09
  красавица

  Купил 3 семки, взошли быстро, жо веги ничего необычного, потом как стартанула, на цветении вообще глаз не отвести, и пахнет необычно, спасибо за семена

  • 10 липня 2019 12:48
  релакс

  Спасибо, то что надо после нагруженного дня, релакс, ешё и под музычку медитативную, с утра как заново родился и можно опять отправляться в бой)

  • 05 червня 2019 09:55
  ьур2ге1

  Давно уже пора провести легализацию конопли. Сколько людей от алкоголя, от сигарет, по умирало??? А что похололого зделала конопля??? Кто может ответить на этот воопрос??? Конопля нужна всем для лечебных целях. И тот кто говорит что если курить траву то ты наркоман.Не нужно так говорить, и ревнять нормальных людей до кончених алкашей и наркоманов.

  • 27 травня 2019 12:30
  Skunk

  Хорошо работаете! Вырастил кило))шикарный . Всхожесть 100%.Процветает на 20 день. Всё как под ксерокс. Морфологически идентичные рост, около метра. Запах слабый цветочный смолу, выделять начал на 2 неделе цветения. аффект сильнейший. Советую, не пожалеете! требует минимального ухода не убиваемый, на цветении требует подкормок.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду