• Огляд

  Auto Atameken feminised - один з діамантів скарбниці сідбанка BangSeeds. Унікальність культури полягає в невибагливості до умов культивації, а також в короткому життєвому циклі і прекрасному ароматі. Сходи стрейна не бояться різких перепадів температури, стійко переносять переливи і тривалі періоди посухи. Даний штам рекомендований початківцям садівникам, які тільки встали на шлях цікавого мистецтва грову. Гібрид ідеально підходить для культивації у відкритому грунті, а також в домашній оранжереї і теплиці.

  Рослини повністю готові до збору врожаю через 7-9 тижнів від розсади. Висота кущів рідко досягає 100 сантиметрів, тому плантацію можна легко заховати на вулиці серед низькорослих чагарників. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 20%, що досить хороший показник для автофем.

  Фемінізовані насіння конопель представленого автоквітучого сорту - прекрасний посадковий матеріал для першого грову. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, які самостійно зацвітуть незалежно від режиму освітлення.

  Походження конопель Atameken

  Гібрид auto Atameken feminised був виведений генетиками сідбанка BangSeeds на основі генетики легендарного чемпіона всіх відомих конкурсів, присвячених канабіс культурі - АК 47. Батьківські гени простежуються в податливості, а також в зовнішньому вигляді і ароматі культури.

  Особливості вирощування конопель Atameken

  Врожайні насіння конопель цього стрейна, перед висадкою в грунт, рекомендується замочити на 12-24 години в воді і проростити між вологими серветками. Коли "горіхи" проклюнуться, то їх саджають в горщики, наповнені живильним субстратом або в торф'яні таблетки. Обсяг горщика - від 5-7 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат.

  Рослини добре відгукуються на SCROG і LST. Вони люблять регулярний полив у міру висихання грунту, а також помірне внесення добрив. З квадратного метра посівної площі знімають до 800 грам сухих бутонів. Такий показник врожайності дає можливість з упевненістю заявити, що настав той час, коли автофем перевершили фотоперіодні сорти.

  Аромат і ефект конопель Atameken

  Сухі суцвіття даного штаму виділяють приємний аромат східних солодощів з відтінком пахощів. Маслянистий дим вже з першої затяжки подарує чудове розслаблення, що супроводжується радістю, ясністю розуму і тілесним релаксом.

  Медичне застосування конопель Atameken

  Ця культура не відноситься до медичних штамів, проте може приємно розслабити після напруженого трудового дня. Дарує спокій і часто застосовується в якості легкого м'язового релаксанта.

  У нашому магазині можна купити насіння конопель Auto Atameken feminised післяплатою.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:психоактивний
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :АК 47
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6026
  Buy Auto Atameken feminised Bang Seeds
  "Фемінізовані насіння конопель представленого автоквітучого сорту - прекрасний посадковий матеріал для першого грову. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, які самостійно зацвітуть незалежно від режиму освітлення."
  Артикул:GS06026
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Auto Atameken feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 18:13
  аее

  Друзья, купил семена конабиса. Проросли все, хороший сорт,

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду