• Огляд

  Автоквітучий медичний сорт Аuto Amnesia Haze feminised виник не випадково. Брідери сідбанка Ganja Seeds витратили не один десяток годин, щоб вивести гібрид на основі знаменитого стрейна Amnesia. І вийшло у них це просто на «відмінно». Фемінізоване насіння автоквіта дає гарні сходи і дуже надихаючий урожай.

  Загальні характеристики конопель Amnesia Haze

  Auto Amnesia Haze feminised демонструє високу врожайність, яка, в разі якісного та своєчасного догляду, може досягати позначки в 800 грам з одного квадратного метра. Для рослин, чия висота не перевищує і метрової позначки, це досить непоганий результат. В індорі ці цифри дещо нижче: 350-450 грам сухої речовини з 1 кв.м., при зростанні до 70 сантиметрів, відповідно. Сатівний гібрид цвіте протягом 50-65 днів, що за мірками автоквіта можна вважати умовною нормою. Що стосується ТГК, то його частина становить чималі - 21%, рівень КБД - середній.

  Вирощування конопель Amnesia Haze

  Сорт добре витримує будь-які види тренувань і може показувати цікаві результати не тільки для початківців-коноплярів. Гровери з досвідом, що не проти поекспериментувати, в разі вдалих маніпуляцій можуть здивуватися підсумковому результату, в хорошому сенсі. Пам'ятайте, що у Amnesia Haze немає чітких термінів для збору врожаю, і гроверу належить робити це, покладаючись на власні знання і інтуїцію. Все залежить від того, коли саме здійснювалася висадка посівного матеріалу.

  Сорт адаптований під будь-які умови вирощування. Перші суцвіття формуються через кілька днів після формування третьої за рахунком пари листя. Для орієнтиру, бутони сформуються приблизно через вісім тижнів. Під час гровінга, ви обов'язково оціните високу і щільну колу на верхівці куща.

  Медичне застосування конопель Amnesia Haze

  Як і личить медичному сатівному сорту, марихуана Аuto Amnesia Haze feminised прекрасно справляється з депресивними станами, психоемоційним перенапруженням і симптоматикою тривоги. Покращує апетит і допомагає людям, що страждають від безсоння.

  Аромат і ефект конопель Amnesia Haze

  Базовий аромат дуже схожий на типового «предка» Amnesia Haze, до якого додається солодкуватий тон з пряними і цитрусовими нотками. Всього кілька хвилин після вживання, і ви вже в відмінному піднесеному настрої. Церебральний ефект формується поступово, з часом виходячи на свій пік, а ви разом з ним опиняєтеся в стані приємної ейфорії.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:стан приємною ейфорії
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:адаптований під будь-які умови вирощуватиі я
  :середнє
  :Amnesia Haze x Ruderalis
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1708
  Buy Auto Amnesia Haze feminised Ganja Seeds
  Auto Amnesia Haze feminised демонструє високу врожайність, яка, в разі якісного та своєчасного догляду, може досягати позначки в 800 грам з одного квадратного метра. Для рослин, чия висота не перевищує і метрової позначки, це досить непоганий результат.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  14 reviews for Auto Amnesia Haze feminised Ganja Seeds

  13
  0
  0
  0
  1
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  4.7 / 5
  4.71 із 5 зірок
  • 23 лютого 2024 17:06
  Запаситесь терпением

  Если хотите хороших результатов, то запаситесь терпением. В индоре нужен качественный полив и освещение.
  Может вымахать больше полутора метров. Арома отменный и не очень сильный.

  • 10 червня 2020 15:26
  старий каннабис

  взял 2 штуки де проклюнулись и замерли
  сами думайте.....

  • 01 квітня 2020 12:33
  Отменный сорт

  Мощное преобладание сативы! Прет энергия и позитив. Если нет стойкой толерантности то переть будет как в первый раз)) трудно сдерживать улыбку и смех. Давно я не пробовал настолько сативных сортов. Абсолютно отсутствует желание прибиться к дивану или залипать ..

  • 30 вересня 2019 09:22
  прост в выращивании

  Вырастить амнезию не так и сложно даже для начинающих садовников!употребление этого сорта очень интересен если курить в норму! главное не переборщить!

  • 16 червня 2019 10:31
  рио

  У цього способу маса переваг, але є й недоліки. Плюс в тому, що можна займатися міні садівництвом у себе в квартирі на обмеженому просторі, це не привертає увагу оточуючих, під контролем світло, температура і запах. З мінусів - виростити вдасться невеликий обсяг, але для новачків цього достатньо. Процес - цікавий як напрямок садівництва.

  • 19 квітня 2018 13:36
  хочу заказать

  Когда появится на складе в России ?Очень хочется попробывать.

  • 14 квітня 2018 22:04
  Аут 2017

  Растил прошлый Аут 2017 его , добрячая дудко выходит! и не притязательная трава.Семки есть еще но я возьму на досев еще тут же.Люблю этот ваш магазинчик,тут у вас так уютненько по домашнему

  • 14 квітня 2018 22:02
  Залип я тут по семенам

  Пожалуй еще семечек возьму.Залип я тут на семечках и цена норм и по прошлому грову скажу что растут очень приличные травы с них

  • 12 квітня 2018 20:57
  прикупил снова

  Амнезия мне от етого шопа понравилась.В прошлом сезоне растил ее на чистом иле и немного песка, такой яд вырастил что кони падали с копыт) в этом году тоже буду ее растить.Семки уже прикупил тут ,благо что магазин проверенный уже временем

  • 11 квітня 2018 22:23
  семки нормальные тут

  Просто семки нормальные тут продают,я столько магазинов перебрал и перерастил их семян ,тока на этом остановился и уже два года подряд тут покупаю семечки

  • 28 лютого 2018 19:27
  семена посылка

  Получил посылку с семенами , мне теперь хватит на аут для рассады семян.Все чинно, все что заказал приехало.Пунктуально!

  • 14 лютого 2018 17:27
  4455

  этот автик я растил с семян отсюда по осени поздней после НГ у меня харв был я не много курю но ушел стафф быстро, уж очень он окуенний!

  • 27 жовтня 2017 03:59
  Руки ветки

  Слушай, Котляр у тебя кривые руки! Я тут тарюсь на постой, я постоянный клиент данного магазина и ни разу небыло у меня плохих семок. Хотя один раз я не забрал заказ, но парни меня простили и отнеслись с пониманием! Тут работают достойные Люди, а ты рукожоп и смеешь на них гнать пургу. Почитай литературу, как проращивать если не умеешь. Твои семки сгнили потому что у тебя либо температура была не правильная либо избыток воды либо не достаток воды. В общем я тебе советую семки перед тем как в диски ватные кидать, замачивать в обычной воде с t* +30 C* на 12 часов, потом берёшь ватный диск или что у тебя там, мочишь хорошенько, отжимаешь лишнюю воду, кладёшь семки и в тёмное тёплое место с t* +35 C* на 24 ч и вуаля. Не когда не спиши с выводами, сначала убедись в своей правоте! В данном случае ты не прав!

  • 25 жовтня 2017 10:54
  Антидепрессант

  Сативный сорт до 1.2 м высотой,8 кол,загинал,на скрог не годится. 35-40 дней Веги + 60-65 дней Цвета и куст готов,с не большими длинными,плотными шишками, аромат хвои довольно сильный. Урожай средний до 35-40 гр.
  Дневной сорт,бодрый,голова как комп.,вечером принял 1 тягу и пол ночи не спишь.При переборе в голове гудит возможны глюки.
  Помогает снять усталость, поднять настроение.Сорт гарний.

  • 10 травня 2017 17:19
  йцукенгшщзхъ

  в моей тепличке растет уже 3ю неделю этот срт)),семечки тут и купил,попробую что за зверь,не зря же его так хвалят.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду