• Огляд

  Auto AndroMEDa - автоквітучий різновид рекордсмена серед сортів індики. Гібридна форма має ідентичні з фотоперіодичним виглядом властивості, трохи поступаючись MEDUSА в концентрації THC. Потужний генофонд з Пакистану та Таїланду робить Auto AndroMEDa найбільш чинним представником групи. Сорт використовують у лікуванні неврологічних, гастроентерологічних захворювань, застосовуючи зі зняттям гострої симптоматики.

  Походження конопель AndroMEDa


  Гібридна форма створена на основі індики, сативи та рудералісу. Основну частку генофонду становить Пакистанська Індика.

  Дикорослу форму вперше виявили на території між Афганістаном та Пакистаном, у регіоні Гіндукуш. Індика зустрічається в Марокко, Лівані, Тибеті та Індії, росте в зонах з субтропічним кліматом.

  Зовнішній вигляд конопель AndroMEDa


  AndroMEDa – невелика рослина, досягає 80 сантиметрів висоти. Відрізняється потужним центральним стеблом та листяними гілками, що формують конусоподібні кущі. Канабіс AndroMEDa добре адаптований до температурних коливань.

  Характеризується дрібним темно-зеленим листям, витягнутою форми. Шишки формуються на кінцях гілок. Вкриті великою кількістю смолистих сполук, з характерним ароматом і високим вмістом ТГК. Цвітіння триває 2 – 3 місяці, обсяги врожаю становлять 550 грам на м2.

  Вирощування конопель AndroMEDa


  Всі сорти індики відрізняються життєлюбністю та стійкістю, підходять для культивації в умовах аутдору.

  Посадка та посів у відкритий ґрунт допустимі, коли рівень нічної температури досягає 15 градусів. Насіння проростає протягом 14 днів. Через тиждень після утворення перших паростків починається період активного зростання, що триває протягом місяця. Вегетація припиняється, коли кущ перестає рости заввишки і починає набирати листяні обсяги.

  Для гарного розвитку в умовах природного середовища канабісу потрібно від 14 годин сонячного світла. При штучному висвітленні вибирають режим 20/4 або 18/6.

  Для добрива вибирають азотисті та фосфоровмісні підживлення, які застосовують наприкінці вегетації та в період цвітіння.

  Вживання та ефект конопель AndroMEDa


  Рослина має карамельний присмак з деревними нотами, відрізняється потужним впливом на психіку завдяки високому вмісту ТГК, до 28%. Вживати Auto AndroMEDa рекомендується досвідченим поціновувачам канабісу у вечірній час. Рослина має високий седативний ефект, викликає розслаблення м'язових тканин. Людина буквально завмирає, поринаючи в глибокий медитативний стан.

 • Характеристики
  Виробник: THC-CBD
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Thai
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Pakistan Indica x Thai Sativa x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 7164
  Buy Auto AndroMEDa feminised THC-CBD
  Auto AndroMEDa - автоквітучий різновид рекордсмена серед сортів індики. Гібридна форма має ідентичні з фотоперіодичним виглядом властивості, трохи поступаючись MEDUSА в концентрації THC. Потужний генофонд з Пакистану та Таїланду робить Auto AndroMEDa найбільш чинним представником групи.
   Немає в наявності 
  400 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду